Среща в Бургас 12.02.2006г.

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
SLAVARIO
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 1:07 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от SLAVARIO »

OK!В 15.00 ч. там.
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

ние с жена ми ще бъдем в обзор утре и няма да дойдем. ако има нещо интересно, пишете ми лс, моля.
иначе от нас ни искаха док. за интермедиер модул 3, пуснахме документ за 200 часа френски на 2 февруари до виена. сега ще чакаме дата.
аз бях писал 4/4 а жена ми 2/2.
SLAVARIO
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 1:07 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от SLAVARIO »

2/2 и 4/4 в DCS-то ли го писахте?Защото,ако е там можеше и повече да пишете.Аз например не бях учил никога френски и бях писал 6/6,но имаше цели 6 месеца до интервюто за да се подготвя,но сега доколкото съм запознат,почти няма проблеми.Май им трябват доста работници.Увеличават имигрционния поток с около 25-30%
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

да, за което бяхме върнати за френски. тогава не знаех какво да напиша. сега си направих интернет тест онлаин, които ми показа beginer advanced level, :D ама дали е толкова не знам.
както и да е те и от жена ми искат френски така че и за двамата изпратихме документ за завършен курс. ама нейсе, господ да помага.
SLAVARIO
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 1:07 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от SLAVARIO »

Това не е проблем,щом сте изпратили докум. за курс.На интервюто ще ви вдигнат точките и няма да имате проблем,стига да получите покана за интервю,но мисля,че в най-скоро време и това ще стане.Успех и ако имате въпроси или нещо друго заповядайте,с каквото мога да помогна ще помогна.
M&M
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 24, 2005 5:50 pm

Мнение от M&M »

I NIE 6TE DOIDEM-VOINA NA BIRATA.....
nobleman

Мнение от nobleman »

I da prasnete po dve-tri :beer: :beer: :beer: i zaradi nas.

Abe, ne e li po-dobre po edna grejana rakiika, 4e 4yvam dosta stydeni4ko bilo v BG :shock:

A tyk hodjat po 4ehli :shock: , 6orti :shock: i teniski :shock: .
Lyda rabota :?
Заключено