концерт на Iron Maiden в Торонто!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

KolioBalkanski написа:ама тя е девоика бе
He-he Kolio, kakto mu vikaha edno vreme - devoyka starsha vazrast :D Obache po akal oshte i za devoyka ne sam dorasla :oops:
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

survivor написа: A i ako dobre sam zapoznata ljubimite mi inache Led Zeppelin sa edva li ne predshestvenici na metala, taka che naistina poveche ni svarzva, otkolkoto razdelya.
drugi kazvat che sa Black Sabbath
ama znam li i az moje i Wagner da e :)
a tezi poniatia hard rock , metal sa si jurnalisticheski izmislici spored men
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

KolioBalkanski написа:
Rainmaker написа: a na kolko concerta na Maiden si bil? :beer:
а ти на колко концерта на Йес си бил ...
Аз съм бил и на двата.
Yes бяха с Jon Anderson и Steve Howe. Пяха в оперна зала заедно с ванкувърския симфоничен оркестър което навежда на мисълта, че не би трябвало да е трудно да се постигне добър звук. Да, ама не - озвучаването беше отвратително, синхрон между групата и оркестъра почти липсваше и като цяло концертът беше много близко до какафония. Не знам чия беше вината за отвратителния звук, дали на Yes, дали на продуцентите, дали на озвучителите, но в крайна сметка останах силно разочарован от концерта им ... :(
Maiden пяха в закрит (хокеен) стадион. Концерт беше перфектен във всяко едно отношение и до момента е най-добрият концерт на който съм бил ... :thumbsup:
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

the yes symphonic tour beshe zle zashtoto naemaha muzikanti v vseki grad a ne patuvaha s tiah
v vancouver predpolagam e imalo mnogo aziatski muzikanti koito sa kato mashini i ne otdiavat ot takav vid muzika
moje i da ne sam prav
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

VanBC написа:Maiden пяха в закрит (хокеен) стадион. Концерт беше перфектен във всяко едно отношение и до момента е най-добрият концерт на който съм бил ... :thumbsup:
za 2000ta godina li govorish?
na concerta vuv Van imashe poveche hora otkolkoto v TO
:beer:
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Rainmaker написа:za 2000ta godina li govorish?
na concerta vuv Van imashe poveche hora otkolkoto v TO
:beer:
Брус Дикенсън го каза същото :beer: :D !
Obey gravity ... It's the law!
Заключено