мнение за сесията в София

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Мнение от huba »

Abe iasno.Napishi na LS ako imash jelanie.

:beer: :beer: :beer:
"Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

ivandi написа: Поне се научих да различавам "къщата" от плевнята. Обикновено пред "къщата" има паркиран пикап.
А ако току що е докарал още сено и е спрял пред плевнята ?
ЗОРИ
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 30, 2004 3:59 pm
Местоположение: Дивия Запад

Мнение от ЗОРИ »

p4eli4ka написа:Май аз станах причина за противоречия, но не това беше целта :roll:
Всичко което знам за процедурата, го знам от форума. И се гордея с това, което съм научила. От форума знаех, че таксите след интервюто се плащат в американски долари. Попитах водещия презентацията дали има промяна в таксите, защото в сайта не беше отразена, а на моя приятелка на интервюто бяха казали че има промяна. Той ми отговори: Аз за промяна не знам, проверете в сайта. Казах му че в сайта таксите са в канадски долари, а ние трябва да си ги платим в американски, какво е съотношението. Той каза: Ама как така ще плащате в американски? Всички такси по процедурата са в канадски долари. Моля пишете ми на и-мейла след няколко дни, за да проверя какво е това недоразумение.

Да ме прощавате, ама това не беше вярна информация. Той не беше наясно с тези неща. Явно посолствата решават сами за себе си как да процедират за таксите. И явно тази информация не стига до Виена.

Имам още доста красноречиви примери за това, че по-добре е да послушаш приятел, отколкото да се довериш изцяло и безрезервно на официалната информация.

Това е моето мнение, което не налагам на никой :roll:
Kakto ve4e kazah, foruma e dobyr izto4nik na informacia, no v nikakyv slu4ai ne e edinstvenia. Na vremeto sledjah foruma vsekidnevno i vseki nov posting be6e istinsko sybitie!
Da vi kaja, 4e se gordeja koklo ne6ta sym nau4ila ot foruma e vse edno da se gordeja, 4e sym izmislila toplata voda.
No ponjakoga i ot "prijatelie" sym polu4avala gre6na informacia i ako gi bjah poslu6ala nikyde njama6e da otida.
Zatova pak povtarjam: ne si mislete kolko mnogo znaete, a kolko o6te trjabva da znaete - hodete na sre6ti, 4etete forumi, statii, pose6tavaite oficialnia sait na emigracionnite,razgovarajate s hora, tyrsete informacia. Ako ne ste sigurni v ne6to i ima protivore4ie kakto v slu4aja s taksite -pi6ete im e-mail. Na men vinagi sa mi otgovarjali na vreme.
Ne iskam da se karam s nikogo i na nikogo. Tova 4e vie mnogo znaete, na e pri4ina da ubejdavate horata, koito sega prohojdat v procedurata, 4e tezi sesii sa gubene na vreme. Tova, 4e ve4e ste v Kanada ne e pri4ina da zabravjate kydeste bili predi broeni meseci. Pyrvata sre6ta, na kojato bjah mi dade nadejdata, 4e imame njakayv 6ans i nikoga njama da zabravja tova, (makar 4e posle mnogo ne6ta se promeniha za nas.) Ne otnemaite tazi malka radost, na horata, koito tepyrva trjabva da preminat prez tova, samo za6toto mnogo znaete.
Ou il y a de la vie, il y a d'espoir!
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

Здравейте и ние когато отидохме през 2003г. ноември ходихме и тогава там разбрахме всички подробности така че на нас ни беше полезно :)
След това ходихме и тази година януари и сега онзи ден като се надявахме да получим осъвременена информация за съжаление данните бяха същите и нямаше нищо ново а статистики имаше и от 2001г. :shock:
Та оттук се вадя извода че вси пак е добре поне веднъж да се отиде
Аватар
sneja
Мнения: 144
Регистриран на: Пет Мар 04, 2005 8:45 am
Местоположение: Varna-Sofia

Мнение от sneja »

ivandi написа:Не искам да изпадам в подробности, защото особено тези от Бг-то ще ми припишат всички възможни негативни квалификации.
Не знам каква е причината, но в последно време имам чувството, че форума се промени - много от хората, живеещи в Канада, които пишеха преди, сега като че ли не са толкова активни. Бях 4ела за някаква уговорка за натрупани $ /не помня точно сумата/, след което писането във форума спира, та запо4вам да си мисля - явно доста хора са се позамогнали. Или пък има друга при4ина...... не знам, надявам се да няма. Все пак форума беше някак си по-интересен и има6е пове4е хора желае6ти да помогнат, да изкажат мнение, да поспорят дори, вкл. хора от БГ.

