Imam problem-pomosh

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
mariana koleva
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 3:46 am
Местоположение: ruse

Imam problem-pomosh

Мнение от mariana koleva »

Nie triabva da pusnem dokumenti za ezik do Viena zatova vi pitam.kak da dokaja nivo intermedia avance kato sam ot Ruse i imam izkarani samo 200 4asa a maja mi 100.sega she po4vam moje bi i oshe 100 4asa ,no pove4e ot tova ne moga.ne moga da otida i v Sofia.kakvo da pravia?Daite mi savet :oops: :roll: :x
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Hi
Ne se trevoji Marianche...shte opravim neshtata.
1. vzemete dokumentite si za kolkoto chasove imate;
2. zapochnete drugo nivo i vzemete uverenie, che prodaljavate da uchite;
3. za da ste po-sigurni, ako sroka vi izticha, vzemete da otidete s nai-dobrata ti priatelka pri edin notarius i tia da podpishe deklaracia, che vi e prepodala edi kolko si chasa (chastni uroci) po frenski, za edi kakav si period ot vreme (kakto ti iznasia...nali se seshtash), s koito da dokajesh kakvoto e nujno.
I siadaite naistina da uchite, zashtoto v jivota mnogo riadko imash vtori shans da pravish parvo vpechatlenie... :roll: ... nali taka Plamene... :P , osobeno v Kanada... :?
Kasmet
GEZ
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
мравката Z
Мнения: 218
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:13 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от мравката Z »

Гец е напълно прав и за документа и за ученето на езика и за впечатлението което трябва да направите на интервюто. Направете си една хубава бланка, изпринтете си един хубав текст и сложете един красив подпис, това ви е напълно достатъчно. Учете усърдно защото френският ще ви трябва и в Квебек, не само на интервюто.
Успех
Ние сме независими, защото нищо не зависи от нас!
Заключено