Среща в Бургас

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.

Срещи на Бургаските емигранти

Гениална идея
4
27%
Би било чудесно
6
40%
Чудя се, дали или
0
Няма гласували
Не, не ми допада идеята
0
Няма гласували
Застреляйте автора :P
5
33%
 
Общо гласове: 15
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Среща в Бургас

Мнение от mikemastercorp »

Здравейте Съфорумници :)

Има ли останали Бургазлии, които не са против да угасят жегите с някоя бирица, а може би малко в гръцки стил (с фрапенце) за дамите.

Ако някой прояви интерес, нека драска тук или на инфо детайлите. Ще ми е приятно, ако има някой, който да е поканен като нас на Великото събитие - Интервюто през октомври.

Ами това е засега, гледам доста отдавна не са се събирали градските, а и мен ме нямаше известно време (бях изменник) и ходех на Варненските сбирки :)

Сий я лейтър :)
lilava
Мнения: 199
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 2:35 am
Местоположение: Montreal

Мнение от lilava »

Няма нужда от анкети.
Закови място и час еt voila!- хората сами ще се сберат.
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Mdaa

Мнение от mikemastercorp »

Ами аз просто исках повечко хора да преценят или предложат мястото, че така става едно натъртване на лични предпочитания :)

Иначе анкетата просто ми стана интересно за мненията :) Не за друго Ако мога да я спра, ще я скрия :)
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

казвайте час и място и това, ко му се чудите толкоз?
например аз се изказвам:
на флората като тръгнеш от пантеона наляво към флората, та първото кафене, на около 100 метра по надолу,което е в ляво на алеята, то е червено и има маси и столове направо под дърветата,
та там. в неделя, да речем към 18,30.
хайде давайте.
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Okay

Мнение от mikemastercorp »

Ние сме за, само да уточня, кафето за което си мисля не е ли това което до него има патици за ловене (късметче) и детски люлеещи се колички?
Не че ако не е това кафе, не можем да пием по едно на всичките, отговарящи на описанието, та така все ще улучим верното накрая де :)

Засега остава в неделя 18.30. Ако някой има други предложения или оферти, нека драска :)

Оревоар :P
Az znam che ti znaesh che az znam :)
Timi
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 11:28 am

Мнение от Timi »

I nie 6te se opitame da doidem
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Re: Okay

Мнение от nikito »

mikemastercorp написа:Ние сме за, само да уточня, кафето за което си мисля не е ли това което до него има патици за ловене (късметче) и детски люлеещи се колички?
Не че ако не е това кафе, не можем да пием по едно на всичките, отговарящи на описанието, та така все ще улучим верното накрая де :)

Засега остава в неделя 18.30. Ако някой има други предложения или оферти, нека драска :)

Оревоар :P
дай да се уточним, аз говоря ей за туй място.
значи, заставаш с лице към пантеона, с лице към морето, и свиваш наляво. НЕ НАДЯСНО, НАЛЯВО. УПРЪЙТИ СИ ПУСОКИТИ НЪ ДВЪЖЕНИЙЕ хахахахаха
ходом марш надолу по една алейка, от ляво има боpчета, отдясно ще скиваш кестени, и малко хълмче, а зад него скромна беседка. даваш напред и надолу , и се ламбурваш у първите столове на кафенето

ха, успех да го намерите.
ние ще сме с три деца, :lol:
не моште ни пропуснете, към 6,30 или малко по-късно, у неделята.
Златина
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Яну 27, 2006 2:45 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Златина »

Ааа, ясно! Ще се ослушваме за мъжки глас, каращ се до припадък на три палави деца. А аз ще навиквам други две, все ще се намерим, нали Никиту? :lol: :rotate: :ear: :freak:
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от mikemastercorp »

Е, значи няма да е само нашето дяволче. Ще се видим утре. :D
Az znam che ti znaesh che az znam :)
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

Златина написа:Ааа, ясно! Ще се ослушваме за мъжки глас, каращ се до припадък на три палави деца. А аз ще навиквам други две, все ще се намерим, нали Никиту? :lol: :rotate: :ear: :freak:
ей ганев,
преди да припадаме първо се запенваме от обяснения.хахахаха
да пазиш място под дърветата, ясно?
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Ще раздаваме черни точки :)

Мнение от mikemastercorp »

Някои не успяха да присъстват, но сме сигурни, че са имали основателни причини. Надяваме се, следващата среща да покаже все пак колко сме Бургаските чеда по тежкия но за сметка на това продължителен път.
Az znam che ti znaesh che az znam :)
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Хайде пак да го направим :))

Мнение от mikemastercorp »

Здрасти отново на всички участници в бир манифеста :)
Стягайте багажите, че се заформя среща v.2.0 :)
За момента, като предложение просто да внеса една идея, тъй като предната среща беше на ресторант "Ясна поляна" близо до "Хотел Звездоброец", но мисля, че от тук нататък, ще стават все по-малко дните в които ще можем да седим далеч от сайванта, така че е добре да си изберем едно заведение, което да няма нищо против да ни приютява от време на време и да се знае от всички желаещи.

Нещо от сорта на Хепи, или там алабала.. Айде предлагайте да видим до къде ще стигнем с избора :)
Az znam che ti znaesh che az znam :)
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от mikemastercorp »

Мислих, мислих, и накрая ми дойде една идея за заведение, където може да се провеждат срещите на тайния комитет :)) Става дума за пицарията по ул. Богориди до бившия клуб на СДС-то. Не се сещам как точно и беше името, но поне разполагат с прилична столова база, и е в близост до всякакви транспорти. За тези които още не могат да се ориентират, става дума за пицарията от лявата страна на Богориди, точно под всеизвестното кафенце Парти клуб или както вече се казва :). Понеже в събота може да има хора които да са на работа, предлагам да е неделя около 17-18 часа :)

Ха сега да видим за и против :)
Az znam che ti znaesh che az znam :)
Dee
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Ное 14, 2004 9:43 am
Местоположение: Burgas

Мнение от Dee »

az - za.

i chasa i mqstoto sa dobri.samo deto picite ne bivat. predi sreshtite bqha v Picaria Helios, zad syveta, posle na Keq. povehceto hora znaqt.
imashe sreshti minaloto lqto i na kafeto vdqsno ot gybata, v nachaloto na morskata. deto ima televizori.

dano ima jelaeshti.

d :wink:
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от mikemastercorp »

Ние малко ще закъснеем, че останахме без компютър временно и до закупуването на новия сме леко затруднени с информационния кибер поток. Ако има някакви мероприятия, сме на линия: 0886016967
:D 8) :lol:
Az znam che ti znaesh che az znam :)
Заключено