Този форум....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Този форум....

Мнение от Godis »

....вече на нищо не мяза :(
Аватар
mecan
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Дек 08, 2004 12:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mecan »

Даааааа, бавно и полека всички подфоруми се превръщат в един голяяяяяяяям джънк.
Според учението на философа Ли Тин Уидъл хаосът се намира в най-голямо
изобилие там, където някой се стреми да въведе ред. И хаосът винаги
надмогва реда, защото е по-способен организатор.
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Re: Този форум....

Мнение от BiskVitkA »

Godis написа:....вече на нищо не мяза :(
...за съжаление е така....и все по рядко ми се влиза точно заради това :?....вместо да ти помага и разтоварва, да си обменяш информация и да се чувстваш добре сред свои - прави точно обратното :evil:

Хайде :beer:
"Добре е да имаш пари и нещата, които можеш да си купиш с тях, но също е добре, от време на време да се уверяваш, че не си загубил нещата, които не могат да се купят с пари"
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Много сте прави - някои хора тук съвсем са откачили. ****(заяждане).бау-бау
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Колкото и да е странно, струва ми се даже че напоследък е в състояние да ми предава отрицателна енергия.
А тя от известно време тук изобилства.
Чета форума, и след като го затворя, не ми остава вече предишното усещане че съм бил сред познати в приятна компания.

То сигурно и тая тема няма да мине без клониране, та да си попишем докато е 'чиста'. :)
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Докато цари безпочвена омраза - така ще е...
Едни плюят по България, втори по Канада, трети по социаладжиите, четвърти по екскурзиите, пети по гласуването, шести - по нещо друго си там...
Хората трябва да се научат да живеят заедно, да не отправят лични нападки към другите и да уважават свободния избор на всеки да прави това, което иска и може, независимо дали се харесва или не.
За съжаление обаче някои смятат, че са хванали господ за шлифера и могат да раздават правосъдие...
Въобще, липсата на толерантност е потресаваща...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

IvHaydu написа:Докато цари безпочвена омраза - така ще е...
Едни плюят по България, втори по Канада, трети по социаладжиите, четвърти по екскурзиите, пети по гласуването, шести - по нещо друго си там...
Хората трябва да се научат да живеят заедно, да не отправят лични нападки към другите и да уважават свободния избор на всеки да прави това, което иска и може, независимо дали се харесва или не.
За съжаление обаче някои смятат, че са хванали господ за шлифера и могат да раздават правосъдие...
Въобще, липсата на толерантност е потресаваща...
:thumbsup:
Много хабене на нерви и емоции за няма нищо или за неща, които не ни засягат.
Пазете си нервите хора, все пак и семейства имате (поне по-голямата част от хората тук)!
А форума е един вид начин на общуване, а не на заяждане, плюене и разни там упражнения от сорта !
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Фарума е такъв, какъвто сами си го правим. :?
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Jane написа: Много хабене на нерви и емоции за няма нищо или за неща, които не ни засягат.
Пазете си нервите хора, все пак и семейства имате (поне по-голямата част от хората тук)! ...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

JOY написа:Фарума е такъв, какъвто сами си го правим. :?
За съжаление и това е вярно !
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Има си места за битки, за простотии и т.н., лошото е, когато нещата излизат изпод Храста и се пречкат из местата за полезна информация.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

z

Мнение от holy »

Аз тия дето се заяждат или пък говорят простотии ги "разбирам" - друго си е да се заяждаш на родния си език, друго е да трябва да си превеждаш :D. Разтоварват се хората, лошото е, че всички четем...
jimi
Мнения: 67
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 10:30 am
Местоположение: MONTREAL

Този форум!!!

Мнение от jimi »

Не съм от дълго време тук,но мога да кажа следното:
Докато си бяхме още в БГ имаше едно предаване по БТВ "Другата България" и аз го гледах с голям интерес,защото и нас ни очакваше пътя на имигранта.Та в това предаване доста очевадно се вижда че за 50-60 годишна история на БГ имигрантите (имам предвид след 9.09.44) никаде тези момчета не успяха да покажат БГ сплотена общност по света.Не знам дали е наказание за БГ имигранта,но ние се опитваме по всички вазможни начини да НЕ ГО променим,и мисля че успяваме повече от отличниците.Кучето си лае,а керванът си върви в последно време взе да ни подхожда като девиз все повече.Не искам да засягам никой, но ако се разровим по подробно в имигранската ни история ще установим че БГ общност почти не сме имали.
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Годис, какво се чудиш :roll:. Хората си нямат работа, чудят се какво да правят, а и не им се работи - тогава само ФоРуМа остава. А и може да покажеш колко си компетентен и "на всяка манжда мерудия" :lol:
Ето аз например, остава ми време и пиша да си начеша и аз езика.
Но наистина е жалко какво става тук.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

да ако махнем възможносттта за цитати и всички се обаждат само так където могат да кажат нещо би било много по-добре или пък да се ограничат дневните постингти до 1-2 тогава вечните присъствия ще са принудени да говорят по същество, а не да се лекуват за наша сметка
Заключено