Как се пътува с КЛМ и България Еър

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
lilava
Мнения: 199
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 2:35 am
Местоположение: Montreal

Как се пътува с КЛМ и България Еър

Мнение от lilava »

Предлагат ми билети с КЛМ до Монреал, но до Амстердам се пътува с България Еър?!?- Напоследък много я оплюваха, че си отменя полетите и няма самолети. Някой да пътувал по този маршрут с тях и да има лични впечатления? А проблеми с багажа ?:nenam:
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

На на с ни предстои да пътуваме със същите превозвачи на 15.09. но до Торонто. Като си копувахме билетите ни обясниха, че има лоша и добра страна. Лошото било, че има близо 5ч престой в Амстердам , но добрата новина била ,че до там ще пътуваме с "Българите", а те редовно закъснявали- така, че престоят ни ставал нормален. :nenam:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Predi 1 mesec patuvah do amsterdam i obratno s BG Air. I v dvete posoki trygnahme s po-malko ot 5 minuti zakusnenie. Moje bi i na men za purvi put mi se sluchva samolet da niama zakusnenie.

Minalata sedmica moia poznata propusna poleta si zaradi dublirane na elektronni bileti.
Na drugia den letia normalno i sushto niamashe zakusnenie.

Nai-dobre, za da ne se pritesniavate za dublirani bileti, kupete si hartien bilet i otidete malko po-rano na letishteto. I mislete kakvo shte pravite v amsterdam
amko
Мнения: 54
Регистриран на: Чет Фев 16, 2006 2:17 pm

Мнение от amko »

Пътуването с България Еър си е малко рисковано. Миналата година пътувах с тях и всичко беше нормално, но сега вече не им достигат самолети. Най-новият им номер е да препланират полетите (т.е. променят им часа) няколко дни или ден преди действителната дата. Така на практика няма закъснение (полетът вместо в 16:00 е в 20:00 часа, например), следователно и не се дължат обезщетения, закуски, фонокарти. Това го използват най-редовно по чартърните си програми. А в края на юли от 4 предстоящи полета от летище София, най-малкото закъснение беше от два часа. Дано да са по-сериозни към редовната си програма.

Стискам палци всичко да е наред и без закъснения.
Успехи!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

предвид факта че ще ги продават скоро, очаквам нещата да стават все по-зле. Ако билета не е някакъв супер евтин, не си струва риска, още повече ще сте бая притеснени като новоимигранти :idea:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
muzuka
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 6:15 am
Местоположение: Монреал

Мнение от muzuka »

Ние пътувахме с тях на 03.08 от Варна. Тръгнахме със закъснение 30 мин., но и престоя в Амстердам си беше достатъчно голям. В Амстердам валеше дъжд и самолета на KLM тръгна също с около 20 мин. закъснение. Пътуването и с двете компании си беше много добро. Не сме имали проблеми с багажа.
ninaLILA
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:48 am
Местоположение: BC

bg air

Мнение от ninaLILA »

vazmozno e tazi godina da ne sa taka golemi zakasneniata zashtoto se skluchvat dogovori s dr.bg kompanii ,koito izvarshvat poleta vmesto bg air,povyarvaite mi tezi kompanii sa chastni i nyamat interes da zakasnyavat,no chovek nikoga ne znae,osobeno esen-zima ,kogato sa maglite-predvidete i tova
Аватар
womanEZ
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 4:26 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от womanEZ »

Ние дойдохме в Монреал с КЛМ - БГ Еър през април тази година. Нямаше никакво закъснение нито при излитането, нито при кацането в Амстердам. Иначе чакането в Амстердам е доста дългичко, особено ако сте с деца, но летището е прекрасно. Има стая за игра с пързалка и т.н., както и стая с детски кошари за спане и място за повиване за бебета. Магазини, кафенета колкото искате, но разбира се - доста скъпи. Заслужава си да си накупите алкохол, шоколади и др. неща от Fly & Buy. Ние останахме доволни, макар и уморени. Ако не искате да похарчите парички за храна на Амстердамското летище, можете да се приготвите храна от вкъщи. Има доста места, предвидени за хапване на собствените сандвичи. Лек път!
Аватар
aneda
Мнения: 82
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 11:56 am
Местоположение: Surrey, BC
Обратна връзка:

Мнение от aneda »

А колко горе долу струва един сандвич на Амстердамското летище? А едно кафе или сок?
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

aneda написа:А колко горе долу струва един сандвич на Амстердамското летище? А едно кафе или сок?
аmi 1 сандвич е колкото 2 кила месо в БГ :D така че дори и не си помисляй :) хубавите средно по 5-6 евро, сока 2-2.50 евро, демек за 4 човека по добре изяж 20 кебапчета с картофи и 10 бири в някоя шкембеджийница в София
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
PERO
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 7:01 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от PERO »

za sandvichi ne moga da kaja, az predi vreme tam samo bira pih. Skupa e ama ama mi beshe losho ot predishnata vecher i nemah izbor. Ne znam kak e s cigarite sega da ne sa zabranili navsjakude.... kofti e taka de
nadya marinova
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 4:43 pm

pitane

Мнение от nadya marinova »

kolko gore dolu izlizat samoletnite bileti za 2 vazrastni i 2 detsa?
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Re: pitane

Мнение от sasho71 »

nadya marinova написа:kolko gore dolu izlizat samoletnite bileti za 2 vazrastni i 2 detsa?
3000 ewra
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Мнение от pantera »

sasho71 написа:3000 ewra
Ако са двупосочни може и така да е.
Мога да ви кажа за двама възрастни и дете с билет без място -965 евро.
Билет без място може да вземете ,ако детето няма навършени 2 години.Нашите билети струваха по 430 евро на човек.
Успех!
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
nadya marinova
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 4:43 pm

Мнение от nadya marinova »

detsata ni sa na 9 i 11,taka 4e triabva da sa s mesta.no vse pak dobih predstava za tsifrata.mersi
Заключено