Важно питане!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Важно питане!!!

Мнение от todor++ »

Може ли семейство влезли в САЩ със зелена карта, да се премести да живее и работи в Канада, и по-специално в Кебек?

Благодаря предварително на всички отзовали се, но не правете темата повече от 30 страници, ако може! :wink:
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Re: Важно питане!!!

Мнение от kosciuszko »

todor++ написа:Може ли семейство влезли в САЩ със зелена карта, да се премести да живее и работи в Канада, и по-специално в Кебек?

Благодаря предварително на всички отзовали се, но не правете темата повече от 30 страници, ако може! :wink:

stom kanadcite vi dadat rabotna viza, zadto da ne moje?
no samo fakta che imash zelena karta nikade niama da te ogree v Canada
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Аз съм в Канада. Питам за мои близки, които са в САЩ. Какво имаш пред вид под "няма да те огрее"?
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Зелената карта за САЩ няма нищо общо с Канада. Даже мисля, че само със зелена карта и БГ паспорти няма да могат да влезт в Ка, трябва им виза. Както и обратното - с перманент резиденс и БГ паспорт трябва виза за САЩ.
Let it go...
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

Ivet написа:Зелената карта за САЩ няма нищо общо с Канада. Даже мисля, че само със зелена карта и БГ паспорти няма да могат да влезт в Ка, трябва им виза. Както и обратното - с перманент резиденс и БГ паспорт трябва виза за САЩ.
Ivet,

Sys zelena karta i passporti mogat da vlqzat v Canada, no nie s PR karta i BG passporti ne mojem da vlezem v US. Na nas ni tryabva viza, a na tezi koito sa v US viza...pone zasega ne im tryabva.

;)
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

balbi, mersi, ne go znaeh!
Let it go...
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

men me e yad za koeto de:)
Ama kakvo da pravish - politici. Kato navsqkyde se maj:)
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Ми то си е за яд. Макар че съм чувала, че американците не отказват визи на пернанент резидент. Ама пак си е разправия.
Let it go...
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

да не ги е е*ал луд с карфица?
да си налягат парцалите там...поне в близките години Канада ще си е по зле както е сега....
освен ако са болни от нешо ама дори и тогава пак щатите са по добрия вариянт.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Re: Важно питане!!!

Мнение от goliama mechka »

todor++ написа:Може ли семейство влезли в САЩ със зелена карта, да се премести да живее и работи в Канада, и по-специално в Кебек?

Благодаря предварително на всички отзовали се, но не правете темата повече от 30 страници, ако може! :wink:
Може,приемат ги веднага за почетни Канадски граждани,само трябва да си покажат жълтите книжки :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Заключено