Хубаво Нещо ли е Емиграцията ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено

Хубаво Нещо ли е Емиграцията ?

Да
38
60%
Не
25
40%
 
Общо гласове: 63
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

BG-Dude написа:Kpetov, 4estna duma, tezi pari mojesh da gi napravish i v BG-to.
moжеш,да, то мутрите се изпозастреляха,и освободиха тук таме места за картофопроизводители,може да се вклиниш в бизнеса :lol:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Аз пук съм на 12 години и последните 500 правя по 10М и карам самолет 2003та и сега отивам на Луната, нищо че няма атмосфера Важното е да не плащаме данъци и да наемем извънземните да бачкат. Даже мисле да им вземем пари за привилегията, вместо да им плащам. Я ми кажете сега колко от вас правят такива кинти и яд ли ви е?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

BG-Dude написа:Kpetov, 4estna duma, tezi pari mojesh da gi napravish i v BG-to.
Да можеш като се върнеш от тая гадна емиграция с 200 000 така може да ама аз няма да седя тук да ти бачкам за 3 лева на час, да не говорим че и толко нема да плащаш на бачкаторите
BG-Dude
Мнения: 261
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 1:53 pm

Мнение от BG-Dude »

Aide stiga s tia mutri ve!
Biax si v BG, vidiax kak stoiat rabotite. Predi 4-5 godini - da me plashish s mutri, ama sega...I az ne ti govoria 4e she pravia $1,000,000 na mesets v BG...Edin maluk biznes da si napravia, da mi nosi $10K, ko pove4e iskash??? I $1000 na mesets da pravia pak dobre shte si jiveia.

I pak kazvam, moiat slu4ai e mnogo 4asten, sumniava me drug bulgarin v tozi forum da e takuv kasmetlia.

A prez kakvo sum minal i kakvo sum vidial - tvoite mutri nishto ne sa...
Jenia71
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 12:36 am
Местоположение: Montreal,Sofia

Мнение от Jenia71 »

bateto написа:E,че к'во му е лошото по цял ден да се моташ по кафенетата докато ежемесечно 2,3 хилки те тупат по главата.По ли е добре цял живот да опъваш каиша за тези пари в странство.То ,ако беше далавера навремето Чичо Сам нямаше да си внесе Чичо Том от Африка ,а сам щеше да си копа тръстиката.А по въпроса за развитието,аз съм се развил достатъчно,да се развиват неразвитите,на мен пари ми трябват не слава да си вдигам самочувствието.Като си събера кинтоците се изнасям и освобождавам местото на някой нахъсан имигрант да дерзай и да се усъваршенства.
Дето има един лаф-труда краси човека,да работят маймуните. :D
:thumbsup:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

Lub0 написа:Аз пук съм на 12 години и последните 500 правя по 10М и карам самолет 2003та и сега отивам на Луната, нищо че няма атмосфера Важното е да не плащаме данъци и да наемем извънземните да бачкат. Даже мисле да им вземем пари за привилегията, вместо да им плащам. Я ми кажете сега колко от вас правят такива кинти и яд ли ви е?
te на ийст кост сигурно са си изпили обедния аперитив,след втората чаша и аз какви милиони правя.....Ела ме виж :lol: :lol: :lol:
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Повръща ми се като чета,образи на типични комплексари с хвалби за пари и велики идеи,абе хора като сте такива тарикати тук ли е мястото за коментар-хаха,егати селянията,веднага изплува образа на напудрения смешник със златни пръстени и ланци,дошъл с пари от чужбина,какви милиардери съм срещал и по нищо не се отличават от тълпата,щото не са българи-комплексари,леле идиотщините
BG-Dude
Мнения: 261
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 1:53 pm

Мнение от BG-Dude »

E 4e kak da uspeiat bulgarite - to 4ovek da ne pravi kinti - te vednaga gledad da se ebavat s nego...ami iajte praz togava :)

I to tova vi e otgovora za imigratsiata - nikoi ne viarva 4e bulgarin moje da pravi polovin milion na godina, no ina4e ste erbapi da biagate zad granitsa ...haha...mdam...
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

goliama mechka, ехей, пари като вестници братче, няма къде да ги слагам вече... добре че имам 18 камини в къщи че има къде да ги горя... И да не си помислите, че се хваля нещо? Аз ако почна да се хваля, тогава ще видите каво ще стане!
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

BG-Dude написа:E 4e kak da uspeiat bulgarite - to 4ovek da ne pravi kinti - te vednaga gledad da se ebavat s nego...ami iajte praz togava :)

I to tova vi e otgovora za imigratsiata - nikoi ne viarva 4e bulgarin moje da pravi polovin milion na godina, no ina4e ste erbapi da biagate zad granitsa ...haha...mdam...
Па като правиш половин милион кво се надяваш на 1000 на месец в БГ :lol:
BG-Dude
Мнения: 261
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 1:53 pm

Мнение от BG-Dude »

Estestveno 4e ne se praviat takiva pari, nito v BG nito kadeto i da e v 4ujbina.

tezi xora koito do predi malko govorexa kolko dobre e zad granitsa i kakvi golemi vazmojnosti imash, burzo se oburnaxa i po4naxa da se smeiat na $40,000 zaplata.

