www.notcanada.com-Реалност, или...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

IRA написа:To towa ingener ne e edna porofesia be hora
Доколкото знам професионален инженер (който носи онова малко пръстенче) може да подписва всякакви проекти. Друг е въпроса кой примерно ел. инженер ще е толкова луд, че да си сложи подписа под строителен проект. Хм, това май обяснява защо моста в наше село е падал няколко пъти.
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

sasho71 написа:
beckythomas9 написа:
sasho71 написа:
beckythomas9 написа:Аз лично не съм инженер, но т.к. живея с "истински" такъв :D съм доста наясно с какво се занимават и колко получават инженерите.
и колко получават инженерите? :D само за статистиката де...
Ако е добър инженера и позицията му, получава почти двойно повече от новозавършил лекар. :D
аре бе, не знаех, че инженерите взимат по 400к на година. :lol:
за да не съм голословен: http://www.cma.ca//multimedia/staticCon ... income.pdf
е ако имаш предвид някои от шефовете на Хидро Кебек е друг въпрос :wink:
Саше,
Ако ми посочиш някой новозавършил лекар, който да получава 200,000 годишно ще ти повярвам. Освен това не забравяй, че лекарите сами се осигуряват както здравно, така и пенсионно, имат си и доста други разходи, които ще ти станат ясни след някоя и друга година. Новозавършил лекар с резиденстко място работи за 50 -60 хил годишно.
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

рикирилица

Мнение от billybg »

Не мага да разбера какво стана с правилото за кирилицата или както всичко друго - всяко чудо за 3 дни....
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
Заключено