За поканите за визи

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

За поканите за визи

Мнение от trans »

Писах да Букурещ мейл да ги питам какво става с тези покани обаче сега се чудя кога ли ще ми отговарят може би пак до 8 седмици :twisted:
Има ли хора които да са получавали отговори на запитвания и в какъв срок се е случило това?
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Аз също им писах, но писмото ми бе върнато, че е с грешен адрес. Аз го взех от официалният им сайт, както и от този форум. Днес им пратих писмото на друг адрес и също се чудя кога ще ми отговорят. Ние си направихме медицинските на 07.11.2005г, а на 24.11.2005г имаме ОК. 8-седмичният им срок изтече и все още нищо.
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

Аз им писах на тези мейли
bucst-im@ dfait-maeci.gc.ca
bucarest-immigration@ international.gc.ca
re-bucharest-immigration@ international.gc.ca
Не съм получавала известие за грешен мейл а от последния получих потвърждение че са ми получили писмото
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Аз винаги съм писала на е-майла от официалния сайт и са ми отговаряли или веднага, ако е в работно време, или на следващия ден.BUBI, като изпратиш е-майла ти пращат автоматичен отговор, че е-майла е получен и ще ти отговорят. Да не би да си получила същото нещо, а да си мислиш, че е грешен адрес или нещо такова.
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

Е на мен още не са ми отговорили :twisted:
Преди им писах също и изобщо не ми отговориха може би защото ги бяха пратили документите да се надявам че и сега е така ама... ще видим
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

i az chakam priateli
spoko , mnogo sme :)
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

moze bi ima znachenie email-a koito ste possochili v dokumentite, az dokato se setya koi ot vsichki im byah pissal stoyah i se chudih kakvo stava? ma po prinzip sthom ste ya dokarali dotuka, nema kakvo da vi pritesnyava, opravyayte bagaga i da ne zabravite otrovata za hlebarki :P
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

AniK, автоматично ми върнаха отговор, че има грешка в адреса, т.е. няма такъв e-mail адрес. Аз го проверих няколко пъти и грешка в изписването няма, но във форума четох и за други такива случаи специално за този адрес. Днес изпратих писмото на други два адреса и се надявам скоро да получим отговор.
ani_kiki
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 11:59 am

Мнение от ani_kiki »

Ние също няколко пъти пускаме имейли в продължение на три дни на същия адрес от официалния сайт който е изписал Trans,като първия път го пуснахме от abv.bg и на нас също ни върнаха незабавно съобщение , че това е непознат електронен адрес и че получаваме отказ за регистрирането му.След това влязохме в официалня сайт в Румъния и от там дирикно от заглавната страница избрахме "за контакти с нас" и ни се отвори бланка на Оутлук Експрес, където също написахме съобщение след това и отново "обаче "не получихме отговор и в последствие разбрахме че нашият интернет доставчик не я поддържа.Накрая изпратихме съобщение отново на същия адрес и ни отговориха още на следващия ден, че още миналата седмица са ни изпратили покана за визи, която да очакваме по пощата.
Явно техния имейл има някаква защита и не регистрира съобщения от abv.bg ,може и да греша тук могат да се вклучат други по компетентни в тази област.
22.10.2004г.-DSC
13.06.2005г.-Интервю
08.07.2005г.-Изпратени документи в Букурещ
15.09 .2005г.-Получени баркодове
05.10.2005г.-Медицински
26.10.2005г.-Направени медицински
17.11.2005г.-ОК
28.01.2006г.-Покана за визи
13.02.2006г.-Визи
ani_kiki
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 11:59 am

Мнение от ani_kiki »

Ох извинявайте !Пропуснах да кажа че успешното изпращане на съобщението стана през яхото отново на същия техен имейл.Дано да сме Ви били полезни.
22.10.2004г.-DSC
13.06.2005г.-Интервю
08.07.2005г.-Изпратени документи в Букурещ
15.09 .2005г.-Получени баркодове
05.10.2005г.-Медицински
26.10.2005г.-Направени медицински
17.11.2005г.-ОК
28.01.2006г.-Покана за визи
13.02.2006г.-Визи
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

На нас още не са ни отговорили имам потвъпждение че са получили мейла Пратила съм го от уahoo обаче тия хора не щат да ми драснат и 2 реда :roll:
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Можем да се похвалим, че днес, 26.01.2006г си получихме писмото за визи по пощата. Пратено е от Букурещ на 17.01.2006г - два дни преди да изтече 8-седмичния срок.
Пожелавам на всички чакащи скорошно получаване на дългоочакваните писма.
Аватар
Alli@nce
Мнения: 162
Регистриран на: Пон Юни 21, 2004 4:06 pm
Местоположение: Saint-Eustache, Quebec
Обратна връзка:

Мнение от Alli@nce »

chestito za pokanata!
prashtaite i pasportite barzo i da se prekluchva sas chakaneto :D
uspex!!
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z.
x е работата,
y е забавлението,
а z е да си държиш устата затворена."
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

голямо ЧЕСТИТО :D :D
Чакаме скоро и с визи да се похвалите :D
DidiBo
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 5:08 am
Местоположение: Монреал

Мнение от DidiBo »

И ние днес получихме поканите за визи!!! Медицинските ни са от 05.12 и бяха о.к. на 15.12. Без 5 дни не е изтекъл даже и 6-седмичния срок! Успех на всички чакащи!
Заключено