Запитване!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
jendov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 10:40 am
Местоположение: Botevgrad
Обратна връзка:

Запитване!!!

Мнение от jendov »

Имаме ли шанс да се пробваме да имигрираме,след като сме обикновенно семейство без више образование!Аз имам средно-техническо:машинен монтьор без никакъв стаж по специалността,на 30г.съм!Работил съм в интернет клубове,бензиностанций,строителство и общо взето имам доказуем стаж около 5г.Съпругата ми също е на 30г. с полу-више:компютърни системи и технологий,но също няма стаж по специалността!Работи като продавач-консултант в хранителен магазин!Имаме също и две деца:момче на 8г. и момичче на 2г.
Заслужава ли си да се пробваме и дали ще имаме успех ако започнем това начинание???
Благодарим ви предварително за вашите отговори от които исключително много се нуждаем!!!
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

И двамата сте с техническо образование... лошото е, че сте без грам стаж по специалността.
Преценете - кой ще е по-добър във френския език и съответно - нека той бъде водещ кандидат. Направете всичко възможно да започне работа по специалността- доказуема.
След 6 месеца стаж - подавайте документи и мисля, че ще имате доста прилични шансове за успех!
По-добре да не избързвате, а вместо това с подробности да се запознаете със системата - все пак 6-7, че и малко повече месеца, не са кой знае колко, но могат да са вашите решаващи проблема...
Успех Ви желая!
Изображение
engi
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 5:29 am

Мнение от engi »

Да Ви кажа моето скромно мнение без да В препращам към стари теми.
Канадското правителство според мен се нуждае от РАБОТЕЩИ,МЛАДИ,ЗДРАВИ, С ФИНАНСОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ!!! хора.
Цялата процедура, като продължителност - за всеки различно приблизително 1-2 години.
Цена на първи документи 390 канадски за водещия + 150 Канадски на останали членове
Втори документи 360 канадски на човек над 18год + 100 канадскки за всеки придружаващ под 18 год
Такса за виза 465 канадски на човек / издава се на хора над 18 години/
Минимално изискуеми капитали приблизително 10000 канадски за 4 членно с-во.
Пропуснах да включа цените на самолетните билети, но те са последна грижа. ПРЕДИ ВСИЧКО ПРОЧЕТЕТЕ ОФИЦИАЛНИЯТ САЙТ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА КАНАДА!
Големи надежди...
engi
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 5:29 am

Мнение от engi »

Май сбърках всички такси по вторите документи са в американски долари. Извинете .
Големи надежди...
Аватар
dart vador
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 4:19 pm

Мнение от dart vador »

Още малко доуточнения:
Втори док.- 465$ на възрастен и 130$ на дете
Визи - 410$ на възрастен, за децата не се плаща.
"Пали като трактор на северния полюс, в ръцете на бяла мечка"
Заключено