naemi v Mntr

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

naemi v Mntr

Мнение от anicata »

Friends,
mnogo se izviniavam za tazi tema i mnogo me e sram che ia povdigam ,zashtoto sigurno mnogo se e pisalo po neia . Az obache nishto ne namiram :cry: Gledah i v 'polezni vrazki' ama i tam nishto ne otkrih. Ta molbata mi e da mi napishete niakoi i drug sait koito vi e svarshil rabota ... Poneje mi e izvesno che iavno slabo ili nekachestveno sam tarsila ta zatova me e sram sega :oops:
Mersi vi predvaritelno!
Изображение
Nadia&Petar
Мнения: 118
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:23 pm
Обратна връзка:

Мнение от Nadia&Petar »

Nadia&Petar
Мнения: 118
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:23 pm
Обратна връзка:

Мнение от Nadia&Petar »

Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Абе хората ги написаха най-хубавите сайтове, но гледам че заглавието на темата е наемите. Обаче хубавите квартири не са в сайтовете или в вестниците, тръгваш, гледаш къде пише А Louer, влизаш и питаш консиержа, иначе с 100 - 300 долара отгоре квартира ше намериш.
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... t=kvartiri
Ако те интересува и някоя временна, мога да ти опиша един мотел, който бил доста евтин (не знам колко).
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Mersi na vsichki! Vsashnost interesuvat me kvartirite ,a ne samo naemite ,verno e che malko kofti sam se izrazila,shnorhel! Sorry,ama vie ste me razbrali. Mersi pak! Sega gledam kartata na Mntr ,metro s 2 dumi izuchavam razpolojenieto na grada ,abe vlizam v chas taka da se kaje.

Kasmet na vsichki!
Изображение
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Аницата,по обърканото ти обяснение ми изглежда,че вече си тук...

:?: :?: :?:

Казвай къде търсиш,така някой може да подскаже нещо.
А тук поглеждаш ли:

http://www.bgcanada.com/portal/index.ph ... eds&id=138
Molson
Мнения: 233
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 5:57 pm

Мнение от Molson »

anicata specialno za teb te savetvam da posetish slednia sait i niama da badesh razocharovana. razgledai go hubavo, shte namerish tova koeto tarsish. siguren sam. jelaia ti uspeh v tarseneto na podhodiashta kvartira.

www.vitevitevite.com
Plamen

Мнение от Plamen »

само д адобавя за една алтернатива дето ми хрумна напоследък /не претендирам за авторство, просто никой не ми я беше споменал/. Можете да си наемате квартири полуобзаведени и месец за месец. Около метро Жан-Талон има такива. Наема за 31/2 е средно 650 на месец /доста по-евтино от хотел/. Освен това като си намерите нормално жилище просто казвате довиждане и толкова...на мене този вариянт за посрещане на новодошли много ми допада...
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Mersi oshte vednaj na vsichki ,koito mi pisaha.Molson,naistina saita e gotin , dopada mi. Vsichko e na kup.

A inache az sam oshte v BG,no vsiacheski se staraia da se otkasna ot tuk/zasega v mislite si/ dokato chakame vizite ,zashtoto taka si mislia che shte se adaptiram po-barzo kato otida tam.
Mnogo kasmet na vsichki!
Изображение
Заключено