A ima li nyakoi koito 6te leti za Toronto na 7-mi mai

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

A ima li nyakoi koito 6te leti za Toronto na 7-mi mai

Мнение от Jewel »

Здравейте. Ако има някой който лети на 7 май за Торонто с British Airways нека пише, да си правим компания по време на полета :D
А към тези, които вече са минали по този път въпроса ми е следния: Имали ли сте някакви проблеми на летище Хийтроу или на летището в Торонто ако сте били с еднопосочен билет?
Аватар
Lyubima
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 5:52 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Re: A ima li nyakoi koito 6te leti za Toronto na 7-mi mai

Мнение от Lyubima »

Ние дойдохме с Бритиш с преспиване в Лондон. Нямахме никакви проблеми, обслужването е на ниво. Ако ще оставаш в Лодон с преспиване ще трябва на КПП да ти сложат печат с еднодневна виза, което ако не им се сториш подозрителен и имаш виза за Канада не би трябвало да е проблем.


Аз търся някой, който ще лети на 9-ти септември с унгарците. Ако има - нека се обади :)
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

Мнение от Jewel »

Lyubima, blagodarya ti za iz4erpatelnia otgovor. Za sajalenie nie nyama da sme s prespivane v London. Razpolagame s okolo dva chasa da smenim terminalite i tova e :)
Аватар
Lyubima
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 5:52 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lyubima »

Jewel написа:Lyubima, blagodarya ti za iz4erpatelnia otgovor. Za sajalenie nie nyama da sme s prespivane v London. Razpolagame s okolo dva chasa da smenim terminalite i tova e :)
Ами да ти кажа така е по-добре, защото дори и да сте с преспиване няма да имате време да разглеждате Лондон. Внимавайте само да не се загубите на летището, защото е огромно, най-голямото в света. Върви се с километри, добре че има доста движещи се пътечки (ленти) та можеш да пътуваш без да ходиш. Желая ви успешно приземяване в Торонто :)
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

Мнение от Jewel »

Za letishteto...znam 4e e golyamo poneje patuvah vednuj do shtatite i to sus prehvurlyane ot Gatwick kum Heathrow. naistina si e malko oburkvashto za chovek, koito patuva za purvi put :)
Заключено