Този форум....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

Vij, Haidu, az lichno smyatam che edna ot prichinite foruma da e na tova deredje sa tochno samorazpravite. Ne zabelejkite, za nyakoe otklonenie ot dobriya ton a imenno samorazpravite i "nasolyavaniyata". Na mnogo hora im pisna ot tochno tiya gluposti na samorazpravyashti se mnogoznaikovci, deto ot vsichko razbirat i si otidoha, i si otidoha naistina svestni hora koito imat mnogo po smisleni neshta da pravyat otkolkoto da se zarejdat s otricatelna energiya kakto pisa Godis. Otidoha si zashtoto, sashtite tezi vseznaikovci, ako ne se darleha, to zapochvaha da si pravyat neumestni shegi v seriozni temi i pak dovejdaha neshtata do nasolyavane. Taka che pak povtaryam - veki da si gleda rabotata, kogato temata e seriozna, ako moje da pomogne dobre, ako ne i malchanieto e pomosht! I drug pat go byah pisal:
- haide pisaneto da ne ni izprevarva misleneto
i oshte edno
- kato ni zasarbi g***a da ne si go cheshem zadaljitelno s foruma zashtoto v momenta imame klaviatura i ni marzi da si dignem racete ot neya!
Prekaleno se razpisah, koeto pak me vrashta na misalta za trafika, mislya che e dostatachno daje prekaleno....
dionis
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 10:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dionis »

Годис уцели десятката !
Наистина на нищо не прилича този форум от бая време ама напослдък вече направо още с влизането ти се разваля настроението. Та вижте само темите, да не говорим съдържанието. Пълни глупости... Този "форум" се превърна в удушник за комплекси....
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Jivota v Canada promenja vsichki hora /dage i bulgarite:)/ i hich ne se uchudvam che foruma se izpolzva za "izbivane na kompleksi"!
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Аз пък съм доволна, че форумът вече не ми харесва, защото така се скъси чувствително висенето ми в него, което аз иначе нямах ината да направя :)

Благодаря на всички, които се стараят (волно или неволно) да ме излекуват от бгканадаманията :lol:

За всички, които визирам: имате по няколко :beer: от мен :)
Обичам да преча
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

anito написа:Аз пък съм доволна, че форумът вече не ми харесва, защото така се скъси чувствително висенето ми в него, което аз иначе нямах ината да направя :)

Благодаря на всички, които се стараят (волно или неволно) да ме излекуват от бгканадаманията :lol:

За всички, които визирам: имате по няколко :beer: от мен :)
Ако визираш мен - не си права, но няма да се хабя да те убеждавам...
Явно се ценят повече пердетата, отколкото искрените думи...
Мерси за бирата все пак!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

8) а аз, както много си хора си задават въпроса има ли живот след смъртта, питам:

Има ли живот след форума ? :D
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

IvHaydu написа: Ако визираш мен - не си права, но няма да се хабя да те убеждавам...
Явно се ценят повече пердетата, отколкото искрените думи...
Мерси за бирата все пак!
Ив, само 1 човек не може да го направи (да ме избави от манията ми). Искат се усилията на повече хора, и то продължително време. 8) Не крия, че имаш принос, но пак ти казвам: при толкова сериозно заболяване като моето :oops: , да се скъсаш от старание, ме мож ме отказа :lol:
Ти сигурно заради бирата реагираш, че се отнася за теб :wink: Да ти е сладка!
Обичам да преча
Аватар
darklady
Непокорна
Мнения: 2132
Регистриран на: Пон Дек 06, 2004 8:25 am
Местоположение: Под звездите

Мнение от darklady »

Flanker написа:Darki i mama-kenga priemete rakata! I neka mir da ima! :D :D :D
И нека мир да има .................
Невъзможното е предизвикателство!
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

забележка:
защо тази тема е в този форум?
за кво се борим имам предвид?

Годис ,дразнят те конфликтите а пускаш темата в този форум...
сори че звучи като забележка-ти си един от потребителите ,към които нямам забележки-обаче е логично да я пуснеш тая тема в другия форум ,особено като се има предвид ,че и целта и е такава една.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

foxxbatter написа:Има ли живот след форума ? :D
ima sigurno kakto e imalo i predi foruma :)
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Е за това искам да бях психолог - виждаш ли - досега в тази тема конфликт не виждам, обаче ти видя.:(

Добре де, идеята е следната - да се вземат някои хора в ръце и да престанат да флудват форума с глупости - за глупостите да си ходят в храсталака. Да си мерят ..... и да се възпитават полово.
Темата касае точно този форум и затова я поместих тук, другото беше да копна списъка с правилата на форума и да го пратя на администратори и модератори, щото явно са забравили какво са писали там.
А целта е много проста - да си запазя удоволствието от четенето. Другия вариант беше просто да спра да влизам тук. Което поради егоистичната ми натура не ми се прави :)

Та такива ми ти работи ТНС - няма смисъл изобщо да ти минава през ума, че темата е пусната с цел пораждане на конфликт - за да стане това, трябва да има някой нападнат и някой обиден. Виждаш ли нещо такова тук?
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Bako
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Ное 19, 2003 5:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Bako »

Ами и аз да кажа мнението си.
Следя форума от 2003. Получил съм много помощ от хора, които реално не познавам и може никога да не видя. Помагал съм когато съм можел. Идеята на форума е добра според мен. Естествено разни хора - различно възпитание. Анонимността гарантира че можеш да нагрубиш и обидиш, да провокираш и избиваш комплекси безнаказано. Лошо е че се губят хора желаещи и можещи да помагат на незнаещите. Всеки сам си прави равносметка - дали да пише, какво да пише и така.
Та една молба - пишете по същество, спазвайте добрия тон и всички ще са доволни.
Един пример - Линко. Постинги винаги по темата, нищо странично, без излишни коментари, без заяждане и обиждане, подмятания и квото се сетите още. И естествено никой не се заяжда с него, не го цитира и т.н.
Дано некой ден да мога да му стисна ръката.
Айде и успех на всички
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

G_Rosi , преди доста време бях чела това за плажното масло ., даже мисля , че автора не беше точно Кърт Вонегът , както и да е .
Това е най-смислената препоръка и съвет , събрана в модерна реч , която съм виждала . Всеки ден можеш да видиш всякакви съвети , велики мисли , но никога не бях виждала нещо по-смислено , предадено по толкова обикновен начин , та да те накара да се замислиш . Аз лично спазвам неволно доста от това , което е написано и то от време преди знам и да обърна внимание на обръщението към випуска . Препоръчвам го на всички , които страдат от "нетърпение" :) .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Заключено