Здравейте БАСТУНИ !!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
The Great Bastun
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:08 am
Местоположение: ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И МОРЕТО !!!

Здравейте БАСТУНИ !!!

Мнение от The Great Bastun »

Казвам Здрасти,

на всички малки, големи и още по-големи Бастунчета, Бастуни и Бастунища !!!

Нека все така да бъдат задавани БАСТУНСКИ въпроси в този форум, и да се подхващат БАСТУНСКИ спорове, тъй като:

ИСТИНАТА, ДАМИ И ГОСПОДА СЕ СПОТАЙВА ТОЧНО ТАМ КЪДЕТО НАЙ-МНОГО СМЕ ПРОВЕРЯВАЛИ, НО НЕ СМЕ ИМАЛИ ОЧИ ДА Я ВИДИМ !!!

УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!

ran- The Great Bastun
Plamen

Мнение от Plamen »

Виж кво пич, бастун такъв... :D Ти не разбра ли че дъ грейт бастун е само и единствено шефа на бастунската ложа- Иван Хадутина...другите сме по-малко велики бастуни...обаче ако той нама нищо против НИК-а ти, то и аз съм ОК. :beer: :beer: :beer:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Хехехе, почнахме да се броим бастуните! :D
Ако трябва да се върнем малко назад, ще видим, че Великата Ложа на Бастуните е демократична и щом Ран си харесва ника - нека си го ползва!
По-добре да поработим върху структурата на Ложата - че засега тя е доста халтава :D
Да пребъдат бастуните!
И славо Богу, че се появи моята любима :beer: !
Сега мога да ви изпратя :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: !
:D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Any
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Any »

A za bastunkite i bastunchetata nito duma li, Iv, zabravi li obeshtaniata, tova li ti e bastunskada duma :D
Ah, eto mi i birichkata :beer: :beer: , biah se raztrevojila za neia :D
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Ани, кралице на бастуните, нежно бастунче, как можеш да си помислиш, че съм те забравил?
Без теб Великата Ложа на Бастуните би била просто една мъничка ложичка на бастуни-пръчове!
Значи засега сме 4 : Ани, Ран, Пламен и аз...
Малко, но от сой :D
Скоро май ще трябва да си разпределим ролите...
:beer: :beer: :beer: :beer:
Така има за всеки по бира! :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Plamen

Мнение от Plamen »

Иване, знам че ССТТОО не е обидчив, но ти просто си играеш с огъня...ако той като първи Бастун-Хакер те гепи за виртуалния басту става лошо...не го пропускай занапред... :beer: :P
The Great Bastun
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:08 am
Местоположение: ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И МОРЕТО !!!

Мнение от The Great Bastun »

Виж, Пламене

Няма да се караме, но наистина ако се върнеш малко назад, ще прочетеш , че аз съм първия Бастун и Кръстника ми е ДаниК( за което му благодаря, най-искренно).....Той много ми помогна да открия себе си, за това какъв съм, за какво се боря и т.н.

Искам да кажа на всички обаче, че времето минава и идва момента в който всички ще се хванем за БАСТУНИТЕ....

Няма да е лошо да направиш секция в сайта " Клуб Бастун".
(което няма нищо общо с нашата тайна ЛОЖА !!! )
Въпросния клуб ще даде възможност на непросветените да се докоснат до магията на ДАО-БАСТУНИЗМА и да получат така ценните знания и умения, необходими на всеки БАСТУН за да УСПЕЕ В ТОЗИ БАСТУНСКИ ЖИВОТ.
В крайна сметка е егоистично да пазим само за себе си, БАСТУНОЗНАНИЕТО. Нека ТО да се посее в Човешката Душа и да пребъде във ВЕКОВЕТЕ !!!
Членството в "Клуб Бастун" за нас учредителите е гарантирано, но бъдещите членове ще бъдат избирани посредством комисия,която стриктно ще отсъжда.
Искам да ПРЕДУПРЕДЯ обаче, че съм ПРОЕКТИРАЛ детектор за ЛЪЖЕБАСТУНИ, както и за СПАМБАСТУНИ, така че последните са НЕЖЕЛАНИ !!!

Но стига до тук с тази ИДЕОЛОГИЯ, като ТОЧКА ЕДНО предлагам да назначим :
THE BEST POETRY BASTUN : бай ИВАН ХАЙДУШКИ
да изпълни задачата с най-голям приоритет , а именно:

1.Да се сътвори мотото на бъдещия "Клуб Бастун".

НЕКА ДА ЗАПОЧНЕМ ТОВА ВЕЛИКО ДЕЛО !!!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Пламене, ами той Ssttoo трябва сам да се определи като бастун...
Иначе той си носи направо в себе си всички характерни бастунски черти... :D Така че да заповяда...
Ран, вярно е, че Дани те нарече (индиректно) бастун, но едва ли влагаше смисъла, който ние влагаме в това ексклузивно пара-понятие! :D
А иначе за клуба на Бастуните - дали няма да се дублира с Великата Ложа на Бастуните? И защо тя да е тайна? За разлика от масоните, ние, бастуните трябва да сме на светло, да сеем лъчите на бастунизма както градинската поливачка ръси нежни капки живителна течност върху нежните цветченца...
А пък може Клуба на бастуните да е първото (и последно :D ) стъпало към членството въвъ Великата Ложа на Бастуните...
А за мотото - по-скоро девиза - трябва да помисля...
До утре вечер ще е готово!
Лично на мен сега ми хрумна "По-добре чепат, отколкото отзад!", но понеже имаме и дами сред нас (здрасти Ани :D ), не е много подходящ...но звучи добре, нали? :D
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено