Koya kola se kara,nai-mnogov CA?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

todor73 написа:
IvHaydu написа:Ford Taurus Station Wagon!!!!!!
aha, ama da e v6 3.8 :D
Аа, и V6 3.0 става.
И не харчи безумно много, 13.5/100 в момента...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

IvHaydu написа:
todor73 написа:
IvHaydu написа:Ford Taurus Station Wagon!!!!!!
aha, ama da e v6 3.8 :D
Аа, и V6 3.0 става.
И не харчи безумно много, 13.5/100 в момента...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Imam ia sqstata i hich ne se bqzikam, minalata esen praveh po 3500 km na mesec, 20 % v grada, ostanaloto izvqngradsko, goreshe mi 10 na sto. Zasichal sqm ia i samo na izvqngradsko Quebec - Montreal, vsiaka sedmica 8 - 8,5 :D i to prez zimata na avtopilot s 100 km/h.
Inqche sqm si fen na iaponskite i ne iskah i da chuvam za amerikanski, imal sqm dosega 2 civic-a i edna corolla, no tozi ford mi obqrka poniatiata :beer:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

bravo написа:Mazda MPV, kat tigar e , pali ot raz zimata, ima miasto za vsi4ko i vsi4ki.
.....ama e nad 5000 $ ...
:beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

todor73 написа:
IvHaydu написа:
todor73 написа:
IvHaydu написа:Ford Taurus Station Wagon!!!!!!
aha, ama da e v6 3.8 :D
Аа, и V6 3.0 става.
И не харчи безумно много, 13.5/100 в момента...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Imam ia sqstata i hich ne se bqzikam, minalata esen praveh po 3500 km na mesec, 20 % v grada, ostanaloto izvqngradsko, goreshe mi 10 na sto. Zasichal sqm ia i samo na izvqngradsko Quebec - Montreal, vsiaka sedmica 8 - 8,5 :D i to prez zimata na avtopilot s 100 km/h.
Inqche sqm si fen na iaponskite i ne iskah i da chuvam za amerikanski, imal sqm dosega 2 civic-a i edna corolla, no tozi ford mi obqrka poniatiata :beer:
Да, и вози страхотно меко, огромно широк е отвътре (почти миниван), има си разни "екстри като ел. пакет, климатик и т.н...
Единствено скоростната му кутия не ми се вижда особено интелигентна (някой път задържа, друг път превърта гумите, но аз съм свикнал на ръчни скорости и мнението ми е изцяло субективно и непрофесионално).
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mima++ »

IvHaydu написа: Единствено скоростната му кутия не ми се вижда особено интелигентна (някой път задържа, друг път превърта гумите, но аз съм свикнал на ръчни скорости и мнението ми е изцяло субективно и непрофесионално).
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: [/color]
Може би щото не си карал Хюндай автоматик. Тогава ще разбереш какво е "Ентелегентна" скоростна кутия!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

mima++ написа:
IvHaydu написа: Единствено скоростната му кутия не ми се вижда особено интелигентна (някой път задържа, друг път превърта гумите, но аз съм свикнал на ръчни скорости и мнението ми е изцяло субективно и непрофесионално).
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: [/color]
Може би щото не си карал Хюндай автоматик. Тогава ще разбереш какво е "Ентелегентна" скоростна кутия!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mnogo e subektiwno, mima++, az imah Elantra i skorostnata kutia be6e super, nikakwi pre6trakwania, kato kara6 e super - wsi4ko be6e 6.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

mima++ написа:
IvHaydu написа: Единствено скоростната му кутия не ми се вижда особено интелигентна (някой път задържа, друг път превърта гумите, но аз съм свикнал на ръчни скорости и мнението ми е изцяло субективно и непрофесионално).
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: [/color]
Може би щото не си карал Хюндай автоматик. Тогава ще разбереш какво е "Ентелегентна" скоростна кутия!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mima++, obicham te!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

Мнение от hankroum »

novata kola - niama maitap
a posle po stari4kite i nakraia onia s dupkite ot rajda koito vseki imigrant e karal,kara i 6te kara.
АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ ИДВАТЕ!!!
Заключено