viza 45 dni sled medicinski

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

viza 45 dni sled medicinski

Мнение от anicata »

friends,
vhera poluchih pismo da prashtam pasportite. Kleimoto ot tam e 16.01 ,a medicinskite sme gi pravili na 28.11. Sled praznicite se obadih v MOM i momcheto kaza che oshte ne sa gledani nashite medicinski/5.01/ zashto se bili zabavili s poshtata. I sega -hot vizi!!!! A dosieto mi e zavedeno v Bukuresht na 18.8! Mislia che tova e mnogo skorostno izplnenie!

Tova go pisha ,za da moje drugite da si napraviat sverka s nashite dati i te da chakat!!

Aide kasmet na vsichki !
Изображение
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Честитооооооооо!

Много хубава вест! И на нас Влади от МОМ ни каза същото за медицинските. Току виж и нас ни изненадали от Български пощи с така приятната и желана новина с писмо за визи. Дано да повлечете крак и ние, чакащите визи, скоро да се похвалим с хубава вест.

Много успехи и сбъднати мечти в Канада!!! :lol:
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Честито!!!

Желая много късмет и попътен вятър.


Ех този Влади. Голям е сладур. Той ми е личен познат и е страшно интелигентно момче.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
emyangels
Мнения: 724
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 8:38 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от emyangels »

ЧЕСТИТО!!! Страхотно, че толкова бързо сте получили писмото!!! Успех по-нататък!!! :D
div
Мнения: 112
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 10:06 am

Мнение от div »

Честито приятели! :lol: :lol: :lol:

Страхотна новина! Много се радваме за вас!
:P
Пращайте бързо паспортите! Ето, че има компенсация за изнервящите медицински!

Желаем ви здраве, късмет, бърза адаптация и сбъднати мечти ОТВЪД ОКЕАНА!

Целувки и на малката красавица! :P

Даниела и Иван
Аватар
Sven
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:57 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Sven »

...bravo be Ani!!! :-) dosega vinagi sa me radvali tvoite postingi, za6toto sum zabeliazal 4e vurvia malko sled teb! Az pravih medicinski na 3 dekemvri a dnes se 4uh s Vladi i spored nego...na 4 dekemvri mi e izpratil medicinskite v Bukure6t a na 15 dekemvri sa preprateni v Viena...tui 4e sega mi ostava da prebroia 45 dni! :-))))
...uspeh ot tuk natatuk!...dosega be6e lesno!
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Goliamo blagodaria na vsichki vas za chestitkite i pojelaniata! Mnogo ste mili! A momcheto ot MOM e naistina strashno inteligentno,chak te poraziava pri razgovor. Loshata novina e che dnes se obadih na Speedy -kurierski uslugi ,zashtoto chetoh tuk v foruma che vzimat 12 euro+12 euro s DDS za uslugata prashtane -poluchavane na pasporti. Te obache mi kazaha che i drugi iskali kato men ,no te nikoga ne sa pravili tazi usluga ,zashtoto za da stane tova ,niakoi ot Canadsko triabva da izvika rumanskia sppedy i te da otidat da vzemat pasportite ,a te ne go praveli. Az biah mnogo nastoiatelna, svarzaha me s boss za m/unarodni pratki,ama i toi sashtoto kazva. Ta sega utre pak shte zvania ,kazaha che shteli da napraviat neshto za men ,ama az sam silno pritesnena,mai shte hodia v UPS.

A inache mislim da letim na 1.6 s KLM taka che chakame do togava i vas da se oraganizirate i da patuvame zaedno!

uspeh i na vas , chakaneto da minava po-barzo vremeto i do novi sreshti!
Изображение
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Chestito! :D :D :D
Stiskame ti palci i uspeh po-natatak!
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Shtono
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:52 am
Местоположение: ON
Обратна връзка:

Мнение от Shtono »

Честито и от мен!
Кажи им на Спийди че към пратката ти трябва да има на един лист написана от теб молба до Посолството, когато са готови с паспорта да се обадят в офиса на Спийди в Румъния и те да отидат да ти вземат писмото. UPS процедират по същия начин. Ако искаш ми се обади и ще ти обясня. :lol:
Заключено