Аз ли се бъркам????....................
Документи до Виена - 22.04.06 г.
Accusé - 28.04.06 г.
Интервю - 29.11.06 г. 10.00 h ОК
Документи Букурещ - 19.12.06
Баркодове - 29.03.07
Медицински - 10.04.07
Направени-24.04.-OK - 03.05.
Покана за виза - 1.06.- ВИЗИ 23.06.
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Мнение от huba »

sneja написа: Бях 4ела за някаква уговорка за натрупани $ /не помня точно сумата/, след което писането във форума спира, та запо4вам да си мисля - явно доста хора са се позамогнали. .
:lol: :lol: :lol: :P :P
"Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
sneja
Мнения: 144
Регистриран на: Пет Мар 04, 2005 8:45 am
Местоположение: Varna-Sofia

Мнение от sneja »

huba написа:
sneja написа: Бях 4ела за някаква уговорка за натрупани $ /не помня точно сумата/, след което писането във форума спира, та запо4вам да си мисля - явно доста хора са се позамогнали. .
:lol: :lol: :lol: :P :P
huba, ти явно о6те събира6 :wink: :D
Документи до Виена - 22.04.06 г.
Accusé - 28.04.06 г.
Интервю - 29.11.06 г. 10.00 h ОК
Документи Букурещ - 19.12.06
Баркодове - 29.03.07
Медицински - 10.04.07
Направени-24.04.-OK - 03.05.
Покана за виза - 1.06.- ВИЗИ 23.06.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

sneja написа: Бях 4ела за някаква уговорка за натрупани $ /не помня точно сумата/, след което писането във форума спира, та запо4вам да си мисля - явно доста хора са се позамогнали..
мда, мда, сумата беше 200 000$ след което ти се въвежда забрана за писане :D още малко остана, оохххххх и спирам писането ооооохххх :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Flash
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Фев 11, 2004 7:58 am
Местоположение: Monte Carlo,Tenerife, Aruba

Мнение от Flash »

sasho71 написа:
sneja написа: Бях 4ела за някаква уговорка за натрупани $ /не помня точно сумата/, след което писането във форума спира, та запо4вам да си мисля - явно доста хора са се позамогнали..
мда, мда, сумата беше 200 000$ след което ти се въвежда забрана за писане :D още малко остана, оохххххх и спирам писането ооооохххх :wink:
Сумата е 200.000 EUR обаче в бг и все още им такива мазохисти да се включват от време на време :lol: :lol: :lol: :beer: :haplio: :smokin:
Човек не може да избере родителите си и къде да се роди, но може да избере къде, с кого и как да живее !
Аватар
sneja
Мнения: 144
Регистриран на: Пет Мар 04, 2005 8:45 am
Местоположение: Varna-Sofia

Мнение от sneja »

sasho71 написа:
sneja написа: Бях 4ела за някаква уговорка за натрупани $ /не помня точно сумата/, след което писането във форума спира, та запо4вам да си мисля - явно доста хора са се позамогнали..
мда, мда, сумата беше 200 000$ след което ти се въвежда забрана за писане :D още малко остана, оохххххх и спирам писането ооооохххх :wink:

sasho, кожа и кости си останал от това заработване и целия се клатиш :lol: :lol: :lol:
Документи до Виена - 22.04.06 г.
Accusé - 28.04.06 г.
Интервю - 29.11.06 г. 10.00 h ОК
Документи Букурещ - 19.12.06
Баркодове - 29.03.07
Медицински - 10.04.07
Направени-24.04.-OK - 03.05.
Покана за виза - 1.06.- ВИЗИ 23.06.
Заключено