Кацане във Ванкувър

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
leo
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 5:44 am

Кацане във Ванкувър

Мнение от leo »

Здравейте!
Може ли някой да ми каже какви проблеми бихме имали и как могат да се преодолеят ако при положение , че със семейството ми сме одобрени за Квебек вместо в там искаме да кацнем направо във Ванкувър и да останем там?
Търсих във форумите подобно нещо , но не можах да намеря (макар , че сигурно има).
Всяка информация би ми била полезна , а още повече ако някой сподели опит!
Благодаря!
stanchev_n
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 10:42 am
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от stanchev_n »

Zdravei Leo,
edinstveniat problem da kacne6 napravo vav Vancouver, dokolkoto znam e da ima6 dosta pove4e pari ot kolkoto za Quebec. Sumata, koiato citirat niakoi e 9000$.
Vij tozi link ot foruma.

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... light=9000

Успех
Никола
leo
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 5:44 am

Мнение от leo »

Мерси stanchev_n!
Дано да са само парите! Не е малко наистина! Трябва да потърся линк за минималните суми за установяване в British Columbia (сигурно има нещо подобно на кебекарския: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... tions.html)
А имиграционните няма ли да се заядат, че сме за Квебек?
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Никой няма да се заяде с вас, не се притеснявай! Имате виза за Канада, а не за Квебек, направете си верния избор и смело напред!
Let it go...
hrimi
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:39 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от hrimi »

Никой за нищо не се заяжда. Обикновено хората пристигат в съботен ден, за да могат да бъдат посрещнати. Досега никой не имал проблем за това, че е одбрен за Квебек, а е кацнал във Федерална Канада. Визата която ти издават е за Канада и където искаш там ще отидеш.
Във другия форум за Ванкувър също можеш да получиш инфо.
Успех.
Частен детектив
leo
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 5:44 am

Мнение от leo »

Мерси на всички за инфото!
А някой има ли идея каква е минималната сума за влизане в BC на семейство с едно дете?
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

leo написа:Мерси на всички за инфото!
А някой има ли идея каква е минималната сума за влизане в BC на семейство с едно дете?
http://www.cic.gc.ca/english/skilled/qual-4.html

Абе кога ги вдигат тези суми, преди няколко месеца беше към 9900$ сумата за сам човек...
ka
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:19 pm

SPOKO

Мнение от ka »

NIE SA6TO BIAHME TAKA,NE SE TREVOJI ZA PARITE 6TE TE PITAT AMA PO-SKORO INFORMATIVNO,MAKAR 4E E VAZMOJNO DA TE PROVERIAT.No iskam da ti kaja,ti veroiatno znae6,4e po-prinzip infoto za parite po smetkite ti e confidenzialna i samo mogat da im potvardiat 4e ima6 takava smetka v saotvetnata banka i v kakva valuta e,ni6to pove4e.Kasmet ti pojelavam,niama da imate nikakvi problemi.Samo da znae6 4e kato si za K triabva da ide6 do niakakav zentralen ofis za dokumentite po-natatak,6toto slujbite po drugite regioni nemoje.Makar 4e vs e individualno,nas slujitelkata ne6to ni haresa i ni gi prie,makar 4e ni kaza 4e ne bi triabvalo.
leo
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 5:44 am

Мнение от leo »

O.K. ка написа:
No iskam da ti kaja,ti veroiatno znae6,4e po-prinzip infoto za parite po smetkite ti e confidenzialna i samo mogat da im potvardiat 4e ima6 takava smetka v saotvetnata banka i v kakva valuta e,ni6to pove4e.
Това значи, че е по-добре да си разкрия сметка в някоя канадска банка, която разбира се има офис във Ванк., отколкото да нося напр. чекове (разбира се, допускаме това при положение, че отивам с по-малко пари от нужните 15500$ за 3-членно сем.) нали така. А как ме проверяват - ще искат да им кажа в коя банка имам пари, така ли?
ka
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:19 pm

Мнение от ka »

leo написа:O.K. ка написа:
No iskam da ti kaja,ti veroiatno znae6,4e po-prinzip infoto za parite po smetkite ti e confidenzialna i samo mogat da im potvardiat 4e ima6 takava smetka v saotvetnata banka i v kakva valuta e,ni6to pove4e.
Това значи, че е по-добре да си разкрия сметка в някоя канадска банка, която разбира се има офис във Ванк., отколкото да нося напр. чекове (разбира се, допускаме това при положение, че отивам с по-малко пари от нужните 15500$ за 3-членно сем.) нали така. А как ме проверяват - ще искат да им кажа в коя банка имам пари, така ли?
Informaziata koiato moje da dade bankata ne sadarja kolko pari ima6 po smetkata-TOVA E POVERITELNO.NAS samo ni pitaha informativno kolko pari nosim ne sa ni iskali nikakvi dokumenti.niama zna4enie kade sa ti parite.Ako iska6 pove4e info pi6i mi,az sega sam v BG za malko taka 4e ako ima6 nijda ot niakakva informazia i moga da pomogna niama problem.Smelo napred-tova e miastoto.
Заключено