Този форум....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

poumpy написа: и всички се обаждат само там където могат да кажат нещо
Ха, ми то форуми и разни други виртуални контакти са точно за обратното. Като ти се дрънка, а няма кой да те слуша. Ако някой приема тези простотии на сериозно, това си е негов проблем.

Cheers :beer: :beer: :beer:
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

ivandi написа:
poumpy написа: и всички се обаждат само там където могат да кажат нещо
Ха, ми то форуми и разни други виртуални контакти са точно за обратното. Като ти се дрънка, а няма кой да те слуша. Ако някой приема тези простотии на сериозно, това си е негов проблем.

Cheers :beer: :beer: :beer:
Е, има си подфорум за дрънканици, а в другите различни хора се опитват да си помагат един на друг, без да си пречат...или поне такава е идеята...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

Haidu, da ne go priemesh sega kato zayajdane, prosto Pumpi pisa za citatite i kato vidyah tvoya se setih... Ta kam vsichki ne samo kam teb, zashto ne vzemem da se samoogranichim da citirame samo tova na koeto obrashtame vnimanie ili iskame da otgovorim, zashtoto ako az vzema da te citiram v sluchaya taka kakto ti si citiral i posle pak ti me citirash, predpolagam razbirash kakvo shte stane - edno mnenie na 2 stranici. Vse pak tova si e diskovo prostranstvo nyakade, makar i ne na moya i na tvoya disk, kakto i trafik koito vse pak struva pari i shtom ne go plashtame e redno vse pakda se saobrazyavame! Pak i ponyakoga e otegchitelno da prevartash neshto deto si go chel i predi da e citirano!
Tova malko e izvan temata, no vse pak e predlojenie za podobryavane na naistina vlosheniya forum! :idea:
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

:mrgreen: силите на злото четат :D Кажете ми с кой да си начеша езика дневно и да се позахапя дружески, докато трябва да се наподобявам на нормален в офиса ? Кажете ми ... :roll: От друга страна доста хора във форума са си изгубили чуввството за хумор.

Всъщност, сериозно, от време на време се получават интересни въпроси. Като цяло обаче форума цикли и да му придавате толкова сериозност смятам че е безпочвено. :wink:
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Много съм съгласен и Flanker, но явно има хора дето не могат да се усетят. Само това мога да кажа.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
ivandi
Мнения: 631
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 2:28 pm
Местоположение: Quebec City

Мнение от ivandi »

IvHaydu написа: Е, има си подфорум за дрънканици, а в другите различни хора се опитват да си помагат един на друг, без да си пречат...или поне такава е идеята...
Ив, идеите са хубаво нещо, ама нали знаеш, като свърши водката и като се събудиш на сутринта, това е шибаната реалност.

Cheers :beer: :beer: :beer:
"Всяка глупост има си време да стане малка правда дори" - Ахат
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Дааа...
На думи всички радеят за форума, а никой не се опита да помири големите враждуващи...
Иначе е лесно да се ограничаваме с цитатчета и да се държим скромно...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

IvHaydu написа:Дааа...
Иначе е лесно да се ограничаваме с цитатчета и да се държим скромно...
Ami, radvam se che sam predlojil neshto lesno, sega ostava da pokajem i na praktika che e taka! Shto se otnasya do pomiryavaneto - prav si - haide i az da napravya edin opit:
Haidu nedi taka be chovek, pokaji che ne si zlopameten che si kavaler i golyam maj - podai raka na mama-kenga i darki i kaji kakvoto bilo bilo! Darki i mama-kenga priemete rakata! I neka mir da ima! :D :D :D
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Flanker написа:
IvHaydu написа:Дааа...
Иначе е лесно да се ограничаваме с цитатчета и да се държим скромно...
Ami, radvam se che sam predlojil neshto lesno, sega ostava da pokajem i na praktika che e taka! Shto se otnasya do pomiryavaneto - prav si - haide i az da napravya edin opit:
Haidu nedi taka be chovek, pokaji che ne si zlopameten che si kavaler i golyam maj - podai raka na mama-kenga i darki i kaji kakvoto bilo bilo! Darki i mama-kenga priemete rakata! I neka mir da ima! :D :D :D
На Мама Кенга подадох ръка, ама нещо отговор няма...
А с Дарки сме си стари приятелчета, отношенията са ни на по-друга основа, така че там всичко си е било ОК.
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

Sega ostava da napravish i lesnoto s citatite!
Ne smyatash li che inak se poluchava che razhishtavame neshto za koeto ne plashtame t.e. taka narechenata za jalost "balgarska rabota"?! :roll:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Защото, Фланкер, повечето българи търсят това, което ги разделя, а не това, което ги събира...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

Ami Haidu, ako vseki se opitva da korigira sebe si ne bi se nalagalo da se tarsyat neshtata koito ni razdelyat osobeno na obshtestveni mesta kato tezi tuk - sazdadeni s dobrata volya, jelanie, lichno vreme i makar i malko pari, no pari na dobrovolci. I ako nie upotrebim pone malko kolichestvo ot sobstvenata si dobra volya i jelanie, mislya che foruma, pak i ne samo toi, mnogo poveche shte ni sabira otkoloto razdelya i nyama da se nalaga da razsajdavame nad vaprosa ti, nito pak ti da go zadavash! :beer: :beer: :beer:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Съгласен съм, Фланкер, но за някои хора това е ненужно и недостойно, те са над тези неща...
Според мен най-лесното е да мислиш, че си прав винаги и да не признаваш грешките си; много по-трудно и достойно е да не се срамуваш да кажеш "сгреших" и "извинявай"...
Но това си е до хората, някои не разбират от добра дума и с тях трябва с рогите напред да подходиш, че да си застанат на мястото...
Добитък, кво да правиш...
Да се надяваме, че сред нас няма такива! :D :D :D
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

Haidu, krivo darvo samo oganya go izpravya, ako oshte si mislish che nyakogo mojesh da go postavish na myastoto mu osobeno vav virtualen forum i osobeno s rogata... aide da ne se samozalagvame! Vav vsyako obshtestvo si ima represiven organ bilo policiya, bilo admin i kakto znaesh izemvaneto na pravomoshtiyata im e samorazprava i e nakazuemo, taka che neka vseki da probva da promeni po neshto v sebe si i vseki da si gleda dobre rabotata za da e vsichko OK!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Flanker написа:Haidu, krivo darvo samo oganya go izpravya, ako oshte si mislish che nyakogo mojesh da go postavish na myastoto mu osobeno vav virtualen forum i osobeno s rogata... aide da ne se samozalagvame! Vav vsyako obshtestvo si ima represiven organ bilo policiya, bilo admin i kakto znaesh izemvaneto na pravomoshtiyata im e samorazprava i e nakazuemo, taka che neka vseki da probva da promeni po neshto v sebe si i vseki da si gleda dobre rabotata za da e vsichko OK!
Всичко, което казваш, е много хубаво...
Само че когато някой ти налита на бой, е по-добре да му вкараш един, вместо да чакаш полицаите да взимат от теб показания, докато лежиш пребит в болницата... :D
Веднъж си приказвах с един модератор по повод изказванията на един член от форума, и мод. ми каза, че и аз добре съм го насолил този член, и работата е приключена.
Така че не трябва да се чака само на модераторите...
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено