Po federalnata procedura za 18 meseca!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
dididM
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Авг 15, 2006 12:30 pm
Местоположение: varna /toronto
Обратна връзка:

Мнение от dididM »

Za vtori ezik max e 8 tochki,no za sebe si sega vidiah,che sum sgreshila-naistina imam 2 tochki,zashtoto pisah nai-niskoto nivo sled 0.Minah purvia uchebnik na Panorama,koito se vodi za tehni 2 niva i sled tova se iavih na izpita.Tova,koeto mi dadoha kato diploma zaedno s resultata ot TOEFL im izpratih kato dopulnitelni dokumenti.Dobre ,che gi priznaha osobeno frenskia,zashtoto za nego mi biaha napisali edni strahoviti i nevuzmojni izpiti-DALF/DELF , a sled tova TEF.No v kraina smetka se oturvah s tazi diploma.
mai98
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Авг 17, 2006 9:12 am

Мнение от mai98 »

Blagodarja za barzija otgovor. I az misleh che trjabva da se darji njakoi ot tezi izpiti s mnogo bukvi. Diplomata za kojato govorish e dokumeta za zavarsheni kursove v Alliansa ili njakakav vatreshen izpit?
dididM
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Авг 15, 2006 12:30 pm
Местоположение: varna /toronto
Обратна връзка:

Мнение от dididM »

Diplomata e sled izpita za zavursheno nivo,dokument za chasovete ne sum vzemala.Vajnoto e tova koeto sme deklarirali kato niva za ezicite da go dokajem s dokumenti spored tehnite iziskvania.No niama tochni kriterii i se poluchava malko kato na lotaria.Az riskuvah s tazi diploma,zashtoto niama nishto obshto ,s tova koeto mi poiskaha,no tova mi biaha vuzmojnostite.
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

Благодаря за отговора. Още един въпрос: посредника намери ли Ви оферта за работа и в България ли се намира?
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
dididM
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Авг 15, 2006 12:30 pm
Местоположение: varna /toronto
Обратна връзка:

Мнение от dididM »

Rabota -ne.V dogovora beshe vkliucheno namirane na kvartira,no imam poznata,koiato mi ia osiguri,taka che s tova se opravihme sami.Namira se vuv Varna.
anemo
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Окт 27, 2004 2:55 pm

Мнение от anemo »

Zdravei,
nashata procedura e kym svoq krai, ostavat vizite i dano ni gi izdadat :) stiskam si palci. otne ni 2 godini, ama to na vseki etap imashe bavene, no kakto i da e. kandidatsvali sme za Quebec, ama jena mi e titulqr s frenski, obache az iskam da zamina pryv i to za Toronto, dali e vyzmojno tova, az kato netitulqr da doida pryv i to napravo v Toronto.
znam angliiski otlichno i frenski veche nauchih.
shte sym ti blagodaren ako otgovorish i znaesh neshto po vyprosa
e.mo
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Мнение от leaf »

Otgovorat e NE.
Ne moje da doidesh parvi. Prav trqbva da doide glavniq aplikant, t.e. jena ti.
A v Toronto nqma nikakvi pre4ki da katsnete ot samoto na4alo. Nikoi ne vi zadaljava da otivate v Quebec.
:) No parva trqbva da e jenata, nqma kak, tq vodi horoto. :)
P.S. Moje i vsi4ki na vednaj. :)
anemo
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Окт 27, 2004 2:55 pm

Мнение от anemo »

Ех,
този отговор не ме устройва. :)
някой друг да знае обратното на това :)
е.мо
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Съжалявам, leaf е прав. И аз не съм водеща и знам, че без съпруга ми не мога да стъпя в Канада. Така че преценете нещата, ако може поне да кацне с теб и да се върне, а ти да останеш.
anemo
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Окт 27, 2004 2:55 pm

Мнение от anemo »

Благодаря,
някой друг? не може да не може :)
е.мо
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

Za sujalenie tozi otgowor e edinstweniq weren.A imigrazionnite igrichki ne minavat,Ne se strahuvai,che cte csichki.Ako ste svestni hora ste ce opravite
anemo
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Окт 27, 2004 2:55 pm

Мнение от anemo »

Dobre be hora,
ako mi kajete kyde pishe takova neshto shte sym OK, ili vsichki govorite zashtoto vie ste napravili taka ili prosto e tradiciq da se pravi taka.
10x vse pak,
e.mo
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

anemo написа:Dobre be hora,
ako mi kajete kyde pishe takova neshto shte sym OK, ili vsichki govorite zashtoto vie ste napravili taka ili prosto e tradiciq da se pravi taka.
10x vse pak,
e.mo
Ами това 4е не ти хареса 4е положението е такова си е твои проблем.
А ако бе6е про4ел ВСИ4КО на официалния саит ваобсте няма6е и да задава6 тоя въпрос.
Няма кои да търси и 4ете вместо тебе -така 4е деистваи сам.
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

anemo написа:Dobre be hora,
ako mi kajete kyde pishe takova neshto shte sym OK, ili vsichki govorite zashtoto vie ste napravili taka ili prosto e tradiciq da se pravi taka.
10x vse pak,
e.mo
Виж точки 12.14 и 12.15 в този документ: Port of Entry Examinations

R51(b), което се споменава в точка 12.14, е тук: Immigration and Refugee Protection Regulations, точка 51
Последно промяна от VanBC на Чет Авг 24, 2006 10:30 pm, променено общо 1 път.
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

anemo написа:Ех,
този отговор не ме устройва. :)
някой друг да знае обратното на това :)
е.мо
Според мене живота в Канада няма да ти хареса - тук обикновенно нещата стават бавно и по правилата. Опитваш ли се да заобикаляш правилата или да си твърде припрян може да останеш доста разочарован.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Заключено