НА ВНИМАНИЕТО НА ПЛОВДИВЧАНИ!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

НА ВНИМАНИЕТО НА ПЛОВДИВЧАНИ!

Мнение от AniK »

Предлагам смяна на заведението за провеждането на пловдивските срещи, понеже вече не е толкова горещо, а и в сегашното заведение гъмжи от комари.
Моето предложение е от следващия път срещите да се провеждат, както преди в ресторант "Вестра". "Вестрата" е на по-удобно за всички място.
А относно деня, в който да се провеждат срещите, чакаме предложения.
Нека всички да изразят мнението си по въпроса.
petar_y
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 10:13 am
Местоположение: Пловдив Кичука вече в Монреал

Мнение от petar_y »

Аз съм за идеята.Макар че живея на 100 м.от Чудотвореца.
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

:D :beer: Пеца, аз живея на 50, ама също съм "за"...
Понеделник - като начало на работна седмица - не е много удачен ден. Не може ли да е към края например ?!? ... четвъртък....до събота вечер... или неделя през деня ?!? :roll:
Хайде момчета и момичета!!!!! Давайте предложения - тази традиция е хубаво нещо и е помогнала на много от нас!!!!! Да не разваляме групата! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Изображение
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

sybota i nedelja horata hodjat napred nazad -= kakvo shte kajete za petyk vecher - nai-podhodjashto vreme za piivane i kupon :)
пак сме тук :-)
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Харесва ми петък... :roll: аз съм на курс до 8.30 - 9.00, но не пречи да идвам след това.
Нека си кажат всички моля!!!!!! Важно е да се съобразим с възможностите на максимален брой другарчета по :beer: !
Изображение
Аватар
Denis
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 6:02 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Denis »

Да и аз сьм сьгласна за "Вестра",а за деня - четвьртьк е най-удобно,защото някои още от петьк духват извьн П-в. :D Но нека АниК да направи заключението. :beer:
ventzi_78
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 6:25 am
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от ventzi_78 »

здравейте:)
ние не сме пловдивчани, но за сметка на това сме от Асеновград :shock:
за сега дойдохме само веднъж и да ви кажа честно срещата беше супер, пък и доста неща понаучихме.
тъй като ние сме с малко бебе и вече трета седмица не можем да се вредим да доидем, за нас деня е без значение , заведението също.Ще чакаме да решите и дано този път да успеем да оставим малкия на някои и да кацнем там:)
Чао
Поздрави
Аватар
Dalia
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 6:58 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Dalia »

И ние сме за петък! :beer: :beer: :beer: :lol:
ресторант" Вестра" :beer2:
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Доколкото виждам предпочитанията за деня на срещите са: четвъртък и петък. Предлагам да гласуваме за тези 2 дни и да изчакаме до събота и да видим кой ден ще събере повече гласове :D . А относно мястото, доколкото виждам няма против "Вестрата", така че от следващия път ще сме във "Вестра". Остава само да изчакаме до събота и да разберем в кой ден.Аз лично нямам претенций дали ще е четвъртък или петък.А тези, които хукват извън града, всеки петък ли са извън града, защото ако е всеки петък май ще трябва срещите да са в четвъртък, за да могат и те да идват :?:
Чакам мнението ви по въпроса.:beer:
Аватар
Denis
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 6:02 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Denis »

Моето мнение няма голяма тежест,защото следващата среща ще ни е за последно на BG територия. :lol: :beer: :beer:
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Хайде,пловдивчани, гласувайте, за да можем да решим кога ще бъде срещата. Denis,ако срещата е в петък ще можете ли да дойдете?
mimka71
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Окт 10, 2004 2:45 pm
Обратна връзка:

Мнение от mimka71 »

Nie ot Pazardjik sme saglasni za "Vestra" v chetvartak! :P Ako i drugite sa na sashtoto mnenie, estestveno! :beer: :beer: :beer:
Аватар
Denis
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 6:02 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Denis »

Ще дойдем.Как няма да се сбогуваме с вас?!Макар че доста неща оставихме за последния момент и вече ме стяга шапката. :lol: :beer: :beer: :beer:
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Доколкото виждам предпочитанията са в полза за петък, но ще изчакаме до събота, защото има още много хора от Пловдив, които не са изразили мнението си по въпроса.Да се надяваме, че до утре ще кажат мнението си :D
Аватар
kerkelov
Мнения: 517
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:00 pm
Местоположение: WEST COAST

Мнение от kerkelov »

хайде решете къде а и може ли да обясните ако е ново място- аз след седмица се прибирам и ми се иска да ви посетя.
Последно съм бил на такава среща преди пове4е от 2 и половина години и сега ще ми е интересно.
A long time ago
in a galaxy far ,far away
Заключено