Dowolni li ste ot Dani K ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

Mdam...nishto lichno, no i az navremeto pitah Bgmonreal neshto i poluchih otgovor podoben na tozi daden na Mama Kenga...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

mama_kenga написа:В началото на пребиваването ни в Монреал написахме лично съобщение на въпросния господин. Изобщо не ни бяха ясни някои финансови аспекти ... няма да се заяждам и да раздувам кореспонденцията ни - само ще кажа, че така "отреагира" че кракът ми никога няма да стъпи при него. Имаше реплика как случаят е доста сложен и трябва специалист. :twisted: Бг -монреале - не те знам какъв специалист си ( така ще си умра непросветена) обаче изпусна доста парички от цялата работа ( не само от нас, а и от хора около нас - мога да бъда ужасно убедителна). Искахме да си имаме консултант и ти поставихме един ( както се оказа в последствие) съвсем несложен въпрос. По-късно си го решихме сами - значи чак за много важен специалист не е бил. :evil: :roll: :roll:

и аз така - в началото на пребиваването ни в Монреал имах разни въпроси, писах лично съобщение ЗА ДА СИ УГОВОРЯ среща. не мога да кажа кои колко парички спечели или загуби, но отношенията ни винаги са били точни.
имам един колега, дерматолог и много се дразни като му кажат : "Докторе само да погледнете" - колко просто звучи - интересно какво друго може да направи един дерматолог.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Виж сега , Пумпи, аз в Бг бях адвокат и до болка ми е ясна ситуацията, в която отсрещната страна иска безплатни съвети. Уверявам те , че не става дума за такъв случай - аз си плащам винаги , за да не слушам подмятания. Има си основни правила, които на великия счетоводител дето няма нужда от реклама и от пари ( по негови думи) явно са му тотално непознати. Няма лошо когато някой те попита нещо да му отговориш в общи линии какво може и какво не. След което , ако си успял да впечатлиш човека и да спечелиш доверието му, той ИСКА СРЕЩА С ТЕБ , става ти клиент и СИ ПЛАЩА. Никога не бих си уговорила среща със специалист, когото не познавам - не си намирам парите на земята и когато ги давам трябва да съм се уверила, че си струва. Просто Монреала не можа да издържи елементарен тест и затова не бих го търсила като специалист и не бих му плащала. Пример точно за обратното се оказа местен специалист, успя да ме спечели и ми върши работа. И не е безплатно!
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

когато се адаптираш в Канада (Северна Америка) първото нещо което би трябвало да научиш, е че не може да си оправяш колата по телефона или да отидеш при бакалина да ти смени маслото!

Затова и първия час от срещите с мен са безплатни (всеки мой клиент ще го потвърди). Съвети по телефона, без да се дава пълна информация означава ЕДИНСТВЕНО НЕСЕРИОЗНОСТ.
Кой човек си оправя финансовите проблеми по емайл (ДАЖЕ НЕ ТЕЛЕФОН) не знам.
Ако в България си уреждат правните въпроси по емайл ОК, но тук НЕ СТАВА, по простата причина, че МОЖЕ ДА НАВРЕДИШ, без да знаеш всички подробности.
също така когато не съм специалист по нещо, пращам при други хора вместо да взимам пари за нищо - МИСЛЯ, че това е плюс, а не минус.

Интересно, че досега не се оплака и един който ДОРИ е говорил с мен по телефона - ЯВНО СЪМ ДОБЪР :wink:

Приемете това като реплика, а не някаква реклама - наред с остри мнения тук, аз съм писал мнооого полезни неща, които иначе струват доста, ако отидеш при някой.
Нито реклама ми е нужна (хората работили с мен ЯВНО са доволни), нито пари (и безплатни съвети давам тук, и безплатни телефонни консултации, и безплатни консултации в офиса ми и безплатни презентации и т.н.).
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

ааа, забравих - за да не използвам езика от темата за Ева и клюките, не възразявам да се публикува лични съобщения между мен и баба пена и мама кенга.
Нека да видя какво толкова съм казал (ако го има, защото аз не си спомням, а и работилите с мен знаят че не е в моя стил)

Аз поне нямам нищо от мама кенга, а от баба пена (ако тя не възразява) ще пусна постинга с нейните благодарности към мен.
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

krimon написа:...
Марк, тази година се бориш за безплатна данъчна декларация ли ...
Parwo - ne pi6e6 po temata, i wtoro - niamam wreme i jelanie da ti otgowariam, taka, 4e se postaraj da ne me nameswa6 po nikoj na4in w pisankite si zanapred ...

