ИЗДИРВА СЕ!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

ИЗДИРВА СЕ!

Мнение от Bubi »

Търся Атанас Филипов от Г.Оряховица. Беше ми взводен командир във ВВОВУ "В.Левски" /военното училище/, град В.Търново. До колкото ми е известно се е установил някъде в Канада. За сведение, аз съм от една година в Монреал.
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Мнение от Dessita »

В очакване на Годо...
Аватар
мравката Z
Мнения: 218
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:13 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от мравката Z »

Dessita написа:http://www.whitepages.ca/10655/?source= ... te%20pages

А тук провери ли?
Тук не мога и себе си да намеря, макар че си знам отлично името на латиница и града и провинцията :lol: :lol:
Ние сме независими, защото нищо не зависи от нас!
Аватар
Valerydi
Мнения: 73
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 6:01 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Valerydi »

Все пак е военен нормално е да е в нелегалност.Военен не е професия а диагноза. :roll:
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Благодаря на всички, които се отнесоха сериозно по темата и на тези, изпратили ми лично съобщение. Няма положителен резултат и издирването продължава. Трудно ще го намеря ако не чете форума или няма познат, който да го информира.
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Bubi написа:Благодаря на всички, които се отнесоха сериозно по темата и на тези, изпратили ми лично съобщение. Няма положителен резултат и издирването продължава. Трудно ще го намеря ако не чете форума или няма познат, който да го информира.
Пусни снимка, някой може да го познава но името да не му говори нищо.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
conmark
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 4:59 pm

Мнение от conmark »

Bubi, аз ползвах линка, даден от Dessita и открих, че в Стрийтсвил, Онтарио живее някой си А. Филипов:
http://www.whitepages.ca/10002/log_feat ... ting=mixed
Не знам дали не го търсил като Philipov и това да е причината за липсата на резултат. При издаването на документите за самоличност МВР използват таблица за транслитерацията от кирилица на латиница, съгласно която буквата "Ф" се замества с "F". В някои случаи като този това не е особено подходящо, затова доколкото знам можеш да подадеш декларация в паспортна служба как искаш да ти изпишат името. Ако това не го направиш още от БГ оттам нататък си остава така.
Успех в търсенето!
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Опитах всички варианти чрез търсачката и за това споменах за негови близки приятели. Звъннах на Филипов от Стрийтсвил, който се оказа наше момче от Сърбия. Преди това съм звънял на други филиповци. Светът е малък и не се знае дали няма да го срещна в "Макси". :)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

за кво го търсиш,да му чупиш китарата ли дето те юрка като беше млада кримка. :D
ама и канада май се напълни с шапкари,де милиционери,де фатмаци,ама да сте живи и здрави и не забравяйте едно тук се копа ,а не се командва. :wink:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Вчера мернах Танас в един магазин за оружие , но докато му се представях по устав духна на некъде , не му е чиста.....
Публикувай отговор