какави пари да декларирам в док-те за имиграция?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
cal
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Дек 09, 2003 8:31 am

какави пари да декларирам в док-те за имиграция?

Мнение от cal »

привет!! спешно ми трябва информация каква е минималната успешна сума за тричленно семейство за деклариране в документите за имитрация? може ли да се намери официална информация някъде? благодаря!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Re: какави пари да декларирам в док-те за имиграция?

Мнение от gez »

cal написа:привет!! спешно ми трябва информация каква е минималната успешна сума за тричленно семейство за деклариране в документите за имитрация? може ли да се намери официална информация някъде? благодаря!
Zdravei priatelu
Mnogo otnositelno...kak da ti otgovoria...ami za da imigrirash uspeshno, spored men ako imash drugite danni + 6-7 frenski ezik, shte ti triabvat pone 7-8 000 CAD.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: какави пари да декларирам в док-те за имиграция?

Мнение от yaiuat »

cal написа:привет!! спешно ми трябва информация каква е минималната успешна сума за тричленно семейство за деклариране в документите за имитрация? може ли да се намери официална информация някъде? благодаря!
Prawi nqkude 8-9hil CAD no za da nqmash problemi na intervuto, napishi min 10 hil ako imash vuzmojnost ako nqmush kompensiraii s imoti
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: какави пари да декларирам в док-те за имиграция?

Мнение от Koko »

cal написа:привет!! спешно ми трябва информация каква е минималната успешна сума за тричленно семейство за деклариране в документите за имитрация? може ли да се намери официална информация някъде? благодаря!
Разбира се че може да се намери официална информация, това е от сайта за Квебек, ще трябва сам да сметнеш колко се иска за 3-ма човека за първите 3 месеца.


The principal applicant must have a sufficient sum of money at his/her disposal to meet his/her basic needs and those of his/her family during a minimum period of three months. He/she must demonstrate during the interview, if applicable, that he/she will still have this money upon his/her arrival in Québec. He/she must take into account that there are various costs associated with his/her immigration as well as that of the people accompanying him/her prior to his/her arrival in Québec (immigration fees levied by Québec and Canada, transportation costs and other expenses).

A single individual must have at his/her disposal at least $2,300 to meet his/her basic needs during the first three months in Québec. Add approximately $1,000 to this sum for each member of the family accompanying him/her (spouse, common-law spouse and children).

If a candidate does not have sufficient financial resources at his/her disposal, the candidate's application will be refused at the selection stage, as this is a disqualifying factor.

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... sufficient
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Hi
Napalno sam saglasen s Koko - ima fiksiran minimum. No za da vi udobriat, triabva da dokajete, che ste finansovo osiguren za parvite 3 meseca. Tova stava ili s poveche pari i po-malko znania po frenski, ili pak s po-malko pari, ako ezika vi e super. Taka che vie precenete...spored men minimuma triabva da se prehvarli pone 2 pati, ako imate nivo 6 po frenski.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Заключено