ima li kupon v Montreal!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
eviton
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 12:02 pm

Мнение от eviton »

[quote="BiskVitkA"]И аз искам да купонясвам - някой ще ми гледа ли детето :roll:

Живейте сега, че после.....няма отърване....ха ви тогава КУ...пон :lol:[/quote

Mi az 6te ti go gledam be jena] 8) Az i ku4eto makna s nas po kra4mi pa kamo li dete.Moje nqkoq maika da mi sko4i takmo 6te nau4a qk frenski :oops:
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Vie tam vav "frenskia" grad samo pla4ete kato dechica tova e tezko onova gadno.... ja si spomnete od kade idvate...na kvi se pravite be... ostavete choveka da dojde i sam da si schupi glavata... izborat e negov...kafeta krachmi vav cial sviat ima...vsiakakvi...hubavi , loshi, i tuka sashto...kolkoto iskash brato....samo da imash pari da harchish...ama kak se vadiat tova edrug vapros.
kakвото потърсило,такова намерило
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Купон би - как да няма купон?
Днес е събота и отсреща съсесдите - араби слушат смирено своята музика и се веселят, както те си го правят - жените в едната стая, мъжете в другата. Под мен румънците гледат някакъв филм - жалко че не разбирам румънски език... От апартамента насреща в коридора се носи ухание на тежко къри - индийците готвят поредната си манджа /май това е индийска дума?/ Няколко апартамента по-нататък има нови съседи - българи, които оживено обсъждат къде има "безплатни обяди" и жулят ракията на Боби. Под тях са реснаците - там както винаги ехти Киркоров или някой друг техен певец и се чува неистов женски смях.
До мен има едно скромно негро, което тихо пък си смърка тревица и като ме срещне в коридо заговорнически ми се усмихва.
Това не е ли купон - и то без да излизам от блокчето? Що ли ми и трябва? Ще попитате - а аз какво правя - как какво - купонясвам в този форум...
Аватар
f
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:42 am
Местоположение: Sous le pont d'Avignon

Мнение от f »

Купонът за мен остана в историята ,ще продължи след като си изкарам втората казарма.
Da mnogo tochno! Az kato si trugna v petak ot rabota i imam usechtanto che sa me pusnali garnizon s prespivane. A starchinata vika: i da si pochinech hubavo subota i nedelia. E kak ne - vikam nali drugat sedmica pak triabva da mi kusate guza. Abe golem kupon stava!
Аватар
dobri4uk
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal.Qc

mmm daaaaaaaaa

Мнение от dobri4uk »

IMA bre samo kinti da ima6 )))))))))))))
DOBRI4UK( ne go durpaite za op6kata)
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Мнение от eva-vet-eva »

Еееееееееех,гадно монреалско време.Надявах се да ме поканят старите кучета на BBQ в събота,а то така валя :cry: .
Да ви се оплача-изпихме и последните остатъци от водата на живота,която си носехме.Ами сега :?
Аватар
mecan
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Дек 08, 2004 12:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mecan »

Плаза КДН при Боби
Според учението на философа Ли Тин Уидъл хаосът се намира в най-голямо
изобилие там, където някой се стреми да въведе ред. И хаосът винаги
надмогва реда, защото е по-способен организатор.
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

mecan написа:Плаза КДН при Боби
vze mi go ot ustata!
1 kilo - 10 kinta! Rabotno vreme - ot okolo 10 sutrin, do okolo 6 vecher!
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Мнение от eva-vet-eva »

То си знаем,че до Боби ще опрем,ама нашенската си е от Бг грозде,на нашенско си мирише.ООООООООХХХХХХХХХ-съдба емигрантска.
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Ne boi se - tazi na Bobi shte ti se stori po-dobra i ot nashenskata - faute de mieux...i lukankata mu ne e za izhvurliane...
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

eva-vet-eva написа: Да ви се оплача-изпихме и последните остатъци от водата на живота,която си носехме.
Колко бяха?????
Дай някакъв ориентир, колко трябва да се носи :wink:
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
Аватар
darklady
Непокорна
Мнения: 2132
Регистриран на: Пон Дек 06, 2004 8:25 am
Местоположение: Под звездите

Мнение от darklady »

LaRue написа:Дай някакъв ориентир, колко трябва да се носи :wink:
То сигурно зависи и от големината на глътката!!! :wink:
Невъзможното е предизвикателство!
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Na purvo vlizane v Canada moje da donesesh okolo sto kila - ne sum chula dosega niakoi da e bil proveriavan! Men oshte me e iad znachi...
A mi pravi vpechatlenie, che purvite niakolko meseca e lud kupon, piene, iadene do zori...Da vidim sled 6 meseca dali shte mi puskate podobni temi! :twisted:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

bibco написа:Купон би - как да няма купон?
Днес е събота и отсреща съсесдите - араби слушат смирено своята музика и се веселят, както те си го правят - жените в едната стая, мъжете в другата. Под мен румънците гледат някакъв филм - жалко че не разбирам румънски език... От апартамента насреща в коридора се носи ухание на тежко къри - индийците готвят поредната си манджа /май това е индийска дума?/ Няколко апартамента по-нататък има нови съседи - българи, които оживено обсъждат къде има "безплатни обяди" и жулят ракията на Боби. Под тях са реснаците - там както винаги ехти Киркоров или някой друг техен певец и се чува неистов женски смях.
До мен има едно скромно негро, което тихо пък си смърка тревица и като ме срещне в коридо заговорнически ми се усмихва.
Това не е ли купон - и то без да излизам от блокчето? Що ли ми и трябва? Ще попитате - а аз какво правя - как какво - купонясвам в този форум...



Така ме развесели....голям купон викашИзображениеИзображениеИзображение
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

Elia написа:.....Da vidim sled 6 meseca dali shte mi puskate podobni temi! :twisted:
Изображение :wink: :lol:
Заключено