Malka anketka za vsichki

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Kato ostareia kade shte si harcha parite koito sam spestil ?

v BG
20
45%
v Canada
7
16%
v 3ta strana
17
39%
 
Общо гласове: 44
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

в 3-та страна :D но не по-късно от 55-та ни година, та да имаме поне частични шансове да й се порадваме на страната :roll:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не знам що, ма се ми се струва че тия дето са решили че ше си ядат пенсията в Канада се още не са почнали да ги болят ставите.
Мен почнаха да ме болят отдавна -:)
:beer: :beer: :beer:
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

ako edin den "otkriem", che sme spestili mnoooogo pari mislim da napravim okolosvetsko pateshestvie.
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Vav BG-to :beer:
kakвото потърсило,такова намерило
Marfa
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Дек 25, 2006 5:30 pm

Мнение от Marfa »

Marfa wishes you Merry Christmas and Happy New Year!

http://christmas-orgasms.info/
Аватар
dexter
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Дек 03, 2006 5:52 am

Re: Malka anketka za vsichki

Мнение от dexter »

Marginal39 написа:
dexter написа:
myha написа:Kato cheta povecheto mnenia ,edni darpat kam Canada ,a drygi kam Bg i mi stana interesno povecheto na kakvo mnenie sa po tozi vapros v foryma

vse edno e kogato ostareesh kade shte si harchish parite za hapcheta, :roll:
Не е се 1 щото ако си в някоя дървена страна ше си ги харчиш много кратко преди да капалдисаш от хубави доктори и хубави лекарства.
chyvam che v Canada zdraveopazvaneto bilo na mnogo visoko ravishte,ako se razboleesh po tezko ot grip po dobre bilo sam da si slojish krai na jivota ot kolkoto da otidesh na doktor,vse edno i pri dvataslucheq si patnik,samo deto shte si speshtish makite
Marginal39

Re: Malka anketka za vsichki

Мнение от Marginal39 »

dexter написа:
Marginal39 написа:
dexter написа:
myha написа:Kato cheta povecheto mnenia ,edni darpat kam Canada ,a drygi kam Bg i mi stana interesno povecheto na kakvo mnenie sa po tozi vapros v foryma

vse edno e kogato ostareesh kade shte si harchish parite za hapcheta, :roll:
Не е се 1 щото ако си в някоя дървена страна ше си ги харчиш много кратко преди да капалдисаш от хубави доктори и хубави лекарства.
chyvam che v Canada zdraveopazvaneto bilo na mnogo visoko ravishte,ako se razboleesh po tezko ot grip po dobre bilo sam da si slojish krai na jivota ot kolkoto da otidesh na doktor,vse edno i pri dvataslucheq si patnik,samo deto shte si speshtish makite
Тва само го чуваш и е лъжа.
Ако ти трябва доктор за тва дето казваш имаш два избора, да отидеш на спешни случаи и да чакаш около 7 часа или да отидеш при доктора си и да чакаш от 5 минути до 2 часа в зависимост от тва по ков време отиваш при него.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
dexter
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Дек 03, 2006 5:52 am

Re: Malka anketka za vsichki

Мнение от dexter »

Marginal39 написа:
dexter написа:
Marginal39 написа:
dexter написа:
myha написа:Kato cheta povecheto mnenia ,edni darpat kam Canada ,a drygi kam Bg i mi stana interesno povecheto na kakvo mnenie sa po tozi vapros v foryma

vse edno e kogato ostareesh kade shte si harchish parite za hapcheta, :roll:
Не е се 1 щото ако си в някоя дървена страна ше си ги харчиш много кратко преди да капалдисаш от хубави доктори и хубави лекарства.
chyvam che v Canada zdraveopazvaneto bilo na mnogo visoko ravishte,ako se razboleesh po tezko ot grip po dobre bilo sam da si slojish krai na jivota ot kolkoto da otidesh na doktor,vse edno i pri dvataslucheq si patnik,samo deto shte si speshtish makite
Тва само го чуваш и е лъжа.
Ако ти трябва доктор за тва дето казваш имаш два избора, да отидеш на спешни случаи и да чакаш около 7 часа или да отидеш при доктора си и да чакаш от 5 минути до 2 часа в зависимост от тва по ков време отиваш при него.
:beer: :beer: :beer:
a za kachestvoto neshto da kajesh ?
nqkav neshtasnik mu stanalo neshto s ediniq babrek i toi otishal na doktor,prieli go v bolnitza i se nalojilo nqkakva leka operatziq.sled "lekata operatziq" choveka izobshto ne se sabudil.ako sluchaino ti stane neshto po dobar variant i po siguren e da si hvanesh samoleta pimerno do Sumaliq.pone imash nqkakav malak shans da ojiveesh
Marginal39

