Имате ли скорошни впечатления от Спиди?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
ljoni
Мнения: 89
Регистриран на: Вто Юни 22, 2004 5:32 am
Местоположение: Montreal

Имате ли скорошни впечатления от Спиди?

Мнение от ljoni »

Има ли някой от наскоро пратилите паспортите си , който е ползвал услугите на Спиди и какви са ви впечатленията?
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Мнение от haimana »

Абе ние ги пратихме скоро с тях, ама още не са се върнали, та не знам какво да ти кажа :lol:
ljoni
Мнения: 89
Регистриран на: Вто Юни 22, 2004 5:32 am
Местоположение: Montreal

колко скоро?

Мнение от ljoni »

и можеш ли да си следиш пратката по Интернет
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Мнение от haimana »

Бях чел някъде, че давали GSM номер на куриер в Русе и чрез него си следели пратката, но ние не сме питали за тази възможност.Потърси в темите назад.
Аватар
Krassima
Мнения: 132
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 10:08 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Krassima »

Дадохме мобилен телефон за връзка, казаха че ще се обадят и че разходите за връщане ще ги платим като ни върнат документите. За изпращането платихме 20 лв. Ако им ползвате услугите си носете адреса на посолството, по твърд плик, където ще поставите документите преди да ги пъхнат в тяхната найлонова опаковка. Като се върнат ще се похвалим. :wink:
QUI VIVRA, VERRA
PAVLINAP
Мнения: 204
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 12:24 pm

Мнение от PAVLINAP »

Ние си ги изпратихме със спиди,нямахме никакъв проблем отиване -20 лв,връщане 20 лв. плаща се при получаване на пакета.Много съм доволна.
mushichka
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Юни 16, 2005 3:45 am

Мнение от mushichka »

И ние изпратихме паспортите със Спиди на 14.06. Чакаме ги всеки момент да се върнат!
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Мнение от haimana »

mushichka написа:И ние изпратихме паспортите със Спиди на 14.06. Чакаме ги всеки момент да се върнат!
Мушичке, не ме шашкай :shock: .Аз мислех, че нашите (дето сме ги изпратили 10 дена след Вас), се връщат вече, а ти казваш, че още чакате :nenam: Пиши като дойдат да се ориентираме :?
Аватар
zz-top
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2003 8:40 am
Местоположение: Van, BC

спиди

Мнение от zz-top »

И аз бях очуден, че пратката не може да се проследява онлайн. Ама нали всички използват Спиди -- така, че вярвам, че те са наясно с нещата.

Аз изпратих паспорта си на 28 юни. Чакам.
I know God will not give me anything I can't handle. I just wish that He didn't trust me so much.
Mother Teresa
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Re: спиди

Мнение от Jeeves »

zz-top написа:И аз бях очуден, че пратката не може да се проследява онлайн. Ама нали всички използват Спиди -- така, че вярвам, че те са наясно с нещата.

Аз изпратих паспорта си на 28 юни. Чакам.
Чак пък всички да използват спиди. Не мисля. Даже изобщо. DHL и особено UPS, като става въпрос за паспорти, изобщо не са по-малко търсени. Напротив. Разровете се назад в темите. Има дискусии с коя компания да си пратя паспорта в Букурещ. Има и отговори.
Успех на всички, независимо от куриериа, който сте използвали.
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Kato gledam i presnite spomeni ot Spidi namirisvat na Indianska rabota.
Pratkite se proslediavat samo sas specialno obucheni za celta sokoli :)
A za zastrahovka se paliat sveshti v carkva da si gi poluchat poluchatelite :)
Заключено