има ли рекордьори като моя мъж

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Честито, Ира! Вече сестра ти е рекордьорката - три години - не вярвам някой да я стигне. :D
Колежът е Едуард Монпети в Лонгьой, континиус едюкейшън се казват тези програми и се завършват за година - има и стаж накрая.
Ако позволите едно уточнение - темата цели да се видят и други куриозни случай с това кофи, а не да се обяснявам за колежа на мъжа ми, че и да доказвам, че не лъже, че учи и че ще завърши за 1 година.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

trans написа:Разбира се че няма вие сте изключителни :beer:
:lol: :lol: :lol: :beer:
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mima++ »

Само така mama_kenga, дръж нещата " из късо", че не се знае до къде ще стигне темата!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Много добре знам до къде стигат всички теми в този форум ! :evil: То направо няма значение каква тема ще пуснеш - отговорите винаги са едни и същи. Отговарящите - също.
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

mama_kenga написа: континиус едюкейшън се казват тези програми и се завършват за година - има и стаж накрая.

Ако позволите едно уточнение - темата цели да се видят и други куриозни случай с това кофи, а не да се обяснявам за колежа на мъжа ми, че и да доказвам, че не лъже, че учи и че ще завърши за 1 година.
Не искам да разводнявам темата, но всеки грешен коментар води до заблуждение на хората. Затова попитах за колежа.

Не е редно да се заблуждават хората 4е колежите са една година.

Това за което говориш е да - formation continue и не се полу4ава накрая диплома от колеж , а Attestation d'études collegiales.

В което няма нищо лошо. Просто знам колко много са обыркани хората и е добре да се дава колкото може по-то4на информация.
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ей ,ще и кажа ,много ще се радва :).
Между другото тя учеше в университет редовно (все още си учи де), а мъжът ти е учил в колеж (предполагам пак редовно) ,аз си мисля че те ги засичат тия работи и затова не се обаждат.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
centuriona
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 26, 2006 11:59 pm

Мнение от centuriona »

mama_kenga,a nivoto na frenski,kakvo mu beshe?na kurs li e hodil v Balgariq?na koi messec se zapissa v koleja ili ot Balgariq go e napravil?kolko dalga beshe programata?naistina li ne davat diploma?
izvinqvai za vaprossite,no bi mi bilo mnogo polezno!
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Ее как да не се обаждат - обадиха се хората, ама след 1 година. И много се учудиха, че учел - което ме навежда на мисълта, че не знаят.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Обърнете се към мъжа ми, ако имате въпроси - да не става развален телефон. Да бе, Бис, нищичко няма да му дадат накрая - никаква диплома, ей така си ходи да научи малко френски.
В Бг мъжът ми учи 3 месеца френски в ИЧС , дойдохме края на април, записа се в колежа и започна да учи началото на август. Ще изкласи есента. За подробности - с200.
Аз след малко тръгвам - летим днес за БГ :D и надявам се, ще ме извините, че не мога да ви обърна повече внимание и да побистря въпроса как на мъжа ми нищо няма да му дадат накрая, защото е един тъпак и хич го няма. Слушайте Бис и ще стигнете далече. ( социал + публисак и така 100години).
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Аз си мисля ,че нас може и да са ни объркали ,аз когато си пуснах документите за Канада ,една звъня да пита защо кандидаctвам наново след като вече съм минала интервюто :lol: .
А пък преди една година и нещо ,майка ми се обажда и вика дошли са някакви документи за теб от Виена, нещо по процедурата за Квебек, тия ми пратили наново първите документи, да кандидаctвам наново. :roll:
Мен ме викнаха много бързо, пуки бях дала нейният телефон.
Последно промяна от IRA на Чет Апр 27, 2006 10:12 am, променено общо 1 път.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

Ще му дадат Attestation a ne Diplôme.

Явно толкова 4етеш какво пиша, а само трябва да се заяждаме.

А пропо нито сым на социал нито в публисак. Но нямам нищо против хората дето са.

Лек пыт, разбирам ти нервността.
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
centuriona
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 26, 2006 11:59 pm

Мнение от centuriona »

moga samo da kaja edno golqmo bravo,za 3m kurs i napravo v kolej,s nauchen frenski,qvno vsichki koito poznavam i az v tova chislo sme dosta glupavi!az naistina se otchaiah s tiq 3m i nauchen frenski,sigurno nikoga az nqma da go naucha....a i za 1g,tolkova mnogo,bravo!
Аватар
centuriona
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 26, 2006 11:59 pm

Мнение от centuriona »

mejdodrugoto i gospod ne sadi horata predi da umrat...
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Значи атестатсион е за бърсане на ***, а диплом е за стената. А сертификат за къде е , само кажи, че сигурно и аз ужасно съм се прекарала с това, дето го завърших в университета. :evil: Какво значение има как се казва- е това ми е интересно да обясниш...Кое е повече, кое по-малко - вземи ни светни нас, бастуните и кажи какво да завършваме, че иначе сме умрели.
Последно промяна от mama_kenga на Чет Апр 27, 2006 10:18 am, променено общо 1 път.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

centuriona написа:mejdodrugoto i gospod ne sadi horata predi da umrat...
не си мисли, че му беше лесно, ама те първите 2 месеца учиха само математики и английски и той имаше време да понаучи френския. Все пак по цял ден сред кебекуа си е голяма школовка. По-добре разбира и говори кебешки от мен - аз с моята възвишена френска гимназия :D
Заключено