задграничен паспорт

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
s.b.
Мнения: 136
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 9:12 pm
Местоположение: Montreal

задграничен паспорт

Мнение от s.b. »

началото на септември ще подадем документи. Международния ми паспорт е валиден до 02.2007. и вероятно на интервюто ще съм го сменил. Това проблем ли ще е. Благодаря ви предварително
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Няма проблеми. Просто като си вадиш новия или си запази и стария, или просто си запази едно копие на страницата със снимката от стария.
ljoni
Мнения: 89
Регистриран на: Вто Юни 22, 2004 5:32 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ljoni »

Съпругът ми се яви на интервюто с нов паспорт тъй като стария беше изтекъл. Не сме носили копие на стария,номера на който сме посочили в документите до Виена и обяснихме, че е бил подменен поради изтичане и ни казаха че няма проблем. А за Букурещ изпратих данни с номера на текущия си паспорт , а за виза изпратих нов за да има както е по изискване поне 1 година валидност и отново не ни създадоха никакъв проблем
успех на интервюто
s.b.
Мнения: 136
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 9:12 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от s.b. »

благодаря ви и до скоро
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Мнение от fandjo »

и така и така ще го ползваш, няма никакъв проблем да го смениш няколко месеца по-рано и после да не се занимаваш... :thumbsup:
Аватар
nevergiveup
Мнения: 120
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 3:33 am

Мнение от nevergiveup »

Някой може ли да ми каже къде е упоменато че не е необходимо да се изпраща копие от задграничния паспорт на малко дете с документите до Виена? Защото съм срещал подобни мнения във форума, но не мога да открия официално становище.

P.s. По ще ми е удобно да представя паспорта на дъщерята на евентуалното интервю.

И още нещо - издирвам добра фирма за превод на документи в Пловдив, Стара Загора, Сливен или Бургас а търсачката намира само на софийски. Моля ако някой е ползвал да остави координати!!!!!!! :oops:
Veronica
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 3:10 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Veronica »

prosto v parvite dokumenti mislia che vaobshte niama kato iziskvane kopie ot zadgranichen pasport. Nie kato prashtahme sina bi beshe bebe, daje i na intervuto oshte ne mu biah izvadila zadgranichen.
Заключено