Търсим

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Търсим

Мнение от ivalin »

Издирваме координатите на един приятел, който преди около2-3 год. емигрира в Ниагара Фоус по федералната процедура... Казва се Георги и е от Бургас, последно работеше в Нефтохим и участваше активно в срещите на кандидатемигрантите на Гъбката в морската градина... Ако някой знае нещо, моля да пише на лични!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
zeg
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Ное 26, 2007 12:25 pm

Re: Търсим

Мнение от zeg »

http://www.rexmotel.com/reservations/contact-us" това е хотел на българи в Ниагара ,които могат да имат някакво инфо за твоя човек :y:
Ние вярваме
pticheto
Мнения: 122
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 11:32 am

Re: Търсим

Мнение от pticheto »

а с facebook oпитахте ли...
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим

Мнение от ivalin »

Предположихме, че в този форум по-могат да се намерят хора, които да го познават и да знаят нещо за него, а и защо не, пък и самият той да пише все още...
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търсим

Мнение от mwanza »

Ивалин, може наистина да има хора които да го познават. Но аз примерно посмъртно няма да дам координати на някой който познавам. Мислил ли си и по темата, че може би той не иска да бъде намерен?
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим

Мнение от ivalin »

OK... Ако е така значи, че така е трябвало да се случи... Та това е исконно негово право... Но аз не мисля, че не би искал да бъде открит, защото до последно ние си бяхме добри приятели и не виждам причина да не иска да бъде открит... Просто бих казал, че е нелепо стечение на обстоятелставата... Но "каквото си е речено от Бога то ще бъде!" :!:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим

Мнение от ivalin »

Забравих само да добавя, че аз не искам да получа неговите координати без негово знание, това трябва да се знае и да се разбере своевременно, за да няма недоразумения!!! :!:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим

Мнение от ivalin »

mwanza написа:Ивалин, може наистина да има хора които да го познават. Но аз примерно посмъртно няма да дам координати на някой който познавам. Мислил ли си и по темата, че може би той не иска да бъде намерен?
А сега шшшшшшш... тихо под сурдинка без никой да разбере нека да го открием и да не се издъни някой истински българин, че го търсим...! Но аз знам, че няма такава опасност и съм спокоен, че ние българите нямаме аналог на света в пазенето на тайни... неповторими сме... ;) А как умеем да сме загрижени и да мислим за доброто състояние на другите... още повече, ако са българи... мило и драго даваме за другите да са добре... няма значение ние как сме...!!!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Търсим

Мнение от Bistra »

ivalin написа:А сега шшшшшшш... тихо под сурдинка без никой да разбере нека да го открием и да не се издъни някой истински българин, че го търсим...! Но аз знам, че няма такава опасност и съм спокоен, че ние българите нямаме аналог на света в пазенето на тайни... неповторими сме... ;) А как умеем да сме загрижени и да мислим за доброто състояние на другите... още повече, ако са българи... мило и драго даваме за другите да са добре... няма значение ние как сме...!!!
Абсолютно прав си за съжаление.Затова трябва да се внимава какво казваш и на кого, освен ако не ти пука за информацията, която даваш.
Аз например имам неща, които не бих споделила дори и след изтезания (предполагам всеки човек има) и други, за които ми е все едно кой ще ги знае, просто защото не ми зависи живота от това.A и ние сме научени да си вярваме един на друг в семейството, не на тоя и оня - извън.
Най-сигурно можете да откриете човека, ако имате връзка с някой член от семейството му в България. Ако наистина ви е бил толкова близък няма да ви откажат информация за местонахождението му.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търсим

Мнение от ablood »

В интерес на истината, даже ако бях въпросния Иван бих се замислил преди да се свържа с анонимен издирвач.

Контакт се търси така: "Джон и Мери от град Х търсят едикой си. Моля да се свърже с нас на телефон ХХХХХХХ, или на лични."
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търсим

Мнение от ablood »

ivalin написа:...Но аз знам, че няма такава опасност и съм спокоен, че ние българите нямаме аналог на света в пазенето на тайни... неповторими сме...
Дискретността, когато се отнася за чужди данни далеч не е български "недостатък".

Темата отиде под шипките, а?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Търсим

Мнение от Bistra »

ablood написа:Дискретността, когато се отнася за чужди данни далеч не е български "недостатък".
Тук ми позволи да не се съглася. Имам преки наблюдения, щото.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим

Мнение от ivalin »

ablood написа:В интерес на истината, даже ако бях въпросния Иван бих се замислил преди да се свържа с анонимен издирвач...
Въпросния човек ме познава напълно достатъчно, за да прицени съвсем сам дали да се свърже с мен или не, стига да попадне на тази информация, а аз съвсем не съм анонимен издирвач и то в този форум... Та от тук нататък най-учтиво ще помоля в темата да се включват само знаещите нещо конкретно по въпроса, а не бла, бла ,бала...
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търсим

Мнение от mwanza »

Радвам се че се засегнахте.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим

Мнение от ivalin »

mwanza написа:Радвам се че се засегнахте.
Така и не разбрах какво трябва да означава това... и защо толкова много ти доставя удоволствие...?! :o Дано пък да има връзка с темата! :^)
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Публикувай отговор