Каква кола карате?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
anakim
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2003 5:59 am
Местоположение: Canada Quebec Montreal

Мнение от anakim »

Аз карам от година и половина Пежо 307 и знам че повече не изкам да видя френска кола!!!!!!!!Преди карах МЕРЦЕДЕС Е220 CDI за две години 180 000 км колата беше служебна и никакви проблеми освен задължителните консумативи масло филтри и накладки!!!! Пежото за 75 000 км двапъти съм ремонтирал заден мост ,компютър на АBS и какво ли не!!! Подкрепям доктора мерцедес е колата :beer: :beer: :D
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

anakim написа:...мерцедес е колата :beer: :beer: :D
4e BMW da ne sa lo6i ?

Za men kolata e "Nowata kola", a markata we4e zawisi ot biudjeta ...

Изображение

a za 6terkata moje da wzema edna takawa edin den :

Изображение :beer: :beer: :beer: :wink:
Последно промяна от Mark на Чет Юни 29, 2006 11:05 am, променено общо 3 пъти.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

anakim написа:Аз карам от година и половина Пежо 307 и знам че повече не изкам да видя френска кола!!!!!!!!Преди карах МЕРЦЕДЕС Е220 CDI за две години 180 000 км колата беше служебна и никакви проблеми освен задължителните консумативи масло филтри и накладки!!!! Пежото за 75 000 км двапъти съм ремонтирал заден мост ,компютър на АBS и какво ли не!!! Подкрепям доктора мерцедес е колата :beer: :beer: :D
Анакин! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :beer: :beer: :beer: :beer:
Док...............
TROUBLEMAKER
Аватар
anakim
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2003 5:59 am
Местоположение: Canada Quebec Montreal

Мнение от anakim »

моя шеф има БМВ 7 серия мнооогооо хубав автомобил ама вече ремонтирахме предното окачване и мнооогооо е скъпа за подръжка но пък е голям кеф да е карам!!!! Страхотен Двигател но има много непослушна задница!!!Преди време се правих на састезател и исключих тракшън контрола и се завартях по най-левашкия начин, мнооогооо е непредсказуема а при мерцедеса всичко е плавно и спокойно трудно може да те изненада :D
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

anakim написа:моя шеф има БМВ 7 серия мнооогооо хубав автомобил ама вече ремонтирахме предното окачване и мнооогооо е скъпа за подръжка....

Spored men wsi4ki koli imat ne6to za remont niakoga, oswen ako ne stojat samo w garaja, to wa za mercedesa s 180 000 km bez nikakaw remont mi zwu4i dosta silno, no moje i taka da e . Az imam poznati s Mercedesi, slu4wa im se da remotirat ot wreme na wreme

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Ognen_led
Мнения: 637
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 8:18 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Ognen_led »

Mark написа:
anakim написа:моя шеф има БМВ 7 серия мнооогооо хубав автомобил ама вече ремонтирахме предното окачване и мнооогооо е скъпа за подръжка....

Spored men wsi4ki koli imat ne6to za remont niakoga, oswen ako ne stojat samo w garaja, to wa za mercedesa s 180 000 km bez nikakaw remont mi zwu4i dosta silno, no moje i taka da e . Az imam poznati s Mercedesi, slu4wa im se da remotirat ot wreme na wreme
Tochno za remontite povecheto svetovni prouchvania pokazvat che markata Toyota e nai-iaka, t.e. s nai-malko povredi.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Ognen_led написа: Tochno za remontite povecheto svetovni prouchvania pokazvat che markata Toyota e nai-iaka, t.e. s nai-malko povredi.
е да ама за сметка на това караш оризоядена черупка :-)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Абе ти ми дай една чисто нова Toyota Camry пък аз обещавам да напиша по вратите и багажника с големи червени букви: "Аз карам оризоядена черупка" :lol:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Не знам дали са оризоядени черупки, но за мен това са двете най-добри и уникални возила:

Изображение

Изображение

:haplio: :beer: :beer: :beer:
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Аз па викам, че това тук хич не е зле
Изображение
... ама, ако не стигнат кинтите, викам и това да ми стигне
Изображение
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:43 pm
Местоположение: Канада, а след следващия референдум - в Свободен Квебек

Мнение от Потребител »

Изображение

Най-комфортната кола на която съм се качвал някога. По-добра даже от Линкълн Континентал '69, макар и с по-малък багажник :lol:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Аз съм хвърлила око на това:

Изображение

ама.... :?
Let it go...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Jeeves написа:Аз па викам, че това тук хич не е зле
...
Наистина не е зле, но е само за шосетата. Аз предпочитам с возилото освен по пътя да ходя и там, където малцина други могат да стигнат. ;) :lol: :beer: :beer:
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Samo da vmetna neshto Jeeves.
Фирмата са, която работя си има Grand Cherokee Limited edition 2006. Кожен салон, подгряващи седалки, абе от пиле мляко. Колата обаче си има следния проблем - като караш офроуд (отиваш на сондаж) и се качиш на магистралата после, не може да караш с повече от 100 км/ч. Значи набива се кал навсякъде, която изсъхва и става като бетон. В резултат колата тресе като каруца при 100 км/ч. След няколко визити в сервиза се изЯсни решението на проблема - минаване през автомивка преди да се качи човек на магистралата.
С две думи, като човек карал Лада Нива поне 20000км, Гранд Черокито не става за офроуд, АМА хич. Да не говорим, че няма база за сравнение с Тойота 4ранър. Тойотите са желязо, стоманобетон направо. Още си спомням с умиление как карах Тойота Ландкрузър (къса база) в България, след Нивата. Беше като да се преместиш от каруца на совалка.
Не смятам, че GM скоро ще се върнат на първото място в света по производство на коли. Освен ако 7-ми Американски флот не отстреля малко фабрики на Тойота.
Наздраве
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Ок, AlexAA и MrGeek, убедихте ме. Нямам личен опит от тези джипки :) Освен 4runner-a на Тойота тогава, кой джип според вас е добър и за оффроуд и за магистралата?
Заключено