I neka da ne se razwaliat temite, wse pak - celta e da se polu4i stojnostna tema, a ne smesica ot neswarzani emocionalni izblici ...

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

Napalno v stila na BabaPena e da ti e blagodarila za poleznata informatsia koiato si iznesal vav foruma (poslednoto e bezporen fact, nishto che vaprosnata informatsia mnogo chesto e garnirana s grub ezik ili karanitsi s niakoi).

Sashto v stila na BabaPena, ot ednoto dobro vapitanie, e da ti e blagodarila za otgovora koito si i dal, dori da ne i e svarshil rabota, prosto zashtoto vse pak si si napravil truda da napishesh neshto.

Tolkova po vaprosa za blagodarnostite.

Estestveno, che sam protiv da poblikuvash lichnite saobshtenia, koito sme si razmeniali. Te zasiagat finansovoto mi sastoianie. A za izvadeni ot konteksta blagodarnosti - vij po gore.

Za edno sam saglasna s teb, Bgmonreal - izkliuchitelno glupavo beshe ot moia strana da zadavam vapros kasaesht parite mi na 'finansist - publlichna lichnost' vav forum...

Edinstvenoto mi izvinenie e che kam momenta na pisaneto na vaprosnite saobshtenia (v nachaloto na minalata godina, ako se ne laja) ne biah naiasno s niakoi hm, osobennosti na forumnia jivot i vse oshte imah niakoi iliuzii za tova koi zashto pishe v tozi forum...Oshte vednaj se izviniavam za greshkata...
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Монреале, ти плащаш ли за реклама на Бг-Канада? Много се съмнявам, но реклама непрекъснато гледаш да си направиш. Като си толкова важен плащай си всеки месец и се рекламирай регламентирано. Както съветваш бедните си "Клиенти".
От постинга ти излиза, че ние сме едни малоумници и не можеш да ни допуснеш да ти станем клиенти , да ти петним реномето и не можеш да се докосваш до тъпите ни пари. Защото сме попитали нещо на лични. Тогава и аз не съм знаела какво представлява този форум - сега влизам средно веднъж в седмицата , за да се посмея на някоя такава тема. И на някой такъв специалист.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Mark написа:
krimon написа:...
Марк, тази година се бориш за безплатна данъчна декларация ли ...
Parwo - ne pi6e6 po temata, i wtoro - niamam wreme i jelanie da ti otgowariam, taka, 4e se postaraj da ne me nameswa6 po nikoj na4in w pisankite si zanapred ...

I neka da ne se razwaliat temite, wse pak - celta e da se polu4i stojnostna tema, a ne smesica ot neswarzani emocionalni izblici ...
Пиша съвсем по темата. Защо си позволяваш да правиш реклама в бгканада ! Прочети правилата ! Капиш :?:

И като нямаш намерение да ми отговаряш - не го прави. Ако някой от модераторите реши, че мнението ми не става - да го изтрие.