Po pokazatelno ne moje da bude :) :) :)

Sujaliavam 4e triabvashe da priloja takuv metod za da razkria istinskoto litse na imigratsiata:

1. Niama da preuspeesh, i v pove4eto slu4ai edva shte svurzvash dvata kraia i shte karash obluskana kola vtora ruka, i she jiveeshe dale4 ot "iztinskite predgradia"

2. Pomosht ot ve4e imigrirali bulgari - mnogo maluk shans - nikoi ne iska da vidi preuspial bulgarin.

3. Rano ili kusno pove4eto ot nas shte iskat da se vurnat V BG, prosto e mnogo trudno da navedesh glava i da se vurnesh, zatova shte se zalugvash za niakolko godini 4e si "mnogo po dobre sega otkolkoto predi"
Последно промяна от BG-Dude на Вто Фев 22, 2005 11:50 am, променено общо 1 път.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Никой не се смее на 40 000, а на теб :lol:

колко било зле да емигрираш, ама как си направил половин милион в Щатите и се надяваш да изкарваш по 1000 в БГ :P
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

BG-Dude, аз се смея на 40к заплата, за толкова не ставам сутрин от леглото, за теб незнам.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

BG-Dude, neshto ne mi se wryzwa, prawish 500K godishno, a iskash da se wryshtash w BG-to da zhiweesh skromno s 1K/mesec. Niama logika, ako prawish 500K, triabwa da iskash da naprawish poweche. Inache niamshe da ima D.Trump. Vizh shto se otnasia za men i podobni individi, sklonen sym da se wyrna (makar, che ne osobeno ohotno go pisha), ako moga da se zanimawam, s towa koeto iskam (nauka) i pechelia dostatychno za da ne me wylnuwa parno, tok i dr. gluposti. No veche si promeniam mnenieto, shtoto znam che shte sym zaobikolen ot zawistliwi hora, koito shte mi prechat i shte otrichat wsichko nowo, koeto se opitam da wnedria. Goworia ot lichen opit. Tezi hora shte sa syshtite, edwa li shte se promeni neshto w blizkite 100 god.
Ama ti opitaj, ne slushaj nikogo, wse pak se iziskwa goliama smelost da naprawish takawa krachka. To si e naprawo Risk, ama ne presmetnat. :idea:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

BG-Dude написа:Estestveno 4e ne se praviat takiva pari, nito v BG nito kadeto i da e v 4ujbina.

tezi xora koito do predi malko govorexa kolko dobre e zad granitsa i kakvi golemi vazmojnosti imash, burzo se oburnaxa i po4naxa da se smeiat na $40,000 zaplata.

Po pokazatelno ne moje da bude :) :) :)

Sujaliavam 4e triabvashe da priloja takuv metod za da razkria istinskoto litse na imigratsiata:

1. Niama da preuspeesh, i v pove4eto slu4ai edva shte svurzvash dvata kraia i shte karash obluskana kola vtora ruka, i she jiveeshe dale4 ot "iztinskite predgradia"

2. Pomosht ot ve4e imigrirali bulgari - mnogo maluk shans - nikoi ne iska da vidi preuspial bulgarin.

3. Rano ili kusno pove4eto ot nas shte iskat da se vurnat V BG, prosto e mnogo trudno da navedesh glava i da se vurnesh, zatova shte se zalugvash za niakolko godini 4e si "mnogo po dobre sega otkolkoto predi"
Абе човек,кой ти се смее,ни е те съжаляваме,това заплата ли е?Аз изкарвах по 200К първата година :wink: Благодря,че ми разкри истинското лице нна емиграцията.
1.едвам свързам двата края,колата ми е 10-та ръка,живея под моста.
2.Помощ от Бг-ри не очаквам,че ми завиждат на милионите.
3.сега чакам само точка 3 да изпълня,с наведена главица да взема самолета за БГ.Абе ти си бил голям разбирател на нещастните емигрантски души :lol: :lol: :lol:
Заключено