Обява за работа

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Обява за работа

Мнение от clio »

Обявата е вътрешна, така че ако някой му се работи в Симпатико и е билингиуал (задължително) да ми прати CV-то си на Email: vassil.dimov@sympatico.ca

Говорим за истинка обява, стартова заплата от порядъка на $12 с възможност за увеличение през няколко месеца. Има и обучение 1 месец на $10.

-------------------------------------->
Nous sommes présentement en processus de recrutement pour des agents bureau d'affaire et support technique. Si vous connaissez uelqu'un, ami ou membre de famille, qui aimerait se joindre à l'équipe Bell Sympatico, s'il vous plait nous faire parvenir leur curriculum vitae à .......................... (Montreal) ou (Ottawa/Hull).
-------------------------------------->
We are currently in the process of recruiting agents for both the business
office and the technical support office. If you would like to refer a friend or
family member who would enjoy working within the Bell Sympatico group, please have the resume forwarded to ....................................... (Montreal) ou (Ottawa/Hull).
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Между другото, обявата е за "des agents bureau d'affaire" и за "support technique", така че не е задължително да сте тех, а може да използвате работата и за подобряване и на двата езика.
Малко уточнение за работата:
--- "des agents bureau d'affaire" или "business office" - всичко свързано с фактури и тем подобни неща. Не се изискват никакви икономически познания, трябва да имате основни интернет познания и двата езика над средното имигрантско ниво.
--- "technical support office" или "support technique" - всичко свързано с интернвета и тем подобни неща. Изискват се малко над средните интернет и компютърни познания познания, и двата езика малко средното имигрантско ниво.
Има работа за много хора, т. е. не е за 10-15 места, а за 30-50 някъде, но има много текучество.
Така, че направете си преценката и не се бавете много, че арабите и кебекуа много.
Последно промяна от clio на Пет Юни 10, 2005 11:40 pm, променено общо 1 път.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
alongwayfromhome
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 7:43 pm

Мнение от alongwayfromhome »

Като какъв работиш в Симпатико? Колко ти дават на човек който им докараш - $500 предполатам.

Иначе, егати и вътрешната обява 50 позиции, и както самия се изразяваш имало голямо текучество...

Жалко че не съм байлингуал... трудно ли се става байлингуал? Между другото как е байлингуал на френски?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

alongwayfromhome написа:Като какъв работиш в Симпатико? Колко ти дават на човек който им докараш - $500 предполатам.

Иначе, егати и вътрешната обява 50 позиции, и както самия се изразяваш имало голямо текучество...

Жалко че не съм байлингуал... трудно ли се става байлингуал? Между другото как е байлингуал на френски?
НЕЩАСТНИК

bilingue
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Ако си от социалистите дето са решили тук така да живеят, няма да ме разбереш и да ти обясня, но все пак нека да опитам.
Направил съм Copy/Paste на писмото дето го получихме, като съм махнал само мейлите на рекрюторките, така си пише (жалко, че май не си и унилингуъл, иначе нямаше да питаш) -
please have the resume forwarded to .......................................
Уви ако на теб в БГ са ти плащали за вербуване, на мен тук и цент не ми дават.
А колкото и да е странно съм пуснал постинга с цел на някой дето му се работи да има този шанс. Защото повечето тук сме нови и нямаме контатктите, с които по-лесно бихме си намерили работа на местния пазар. Огромен пазар, но уви трудно достъпен, особено ако не си и помагаме с вътрешна информация.
Иначе аз ще се радвам, ако някой от хората, на които пуснах CV-тата да започне работата.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
alongwayfromhome
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 7:43 pm

Мнение от alongwayfromhome »

If you would like to refer...
Това ме наведе на мисълта че дават бонус за всеки препоръчан. Очевидно не съм интерпретирал информацията правилно, моля за извинение.

Пумпи мерси за превода.
Заключено