Re: Malka anketka za vsichki

Мнение от Marginal39 »

dexter написа:
Marginal39 написа:
dexter написа:
Marginal39 написа:
dexter написа:

vse edno e kogato ostareesh kade shte si harchish parite za hapcheta, :roll:
Не е се 1 щото ако си в някоя дървена страна ше си ги харчиш много кратко преди да капалдисаш от хубави доктори и хубави лекарства.
chyvam che v Canada zdraveopazvaneto bilo na mnogo visoko ravishte,ako se razboleesh po tezko ot grip po dobre bilo sam da si slojish krai na jivota ot kolkoto da otidesh na doktor,vse edno i pri dvataslucheq si patnik,samo deto shte si speshtish makite
Тва само го чуваш и е лъжа.
Ако ти трябва доктор за тва дето казваш имаш два избора, да отидеш на спешни случаи и да чакаш около 7 часа или да отидеш при доктора си и да чакаш от 5 минути до 2 часа в зависимост от тва по ков време отиваш при него.
:beer: :beer: :beer:
a za kachestvoto neshto da kajesh ?
nqkav neshtasnik mu stanalo neshto s ediniq babrek i toi otishal na doktor,prieli go v bolnitza i se nalojilo nqkakva leka operatziq.sled "lekata operatziq" choveka izobshto ne se sabudil.ako sluchaino ti stane neshto po dobar variant i po siguren e da si hvanesh samoleta pimerno do Sumaliq.pone imash nqkakav malak shans da ojiveesh
Ше забравиш. Тука има супер специалисти, сакатлъци стават насякаде, тука са най-зле с диагностиката, във сяка останала област са супер.
:beer: :beer: :beer:
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

Марги, днес и на мен ако ми кажат диагнозата, след малко ще ти назнача лечение...ако има пари де :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Stoyan_Chonev написа:Марги, днес и на мен ако ми кажат диагнозата, след малко ще ти назнача лечение...ако има пари де :wink:
Ше забравиш, мене 100 пъти ми повториха и от БГ специалисти даже, че ако ми бяха скапали копитото в БГ са щях да гурам с протеза.
Тука има супер специалисти и оборудване.
:beer: :beer: :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Stoyan_Chonev написа:Марги, днес и на мен ако ми кажат диагнозата
Твоята диагноза е ясна, пич - остър кракопараноикус с хроничен шизо-мислодефицитус :lol:
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

А-хаха, това е много свежо :rotfl: ...
А за лечението, доктор мите, какво ще препоръчате ?
И в диагностиката и в лечението Канада е на светлинни години по-напред от Бг., това кой какво подочул и колко е било така е друг въпрос. "Лека операция" на единия бъбрек, на който му "станало нещо", ами това са брътвежи. Може сто неща да станат на операционната маса, може да е имал сърдечен или съдов проблем който да е повлиял. Това може да стане навсякъде. В българия изцепките, безхаберието и невежеството на някои лекари дават много повече фира. Достатъчно е новото ти джипи да ти спре лекарствата за сърцето или кръвното ей така, или да ти ги смени без много да се заинтересува от други заболявания които имаш. И човека си умрял, хайде бягайте от Бг сега, защото аз ви казвам :roll:. Хайде без генерални изводи на много малка база :roll: ...
Циганите - на Сатурн !
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Анксели, ако като говориш за Канада имаш в предвид Онтарио може, там сте много велики, ма аз говоря за Кебек и в диакностиката са НУЛА.
Аз за малко щях да си загубя дясното око от една хубава офталмоложка която много ги разбираше диагностиките -:)
Имало е и други случаи ма ше ги кажа само ако някой го интересуват.
:beer: :beer: :beer:
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

miteto написа:
Stoyan_Chonev написа:Марги, днес и на мен ако ми кажат диагнозата
Твоята диагноза е ясна, пич - остър кракопараноикус с хроничен шизо-мислодефицитус :lol:
Явно ми е заразна белеста и е плъзнала и по последните пълни мушмороци :rotfl:
Заключено