"Стойностна тема" - означа реклама на дейността на Дани К., тъй ли :?: Емоционални изблици :wink: Предпочитания :lol: Любов от пръв поглед :twisted:

П.П. Когато и както намеря за добре ще се намесвам в темите, включително и в твоите - право на личен избор, човешки права и удоволствие ще бъде за мен да ти отворя очите 8) :lol: Ако искаш можеш да се обърнеш към моите безплатни услуги.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

mama_kenga написа:Монреале, ти плащаш ли за реклама на Бг-Канада? Много се съмнявам, но реклама непрекъснато гледаш да си направиш. Като си толкова важен плащай си всеки месец и се рекламирай регламентирано. Както съветваш бедните си "Клиенти".
От постинга ти излиза, че ние сме едни малоумници и не можеш да ни допуснеш да ти станем клиенти , да ти петним реномето и не можеш да се докосваш до тъпите ни пари. Защото сме попитали нещо на лични. Тогава и аз не съм знаела какво представлява този форум - сега влизам средно веднъж в седмицата , за да се посмея на някоя такава тема. И на някой такъв специалист.
Aко ти си си вършила работата по емайл в България, твоя си работа - тук сме КАНАДА.
То затова и идваме да живеем тук

Какво става с публикуването на прословутата кореспонденция?
НИЩО! Защото няма такава!

Тоя форум който толкова плюете едно време през минута го посещавахте за да питате БЕЗПЛАТНО, но сега вече не ви е нужен.

Е това е разликата!
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Казваш, че сме нямали кореспонденция ли? И как по-точно си мислиш, че ще си публикувам финансовото състояние пред такъв форум? А пък адвокат по имейл в Бг - супер смешка! пари по интернет не се взимат, нито по телефона - това знам аз!
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

mama_kenga написа:Казваш, че сме нямали кореспонденция ли? И как по-точно си мислиш, че ще си публикувам финансовото състояние пред такъв форум? А пък адвокат по имейл в Бг - супер смешка! пари по интернет не се взимат, нито по телефона - това знам аз!
ами вземи го изтрии и остави другия текст.

как си го пратила на непознат (мен) тогава незнам.
нещо много плитко стана
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Оффф как не ви писна бе, хора... :lol:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

Kuma Lisa написа:Оффф как не ви писна бе, хора... :lol:
Чакай чакай, не им разваляй удоволствието сега ...... :D
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Mnenie

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Cheteiki mnenjata vi kato neutralen ne vjarvam njakoi koito ima sobstven biznes, plasta naem za bizensa, tok, tel, internet, zaplati, da e bil grub, da e obizdal, ili da se e podigraval na njakogo v lichni saobstenia.

Tova protivorechi na vsjakakva biznes etika I nai mnogo da si zagubis klientite.

BG Montreal e prav che moze da se iztrie chasta za finansovoto sastotjanie I da ostane samo zapitvaneto I otgovora.
Njama da go pise BG Montreal a tezi koito kazvat che ne sa dovolni.

Drug e vaprosa kakvo e otgovoruil v lichni saobstenja eksperta ili biznesmena otnosno konsultatsiata. ( zapitvaneto )

Ako kaze vsichko klienta ne bi otisal vse pak.
Bi kazal toklova kolkoto da “create desire “ v klienta da kupi tazi usluga ili product.
I gore dolu kolko ste struva. ( tsenata )

Ako klienta ne otide moze da e po red prichini, edna ot kojato e tsenata, moze da nameri njakade po eftino I tova da e prichinata , a ne che spetsilsta ne razbira.

Moze sled 1 god. da si resi sam problema I da njama nuzda ot spetsialst no tove e irrelevant ( bez znachenie ) kogato e pisal ili se e obadil potentsialnia klient togava ne e mogal da si svarsi rabotata sam I tova ima tsena.

Mislja che ne etichno da si se obadil ili pisal na njakoi ekspert , toi da ti e otgovoril kolkoto bi ti otgovoril I negov kolega v sastia bizens
( standarten otgovor ) i v posledstvie da se kazva publichno che ne si dovolen za kakvoto bese temata vsastnost.

Kak moze da bades nedovolen sled kato ne imalo nikakva usluga, sdelka, deposit ili plastane.

Imalo e samo zapitvane po e-mail ili telefon.

Tova moga da kaza ot infoto tuk, ako ima nesta koito ne znam, sresti, plastanja, depositi e drugo.

Pozdravi

Hullboy
Заключено