Дата и час: Пон Юни 24, 2019 11:15 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 5:32 pm 
Аватар

Ivan1007 написа:
agent Ozo написа:
Ivan1007 написа:
Аз не се обиждам от това, че поради неграмотност не можеш да разбереш разликата между сондьор и специалист по сондажна геофизика.
И аз съм специалист по управление на тактически и оперативно тактически военни формирования, което ти поради неграмотност не можеш да разбереш. Но в момента работя като "правач на чарчавета" и това е самата истина, поради това няма как да е обидно за мен.

То ти може и по космически технологии да се бараш специалист, ама работиш с екипа си на сондата. И не би трябвало това да те обижда.

Ми аз не се обиждам и никога не съм се обиждал- като не можеш да разбереш наричай ме сондьор.
Точно щото не мога да разбера що за специалист си, те наричам фатмак. Ти защо се обиждаш и топиш? 8)
Наричам те и комунист, какъвто ти си бил.
Това според теб не е обида, а дори повод да се гордееш.
Истината не е обида.
Сега що се оплакваш?

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 6:31 pm 
Аватар

Аз съм прекратил партийното си членство преди 29 г. и от тогава никакви партии и идеологии не ме интересуват.
Докато всъщност комунистът си ти. Защото проявяваш всички онези черти, които приписваш на комунистите, визирайки мен.
Същото огромно и кухо самочувствие, същата нетърпимост към различното от правилната неолиберална линия мнение. Същото желание да се затвори устата на инакомислещите с обиди, изгонване, изпращане някъде си и т.н. и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 7:34 pm 
Аватар

Интересно, колко човека пишат във Форума.
10, 20 ?
И повечето от тях се обиждат взаимно.
Наистина не виждам вече смисъл да се чете, а още по-малко да се пише тук.

Koko

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 9:02 pm 
Аватар

Не е точно така, Клисуров. По-скоро един-двама постоянно обиждат, а другите 5-7 човека просто не се оставят да им бъдат длъжни.
След което започналите кавгата започват да играят ролята на незаслужено обидени и се развихрят общо повече.
Погледни само статистиката за Иван1007, която съм дал по-горе. Тя ясно си показва кой е грубиянина и кои са обижданите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 11:48 pm 
шумкарин
Аватар

agent Ozo написа:
Не е точно така, Клисуров. По-скоро един-двама постоянно обиждат, а другите 5-7 човека просто не се оставят да им бъдат длъжни.

Сори, ама не е и така както на теб ти се вижда. Не само в момента, но и по принцип нямам никакво време да ти вадя статистики колко обиди съм ти трил и на теб, без значение дали са предизвикани или непредизвикани. Крайно време е да се спрете и двамата и да мирясате най-накрая с тия глупости, защото когато се нахвърляш срещу някого, няма никакво значение кой е започнал пръв. Както вече казах в момента нямам време да се занимавам да ти вадя доказателства от вече премахнатите публични мнения, но съм убеден, че ти например започна пръв с ваденето на лична информация спрямо опонентата ти, та е редно малко да замълчиш в този случай. Слагам край на този спор - кой разбрал, разбрал. Замислете се малко и ако искате да се държите като нормални хора - моля, никой няма да бъде гонен за глупости.

Към Клисуров - няма смисъл да ги взимаш нещата толкова превратно. Няма онлайн социална медия, в която да не се наблюдават подобни ексцесии. В киберпространството нещата от реалността са отразени в компресиран вид, поради обективни причини. Просто хватката е да се изработи навик за пренебрегване на дразнителите и повечето приложения дават подобни възможности, например софтуера на този форум позволява блокиране мненията на потребители, които не са ти приятни. Изобщо има начини, дори и човек просто да се абстрахира от простотията (според личните дефиниции). ;)