Въпроси

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Lachezar_Peshev
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 10:58 am

Въпроси

Мнение от Lachezar_Peshev »

Здравейте! Изискванията за документите еднакви ли са за семейните и за несемейните? Можете ли да ми кажете точният адрес, на който трябва да ги изпратя? И има ли определен срок, в който трябва да се изпратят? Благодаря ви предварително!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпроси

Мнение от Koko »

Lachezar_Peshev написа:Здравейте! Изискванията за документите еднакви ли са за семейните и за несемейните? Можете ли да ми кажете точният адрес, на който трябва да ги изпратя? И има ли определен срок, в който трябва да се изпратят? Благодаря ви предварително!
Пакета с документи е стандартизиран, но в зависимост от това дали се кандидатства сам или кандидатства цялото семейство има разлика какво се попълва.
Лошата новина обаче е друга, това видя ли го:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... m-swp.html"
Maximum number of applications attained – Skilled Worker Program

The maximum number of 6500 applications for a selection certificate received under the Regular Skilled Worker Program has been attained. All applications received beyond this maximum number will be returned to the candidates.

The attainment of the maximum number of applications does not apply to you if:

you submit an application under the Programme de l’expérience québécoise (Québec experience program);
you have a valid employment offer in hand;
Citizenship and Immigration Canada has informed you that it has agreed to process your application for permanent residence in Canada;
you are a temporary resident and eligible to submit an application for a Certificat de sélection du Québec.

New rules regarding the intake and processing of applications will come into effect on April 1, 2015.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор