Преводи от Български на Френски - Агенция

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Gele33
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 11:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Преводи от Български на Френски - Агенция

Мнение от Gele33 »

Здравейте , искам да споделя малко опит.Ние си преведохме документите от Български на Френски в Агенция "Фидес" (намира се до Софийския Университет ) . За процедурата по емиграция свършиха работа ( минахме успешно в Québec сме ) . Тук решихме да си правим евалюация на дипломите и за това трябва да се представят преводите от Български на Френски , като се прегледат и валидират от местен преводач член на Ордера на преводачите на Кебек , който да одобри , че преводите са коректни. Отиваме при такъв с мисълта да платим само за валидацията ( защото всичко е преведено един път от заклет преводач в Бг и сме дали близо 1000 лева за преводи , заедно с нотариалните заверки ) да да ама не . Оказа се , че преводите не са коректни , печатите не са се занимавали да ги превеждат и някои от думичките , са си ги превели както им падне , като се намират такива и на английски. Съответно сега ще се превеждат отново и това си е изцяло за наша сметка. :noz: Успех на всички с процедурата по емиграция ! :thumbsup:
;-)
liddi
Мнения: 130
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 4:32 pm

Мнение от liddi »

Gele33,това е много неприятно.Благодаря,че сподели за да я имеме предвид въпросната фирма.
На нас също ни предстои превод на документите и ще съм благодарна,ако споделите фирма или лице в София,което да направи превода съвсем точен,коректен и легален и за пред тяхните институций?!
didi1979
Мнения: 196
Регистриран на: Чет Апр 17, 2008 8:21 am

Мнение от didi1979 »

Значи мога да Ви препоръчам лице което да ви направи перфектно преводите от български на френски. Мишел Ников се казва човека.Аз лично се възползвах и нямах никакви проблеми,ь също и много други хора кано мен.Той живее близо до Орлов мост,ако Ви интересува пишете ми на лични
Публикувай отговор