Предложение покрай срещата с кмета на ville de Quebec

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
lz2arn
Мнения: 703
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:54 am
Местоположение: mtl.qc.ca
Обратна връзка:

Мнение от lz2arn »

OK "S@brahme se!" Veche sme trima, demek cheta s predatel. Ako pochakame i 10 min, she doidat i zaptietata.
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

Здравейте приятели. Тъй като това е първото ми влизане във форума първо да се представя.
Казвам се Любен и съм на 34г. Не съм женен и отпрашвам сам за Квебек. На 25.06.2003г минах интервю и съвсем изненадващо получих сертификат за селекция. Получих и покана за тази среща.
Разбира се че съм съгласен да се срещнем колкото може повече хора за да се опознаем. 12:30 пред НДК е О.К.
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

И ние сме там. На 21 пътуваме за Монреал, но няма да пропуснем всяка информация, която можем да получим по-рано.
M@ria
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 5:00 am

Мнение от M@ria »

Hei, ostana li njakoi sas sertificat i bez pokana? Az vece ochakvam viza, no njamam pokana. Zapochvam da se pritesnjavam. Posle nali shte razkazete podrobno?!
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Отговор за M@ria

Мнение от Любо »

Доколкото знам не всички, които са минали интервю са получили такива покани. Не знам защо. Сигурно ни подбират по специалности или по някакви критерии. Във всеки случай не мисля, че това е някаква привилегия. Не вярвам обаче да има проблем да дойдат и други, които нямат такива покани. :roll:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Не всички, Любо, не всички! :(
Явно, по-тъпите не ни канят, защо да си развалят хубавия лаф...
Марийке, това не важи за теб, при теб е техническа грешка...
Ами като мера на гр. Квебек не ни кани, нема да му стъпваме в *****ия град!
А сега да види той за какво става реч!
Има да си скубе брадата! (ако има такава)...
:beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Hei, ostana li njakoi sas sertificat i bez pokana? Az vece ochakvam viza, no njamam pokana. Zapochvam da se pritesnjavam. Posle nali shte razkazete podrobno?!
Адашке, не се притеснявай! Проучванията показват, че общо взето такива покани получават кандидатите, минали интервюта през 2003г.
На срещата на варненци се оказа, че тези, които са били на интервю през 2002г. и в момента са на етап очакване на виза, също не са получили покани.

Към поканените: последно какво, в 12.30 пред НДК ли? И къде всъщност е това "пред НДК" - там, където имаше шадравани ли? Понеже нали сме от провинцията, а и не веднъж сме се губили из столичните сокаци, уточнете, моля. :wink:
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

Каква е тази липса на самочувствие Iv?Естествено, че не е заради интелекта.
А за мястото на срещата по-добре някой софиянец да каже, а ние ще го намерим.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Любо написа:Каква е тази липса на самочувствие Iv?Естествено, че не е заради интелекта.
:D А за мястото на срещата по-добре някой софиянец да каже, а ние ще го намерим.
Любо,
бъзикам се бе брат! :D
От ходене по такива срещи файда няма, според мен.
Колко е хубаво в гр. Квебек, много зелени и водни площи, много по-малък стрес от Монреал...
На нас не ни требат срещи, ние си го знаем! :D
А пък едва ли някой след срещата си с кмета ще каже : Ей, да бе, аре в гр. Квебек!
Но все пак съм му сърдит на кмета, може ли такива работи, да ми разваля реномето, пък и сме колеги-общинари, не е колегиално! :D
Как е варненското пиво тази година? :D :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

:lol: Приятелю Iv аз отивам на тази среща общо взето от любопитство, а и да се запозная с повече заминаващи. А и освен това трябва да отбележа, че съм нов в този форум и още не съм съвсем наясно с правилата. Ама шъ са опрая. Неа се пуашиш копеуе :D
А иначе варненското пиво е ОК, но мен повече ме интересува шопското, че като дойдем там да знаем какво ще пием :beer: :beer: :D
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Любо,
кажи на кмета, моля те, да ми звънне вечерта на домашния, да не звъни на мобилния да се набутва. :D
Айде, пък после разкажете за срещата, ако не е секретна! :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

мястото - ПИЛОНИТЕ ПРЕД НДК

Мнение от pumpy »

тъй като фонтаните са много дълго нещо и пред НДК също е общо понятие предлагам да погледнете в дясно от НДК като застанете пред главния вход и там се виждат да стърчат 3 ПИЛОНА за знамена. та ТАМ ДА Е СРЕЩАТА ПРЕД ПИЛОНИТЕ
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

Според мен идеята е добра. Значи на 13.09. в 12:30ч до пилоните пред НДК. Ако и другите са съгласни нека да потвърдят! :lol:
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

OK! До пилоните!
Jeff
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 12:04 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Pitane

Мнение от Jeff »

Ima li niakoi koito misli da otide na srechtata bez pokana?Az imam "Certificat de selection"no niamam pokana i neznaia dali da ne se otbia.
Заключено