Да има ли чалга на купона за нова година

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.

Да има ли чалга на купона за нова година?

Да
35
47%
Не
40
53%
 
Общо гласове: 75
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Ама нали има гласуване, ще се изготви протокол и ще се слуша 4алга, факт! А И ВСЕ СИ МИСЛЯ , 4Е ТОВА ГЛАСУВАНЕ НЕ Е ПРЕДСТАВИТЕЛНА ИЗВАДКА ! Или образно казано не са ,,гласували,, автобусите от южната сьседка 8) , има още резерви до поне едно 75%на 25% :wink:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Flagellum Dei да каже какво е имал предвид с тази анкета и въобще дали има и 1 човек във форума, който е ходил на такива събирания в църквата и е слушал чалга ? Много сте силни по клюките и оплюването, чак на мен ми се свършиха думите! :evil:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Не съм ходил признавам си, но това е защото до сега не съм чул да е имало едно от тези масово организираните празненства, на което да не се е слушала чалга... нито едно за толкова години в Монтреал... как пък нямаше едно без чалга? Така че статистическо погледнато и на това ще има, само да не ми излезете после с номерата че то било поп фолк, не било чалга и прочие...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
dionis
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 10:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dionis »

Неmа бе, шъ пускът интелиджънт чалга
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

и аз така, Любо, пък и не ме влече да се събирам
обаче оказа се, че няколко приятели са празнували там миналата нова година. Бях чула слуховете /написаното/ във форума и ги питах как са изтърпяли чалгата и побоищата, съответно ми разказаха че нищо подобно не е имало и са си изкарали прекрасно Новата година заедно с други българи с ръченици и хора и каквото искате. Вече споменах над 10 пъти, че бях тази неделя пак на тържество в това мазе на църквата и беше много прилично. Никой не танцува, награждаваха деца по повод на успехите им в плуването и просто се слушаше музика. Много приятно. Аз вече докато не чуя и не видя с очите си на форуми и дума не вярвам. Вярвам на живи хора - мои познати, приятели и на собствените си уши и очи.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Именно , прав еЛюбо , много хора не отиват , за да не си опоро4ават празника!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Кримон,омешала си клюките във форумът. Побоят е бил не в църквата ,а в на пратито на Владо форда и наистина е имало сбиване, едни приятели са присъствали.
Оплакване за музиката на новогодишното парти беше писал Дино и ставаше дума че са не организаторите не са пускали пожеланата от повечето присъсващи музика.
чети тук
Последно промяна от IRA на Сря Дек 20, 2006 5:34 pm, променено общо 1 път.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

мерси, ИРА за уточнението. Не съм ги аз омешала клюките, а Карибския пират отново пусна слуха, както Странджата и Любо подхванаха за църквата и чалгата, въпреки че даже и за там е нямало клюки.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

krimon написа:мерси, ИРА за уточнението. Не съм ги аз омешала клюките, а Карибския пират отново пусна слуха, както Странджата и Любо подхванаха за църквата и чалгата, въпреки че даже и за там е нямало клюки.
Извинения ,аз него го прескачам та не съм разбрала от къде е тръгнало всичко.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

всъщност аз си посипвам главата с пепел и се извинявам на участниците по-горе - поименно /пониково :) / - Странджата, Любо, дионис и другите, които писаха за връзката чалга/църква

След като препрочетох темата от миналата нова година по повод повода, видях каква е била музикалната ситуация :( Даже аз съм писала, пък съм забравила :oops: Абе с една дума, трудно е да се отиде на бг тържество - музиката е проблем!

Миналогодишното новогодишно парти в Монреал
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

4алгата ще си пасне много с джамия, ама нема да ги пуснат там :twisted:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Приема се Кримон4е, само се 4удя дали да не си променя ника нааа Гйобелс, или Наполеон 8)
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

И още нещо, не вярваш ,,на форума ,а на приятелите си,,, форума колкото и да наподобява гигантска хидра е сьставен от отделни ли4ности , макар и не твои приятели :lol:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Весела Коледа!
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

az moje da ne sam prav ,no kupon bez chalga ne odobriavam .bez chalga si e palna boza ,takav kupon .ako niama chalga ne idvam
THE LAST LINE OF DEFENSE
Заключено