IRON MAIDEN /това е тема само за фенове/

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
sofiya
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:08 pm
Местоположение: MTL
Обратна връзка:

IRON MAIDEN /това е тема само за фенове/

Мнение от sofiya »

IRON MAIDEN
IRON MAIDEN
IRON MAIDEN
Ами какво да кажа…нямам думи !!!
MAIDEN направиха страхотен спектакъл – страхотни декори, всички бяха в невероятна форма да тичат по сцената И да подскачат, Bruca облякан като смъртта танцува на Dance of Death, Bruca вее английски знамена на The Trooper….
За разлика от концерта миналата година, когато слушахме предимно стари песни на Maiden, този път имаше много песни от новия албум – които на мен лично много ми харесва, Rainmaker, No more Lies, Dance of death, Journeyman я изпълниха на бис с акустични китари + още една , на която не i знам имeто :( Ot Brave New World естествено заглавната песен, от по старите чухме The number of the beast, Iron Maiden, The Trooper, Fear of the Dark, Hallowed by the name, Run to the Hills. Абе по нещо за всеки, излишно е да казвам ,че залата беше претъпкана, хората се кефеха невероятно много, всички около мен пееха :lol: Осветлението беше на ниво, човека на пулта си вършеше работата много добре, звука беше перфектен, сменяха почти на всяка песен платното на сцената, а на Bruca гласа за 20 години не е мръднал – незнам как го постига този човек – скъсваше се да пее И тича по сцената. Аз винаги сам казвала,че Dio е човека –глас, но сега знам,че Bruce е също толкова добър колкото Ronnie James.
В момента свалям снимките от фотоапарата и в петък сте ги кача на web site-a си, ще ви пратя линкове ssttoo, VanBC, miteto i balbi ;) също И на Shtono, въпреки,че не ме е питал за maiden, но като му гледам аватара…Не са кой знае какви снимките, но честно – гледах като хипнотизирана сцената И не ми се обикаляше за да търся по-добра позиция. Аз мислех,че концерта ще е повторение на миналогодишния ,но за мое щастие не беше така ;)) Също сам много доволна,че отбелязах напредък с френския – този път му разбирах на Bruce какво говореше ;) много се накефих И как се скара на публиката пред него ,че пафкат трева като за световно.
Това е, приятели, всичко можех да го кажа само с две думи...
IRON MAIDEN !!! :haplio: :haplio: :haplio:

ssttoo, извини ме за заглавието на темата ,ама не искам да дойде Blue Passion да ми пише размисли върху Heavy metala и неговите фенове.
Аз съм Heavy metal фен до мозъка на костите си и нищо не може да ме промени ;)
което ми напомня да вметна,че в петak сам на LINKIN PARK :lol: :lol: :lol: :D :lol: sorry, can't stop smiling !!!
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Супер! Чакаме снимките ...

UP THE IRONS !! :haplio:
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Privet ot Calgary,
I nie se otchetohme na contzerta na Maiden. Dvama moi priyateli se pribirat dnes ot Montreal- Veso i Ivo. Ta gi chakame da razduyat havite za kupona. Jalko, che jeleznite Maideni nyama da ponaminat kam Wild West.
A za glasnite struni na Bruce nyama kakvo da se govori. Az si mislya, che toya chovek shte pee pone oshte 20 godini.
Long Live Iron Maiden!!!!!!!
Cheers
Аватар
Shtono
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:52 am
Местоположение: ON
Обратна връзка:

Мнение от Shtono »

Ех, мама му стара :lol:
Пак изтървам събития!
Няма да забравя преди време когато щяха да идват в БГ и Яник Гърс си счупи кокалите и се отложи концерта. Така се бях наточил.... Но 1995 ходих в София на концерта в зала "Христо Ботев" и макар да бяха с Блейз Бейли пак стана супер шоу. Тази година май само из Квебек ще обикалят :?
Botzo

Мнение от Botzo »

Изображение
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

H E A V Y M E T A L !!!!

Мнение от balbi »

Dobre kaka dobre!!!
I az iskam no i moeto vreme shte dojde!:)

:haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio: :haplio:

H E A V Y M E T A L !!!!
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Evalata za trapkite deto si izpital! samo taka-jiveesh veche v normalna darjava! Az makar da sam Helloween-ka shte se radvam da moga da posetia saita ti s snimkite ot koncerta!
Изображение
Аватар
sofiya
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:08 pm
Местоположение: MTL
Обратна връзка:

Мнение от sofiya »

anicata, sthom e taka - moga da te zaradvam - na sita mi ima snimki ( za sajalenie s ne-dobro kachestvo :( ) i ot koncerta na Helloween - oktomvri 2003 - Medley, Montreal. Dovechera, nai-kasno v sabota, ste vi pratia linkove na vsichki ;)
Заключено