4erni pe4ati?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
pipilota
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 8:38 am

4erni pe4ati?

Мнение от pipilota »

Viarno li e 4e ako te skusat na interviuto za Canada ti slagat niakauv 4eren pe4at i niakolko godini ne moje6 da kandidatstva6 za viza?
Priatel
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 5:35 am
Местоположение: Quebec ville

Cheren pecat = neprelicno darzanie v SHENGENA !!!

Мнение от Priatel »

pipilota написа:Viarno li e 4e ako te skusat na interviuto za Canada ti slagat niakauv 4eren pe4at i niakolko godini ne moje6 da kandidatstva6 za viza?
NE , ne e vjarno , cerni pecati slagat samo na granicniat punkt Nicelsdorf !!! :)
A na interwuto vmesto ceren pecat prosto ti otkazvat (ako ima pricina) , no sled 6 meseca imash pravo otnovo da kandidatstvash !!! :wink:
p.s. Pri men procidurata e mnogo po-razlicna , no obshto vzeto otgovorat na tvoiat vapros e tozi .
C'est la vie.....
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: 4erni pe4ati?

Мнение от yaiuat »

pipilota написа:Viarno li e 4e ako te skusat na interviuto za Canada ti slagat niakauv 4eren pe4at i niakolko godini ne moje6 da kandidatstva6 za viza?
За печати незнам но те печатите нямат смисъл защото те ако искат да ти сложат някаква забрана те ще я прикрепят към досието ти. И тогава дори 5 пъти да си сменяш паспорта пак няма пускане. Иначе съм чел в едни руски форуми за откази при които е забранявано влизане в Канада от сорта на 2 години..
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Не могта да ти бият черен печат, само защото не са те пуснали на интервю. Печт бият, когато влизаш нелегално, когато си направил нещо нередно.

А ти защо се страхуваш от черен печат?
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
pipilota
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 8:38 am

Мнение от pipilota »

[strahuvam se ot niakavi zabrani i 4erni pe4ati tui kato smiatam da otida pri priatel koito jivee tam ot 15godini ve4e i ne sum na iasno s trudnostite koito 6te mi se izpre4at na putia i 6te otnemat mnogo mnogo vreme a i imam 4uvstvoto 4e niama nikoi nikade da me pusne..
biah 4uvala 4e ako te skusat na interviu posle moje da ti zabraniat pone 2 godini da se iaviava6 otnovo... :cry:
vasil
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 6:36 am

Мнение от vasil »

NAMA 4ERNI PE4ATI VE4E SPOKOINO IMA SAMO ZA USA TAM AKO TE VARNAT NA INTERVU NAMA6 PRAVO 6 MESECA DA SE YAVAVA6 POSLE . ZA KANADA NE E TAKA MOJE6 KOLKOTO PATI ISKA6 STIGA DA IMA6 PARI DA PLA6TA6 . VSE PAK OPITAI I AKO NE STANE OPITAI PREZ TRETA STRANA S TRANZITNA VIZA . USPEH !
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Cherni pechati ima.Slagat go v sluchaj na otkaz za turisticheska viza.Triugulen e i ima nomer pod kojto te vodjat 6 meseca.Az imah takuv otkaz,ne me dopusnaha do turisticheska viza,nezavisimo che iskah da otida pri brat si,kojto beshe sus statut.Togava bjah na 23.
Заключено