Военна книжка

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
g sabev
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 3:46 pm

Военна книжка

Мнение от g sabev »

Привет съфорумци,

Моля ви за малко информация. Необходимо ли е да се изпраща копие на военната книжка с първите документи до Виена. Моята е издадена отпреди 13 години.

Благодаря предварително. Успех.
Аватар
Milenka
Мнения: 544
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 9:15 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Milenka »

a на мъжът ми трябва да е от преди повече от 30г., ама понеже ми се видя много за превод или май не можахме да я намерим, преведохме само някакъв стар жълт лист, че е карал казарма и с това се приключи този въпрос. Иначе, доколкото разбрах този документ се изисква за доказателство, че лицето не дължи военна служба към страната. Превеждай и пращай, щом го искат все още.
I'll try being nicer if you'll try being smarter.
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Milenka написа:Превеждай и пращай, щом го искат все още.
Не го искат! Няма смисъл да пращате каквото и да е свързано с казармата...освен ако това не му е професията де :wink:
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
Аватар
jadi
Мнения: 213
Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 4:37 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от jadi »

Военната книжка я изискват като документ ,това е доказателство за отбита военна служба.Снима се само 1стр. и се превежда .Ние направихме така и нямахме никакви проблеми.Успех!
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

jadi написа:Военната книжка я изискват като документ ,това е доказателство за отбита военна служба.Снима се само 1стр. и се превежда .Ние направихме така и нямахме никакви проблеми.Успех!
пълни глупости. нищо не съм превеждал. тези тъпотии край нямат. къде пише че искат такъв документ?
що пишете неверни неща......
Аватар
jadi
Мнения: 213
Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 4:37 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от jadi »

Преводачката ни каза, че искат и понеже невиждам кой знае какво от това да приложим документа го изпратихме!!!Мнооого ви е страх от тая казарма бееее :D А ние и двамата сме военнослужещи :o Не хапем!!!!!!!
Dimitrova
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 2:43 pm
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Dimitrova »

Няма смисъл от военната книжка щом е от преди 13г.
Аватар
jadi
Мнения: 213
Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 4:37 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от jadi »

Това за страха към казармата беше майтап :wink: ,но непрочетох че са минали 13 години от тогава...НЕ НЕ ТИ Е НУЖНА!!!
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

jadi написа:Преводачката ни каза, че искат и понеже невиждам кой знае какво от това да приложим документа го изпратихме!!!Мнооого ви е страх от тая казарма бееее :D А ние и двамата сме военнослужещи :o Не хапем!!!!!!!
коя е тази преводачка? на интервюто? и не говоря за страх от казарма, защото аз даже не съм служил, а за спестяване на 10 кинта.
Аватар
jadi
Мнения: 213
Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 4:37 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от jadi »

Не,не тази на интервюто а тази която ни прави преводите на документите,нали ти казах, че не съм обърнала внимание че при него са минали повече от 10 години...това чакане така ме изнервя, :roll: че трябва май повече да си отварям очите когато чета
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Няма нужда от нея, никой не я иска
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Заключено