Транспортиране на багаж

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Margaritka
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 12:45 am
Местоположение: Montreal

Транспортиране на багаж

Мнение от Margaritka »

Знаели някой, колко струва пренасяне на покъщина от Монтреал до Ванкувър или Калгари?
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Транспортиране на багаж

Мнение от 7George »

Предполагам, ще ти искат около $2-3 на килограм багаж.
Виж в интернет, там всичките компании правят безплатни оценки онлайн или идват на място да огледат.

www.PrinceMoving.com
www.yellowmovers.com
www.movers411.ca/
www.brytor.ca
www.ShippingPlus.com
www.keeponmoving.ca
www.vincentmoving.com
www.movingcanada.com
www.moveit.ca
www.canadian-movers.ca
www.mover.net/
www.movecanada.com/
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Eagle »

Moже би най-доброто е "U-HAUL" :)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Eagle написа:Moже би най-доброто е "U-HAUL" :)
така е, защото сам си караш камиона и ako искаш сам си го товариш. а и не се съобразяваш с някакви хамали които се мъкнат по пет часа с един диван , тъй като са на час
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Eagle написа:Moже би най-доброто е "U-HAUL" :)
Най-доброто ? Не се хващайте с тия мизерници, на мене са ми скроявали такъв номер... По-добре платете двойно на някоя нормална компания за под наем - Budget, National, има едни Discount и т.н. Две седмици след като ме пре****а гледах по телевизията репортерско разследване за тях - оказа се че въобще не си поддържат камионите и могат да ви се строшат насред път и дори по-лошо !
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Eagle »

"Най-доброто ? Не се хващайте с тия мизерници, на мене са ми скроявали такъв номер... По-добре платете двойно на някоя нормална компания за под наем - Budget, National, има едни Discount и т.н. Две седмици след като ме пре****а гледах по телевизията репортерско разследване за тях - оказа се че въобще не си поддържат камионите и могат да ви се строшат насред път и дори по-лошо "


Това и аз имах предвид. Може би са два пъти по-евтини! Какво са ти направили тия лоши хора? :wink: Я кажи да сме подготвени! :) С "U-HAUL "камион4ето се шофира от наемателя, така 4е за този дълъг път дo VAN....всеки да си прецени!
Заключено