Колко пари очаквате да правите идвайки в Канада?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Колко пари очаквате да правите идвайки в Канада?

8-9 $/час
1
2%
10-15 $/час
4
7%
16-24 $/час
4
7%
25-40 $/час
18
32%
41-60 $/час
4
7%
61-100 и повече $/час
6
11%
Не ща на час, дошъл съм да правя собствен бизнес!
4
7%
Искам да полежа на социал, пък после ще видим...
2
4%
Не съм дошъл за пари
14
25%
 
Общо гласове: 57
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Колко пари очаквате да правите идвайки в Канада?

Мнение от Kirilius »

Напоследък са се заредили едни дъъъъъъълги теми, в които основният спор е може ли или не може да се живее с 8$ на час в Канада. Човек ще остане с впечатлението, че средностатистическият емигрант мечтае за въпросните 8 долара и по-нагоре не смее да погледне. Та затова заповядайте на анкетата...

:lol:
Последно промяна от Kirilius на Сря Авг 02, 2006 4:21 pm, променено общо 1 път.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Милиони, милиони!
Вссе още съм в очакване :lol:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

На мен вече ми омръзна да правя милиарди. Търся нещо друго, ако някой има идея - да се обажда. ;) :lol: :rotfl: :beer: :beer:
nelly05
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 10:18 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от nelly05 »

DOSTATA4NO :D
nelly05
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Мнение от Aries »

nelly05 написа:DOSTATA4NO :D
Те парите никога не са достатъчно.
Като онзи виц за казармата и дали яденето е достатъчно.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Ми аз очаквах сутрин като стана и да намирам по сто долара под възглавницата, ама все още намирам само перушина. :D Явно трябва да мина на изкуствени възглавници. :D
Let it go...
Stoni

Мнение от Stoni »

MrGeek написа:На мен вече ми омръзна да правя милиарди. Търся нещо друго, ако някой има идея - да се обажда. ;) :lol: :rotfl: :beer: :beer:

Гика, какво ще кажеш за една фондация с комерсиалната цел твоите милиони и на останалите милионери, (гледайки анкетата) да си купим територията под дунава :idea:
Аз се предлагам за шеф на касичката и се заклевам, че нямам нищо общо с поп Кръстьовите наследници :D :wink: :beer: :beer:
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

ми да, аз не съм допъл за пари тук. Дошъл съм за любофф. :rotfl:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Stoni написа: Гика, какво ще кажеш за една фондация с комерсиалната цел твоите милиони и на останалите милионери, (гледайки анкетата) да си купим територията под дунава :idea:
Аз се предлагам за шеф на касичката и се заклевам, че нямам нищо общо с поп Кръстьовите наследници :D :wink: :beer: :beer:
Стони, аз тези 111,000 квадратни километри ги купувам от раз без проблем и без ортаци. Има само едно нещо, което ме притеснява. Кой ще се оправя с всички правозащитни организации, когато натиря онези няколко милиона нещастници в Сибир (вече съм се разбрал с Путин за операцията). ;) :D :rotfl:
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Ha ...saglasen sam sas kolegata Geek.A po temata-pisah 16-24 zashtoto smiatam che tova e realnata zaplata na povecheto tuk/vkluchvajki i sebe si-65000god./Ima BG-ri koito vzimat i poveche no maj te sa pod2% po moe mnenie.Ako mogat i oshte poveche moga da kaza samo BRAVO-halal da im eeee!!! :)
kakвото потърсило,такова намерило
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Eeej Geek,moga da ti se predloza za GRUPENNFURER ot/SS, SA,Gestapo...../! :lol: :lol: :lol: :noz: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

Stoni написа:
MrGeek написа:На мен вече ми омръзна да правя милиарди. Търся нещо друго, ако някой има идея - да се обажда. ;) :lol: :rotfl: :beer: :beer:
Гика, какво ще кажеш за една фондация с комерсиалната цел твоите милиони и на останалите милионери, (гледайки анкетата) да си купим територията под дунава :idea:
Аз се предлагам за шеф на касичката и се заклевам, че нямам нищо общо с поп Кръстьовите наследници :D :wink: :beer: :beer:
Стони, а аз ти предлагам, след като вземеш властта над ключовете на касичката, да ми ги предадеш на отговорно пазене, тъй като съм изключително надеждна и сигурна. 8) Обещавам, че няма да хвърля даже един поглед на съдържанието, защото знам, че това са трудно изкараните милиони на милионерите с честни сини очи и неосъществими мераци като на Гийка. :D :wink: :beer: :beer: :rotate:

Иначе по темата - 100-150 кинти на час плюс хонорари плюс допълнително за разнообразие бизнес-компания, израз на българо-канадската дружба от векове за векове... :wink: :lol: :rotate:

Чаровни усмивки,
Йо
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Bravo,Joana.Naistina si mnogo charovna! :beer: :beer:
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

az za pod 100 na chas prasta ne si vdigam
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Aaaaa...kolega i na teb "Bravo"!!! :D
kakвото потърсило,такова намерило
Заключено