Рентване на кола

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Рентване на кола

Мнение от taralej »

Може ли някой да ми каже от коя фирма най-евтино мога да рентвам кола?


Благодаря
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Gesh
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:38 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от Gesh »

най-първо се сещам за discount, има още две-три като тях. Най-евтино е, когато имаш кола(и по някакви съображения искаш да рентваш друга), чиято застрховка покрива и рентвана кола. това зависи от застрахователната ти полица.
Аватар
nibis
Мнения: 314
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 5:58 pm
Местоположение: v polite na montroyalskata butsa

Мнение от nibis »

Здравейте !!! Някой знае ли колко струва да наемеш една кола за един ден . Разбира се интересуват ме нормалните коли !!! Мерси ...
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

Даааа,
Discount ми дадоха добра цена.

Благодаря за информацията.Само дето не ми дава друго място за дроп офф..а аз ще я връщам в друг град.
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

i oshte edin suvet
ne rentvai ot letishte po-skupo e :beer:
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

taralej написа:Даааа,
Discount ми дадоха добра цена.

Благодаря за информацията.Само дето не ми дава друго място за дроп офф..а аз ще я връщам в друг град.
Много внимавай с дроп-офф във друг град! За такъв вариант винаги има допълнителна такса (relocation fee) която, в зависимост от дестинациата, може да достигне 4-ри цифрена сума :shock: . Проучи внимателно какви са условията на различните фирми!
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
nibis
Мнения: 314
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 5:58 pm
Местоположение: v polite na montroyalskata butsa

Мнение от nibis »

Колко струва наи ефтината кола наета за един ден ? Мерси ...
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

nibis - ima rent a wreck otakadeto kolite sa eftini

a dokolkoto drop off v drug grad - taralej, ako naemesh ot letishte do letishte budget i hertz davat dosta dobri ceni i niama extra charge.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

Благодаря на всички за инфото! :lol: :lol: :lol:
Ей сега се заравям да търся най-добрите оферти.
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

I az ustanovih che nai dobra e ofertata na Budget, a ako imash i Aeroplan ti dava i extra miles.
Drugo predimstvo e che njama extra mileage...Tova si e dopalnitelen razhod i ponjakoga e dosta nepriatna iznenada ,ako ne si obarnal vnimanie predvaritelno...
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

Di ana написа:I az ustanovih che nai dobra e ofertata na Budget, a ako imash i Aeroplan ti dava i extra miles.
Drugo predimstvo e che njama extra mileage...Tova si e dopalnitelen razhod i ponjakoga e dosta nepriatna iznenada ,ako ne si obarnal vnimanie predvaritelno...
Аз пуснах търсене в Budget, но ми дава, че нямат коли за този период...което е странно, защото това е след 1 месец...чак пък за месец напред всичко да е заето.....
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

taralej написа:
Di ana написа:I az ustanovih che nai dobra e ofertata na Budget, a ako imash i Aeroplan ti dava i extra miles.
Drugo predimstvo e che njama extra mileage...Tova si e dopalnitelen razhod i ponjakoga e dosta nepriatna iznenada ,ako ne si obarnal vnimanie predvaritelno...
Аз пуснах търсене в Budget, но ми дава, че нямат коли за този период...което е странно, защото това е след 1 месец...чак пък за месец напред всичко да е заето.....
call them or go to the office
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

KolioBalkanski написа: call them or go to the office
Явно това ще трябва да направя.Щото нещо с тия сайтове все немога да си свърша работа.
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

Toku sto napravih rezervacia za 2 dni prez August v Toronto chrez www.aeroplan.ca, ot tam search budget i stranicata im...
Ne iskaha depozit chrez online booking.
Proverih i za sled mesec kakvo imat avilable i se okaza che imat,no cenata e malko po visoka...
Dadoha mi Rate Code J7...Opitai...moze da se poluchi.. :thumbsup:
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

Благодаря Диана,
ей сега ще пробвам.
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Заключено