Има ли желаещи за среща в Пловдив на 8/05 ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Има ли желаещи за среща в Пловдив на 8/05 ?

Мнение от kurta007 »

Ако има да се обаждат ние сме двама :P
Melita67
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 7:46 am

Мнение от Melita67 »

Ами защо пък да няма? Ето аз съм първата желаеща, друг е въпроса дали ще ви бъда полезна :D :roll: :D
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Мнение от eva-vet-eva »

Дори и сега да не сте си "от полза",като се опознаете,ще видите в Ка колко много ще се радвате,че сте си правили редовно срещите.Обаче ще ви е много мъчно за тези,които решат да се разпилеят по широкия свят :cry:
Айде,наздраве и умната.
Slanchitzeto_123
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 7:02 am

Мнение от Slanchitzeto_123 »

:D I az sam tam ,broite me:)
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Ко стаа бе майни?
Ноо оредя пловдивската група.Една вечер и аз се изтипосах ама имаше само трима души освен мен............и повече........кво да ви говоря?
Док........
TROUBLEMAKER
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Doc, свършиха яките запои до сутринта....малко народ е останал.
Стягай куфарите, в Монреал е продължението....
...мразя мастика без айрян...
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

Добре значи има желаещи :D .За тези които не са идвали досега и искат да доидат ще поясня че по-стара традиция срещите се провеждат всеки понеделник от 19.30 в р-т "Вестра" .Къде аджеба се намира тоя ресторант може да видите оттук :) http://img66.imageshack.us/img66/8634/copy2ey.jpg. Ние с жена ми ще доидем по-късно защото сме на работа до към 8 :twisted:
lesinia
Мнения: 93
Регистриран на: Съб Юни 04, 2005 5:53 am
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от lesinia »

Много ми се ще и ние да дойдем и ще направим всичко възможно. Но при нас до последния момент нищо не се знае. Е, ако успеем, ще сместите още две местенца, нали :wink: До тогава!
01-11-2005 - изпр.документи - Виена
09-02-2006 - получена дата за интервю
13-04-2006 - интервю - УСПЕШНО!!! ;)
11-05-2006 - изпр. док.- Букурещ - баркодове 13-06-2006
25-08-2006 - медицински - на 07-09 ОК!
09-11-2006-покана за визи; ВИЗИ-05-12-2006!
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

И ние сме там. Дано този път дойдат повече хора, защото един път си .... вечеряхме сами ;)
До понеделник :lol:
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Мнение от milla »

От личен опит, мога да ви кажа, че тези срещи са много ценно нещо, особено ако стане традиция редовно да се събирате. Понякога дори да няма ново инфо, по-важното е, че в различните моменти с каквото можете ще си помагате, ще се сприятелите и за в бъдеще при когото това е било искрено, то ще запази и продължи и на канадска земя. Та, пийте едно и от нас и смело напред! :) :beer:
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
angel_k
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 10:36 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

+2ma

Мнение от angel_k »

Здравейте, пишете и Мен и колегата ми.
Доколкото знам до бара имало маса , там сме в 19:30ч. ако не и по-рано.:-)
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Да напомним за Понеделник, 19.30ч., ресторант Вестра - инструктирайте сервитьорките на коя маса сте, за да няма объркване и чудене /като се има предвид, че не сме се виждали още ;)/
Поздрави на всички
Аватар
Marketing_Guru
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 5:06 am
Местоположение: PLOVDIV-MONTREAL

Plovdiv sabiraite se ! Za nas biaha vajni tezi sreshti !

Мнение от Marketing_Guru »

Tesi sreshti sa mnogo vajni !

Chte sazdadete priateli koeto e mnogo vajno pri idvaneto Vi na kanadska zemia........

Osven tova shte ste na ednakav staj v emigraciata , ot edna valna shte ste kogato doidete tuk , shte imate obshti problemi.

Shtoto kato pitate niakoi bulgarin tuk "Otkade da si kupia matrak ? " ,toi shte e zabravil zashtoto sa minali 5 godini i veche go valnuva otkade da si vzeme zimni gumi za vtorata kola .

Vtoro --naistina piite alkohol shtoto tuk e skap.Ne che ne moje da si pozvolite ,no niama da e v kolichestvata koito moje da si pozvolite vav restorant Vestra.

Za masata ---namerete i slojete edno malko kanadsko zname-taka koito i da vleze shte znae che tova e masata.

Uspeh na vsichki !

haide plovdivchani fortza !
Винаги съм вярвал ,че демокрацията не е само свободата да избираме между Coca-Cola
и Pepsi -Cola , дано съм бил прав...........
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Ех,срещите в Пловдив.......няма да ги забравя.Какви големи групи,какво нящо.....
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
atanas_f
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 4:31 am
Местоположение: Канада-Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от atanas_f »

Здравейте и от мен :D .Макар че ми се иска МНОГО да дойда :( -сори не е възможно .Вие продължавайте да се събирате .Това е много хубаво и полезно.А ние обещаваме след няколко години като се върнем за море -да се отбием на срешите . :beer: Наздраве на всички и да пиете едно и заради нас. :wink: :D
Заключено