Съвет за застраховките

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Victoria
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:36 am

Съвет за застраховките

Мнение от Victoria »

Моля, дайте ми съвет за застраховките: какви застраховки, за какъв срок и в коя застрахователна компания да си направим преди да тръгнем? А за децата правят ли се застраховки?
Предварително ви благодаря!
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

Ние ще си направим здравни застраховки за 3-мата т.е и за детето.Застраховката ще я направим в Канадска компания.Повече инфо на лични.
ludgidiya
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 5:53 am
Местоположение: BG Varna

Застраховките.....

Мнение от ludgidiya »

Ние с приятелката ми ще се застраховаме в Alliance, което ни дава сигурност и абсолютно покритие навсякаде в цивилизования свят
(здравно, пенсионно....)
ПОСТОЯНСТВОТО Е В ОСНОВАТА НА ВСЕКИ УСПЕХ!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Съвет за застраховките

Мнение от analgin »

Victoria написа:Моля, дайте ми съвет за застраховките: какви застраховки, за какъв срок и в коя застрахователна компания да си направим преди да тръгнем? А за децата правят ли се застраховки?
Предварително ви благодаря!
"AXA Insurance" в България се представляват от ДЗИ с тях гарантирано няма да чакате за час за преглед и няма да извадите и стотинка от собствения си джоб, за разлика от компанията която Ви препоръчва господина преди мен. Не пожелавам на никого " сигурността" която предоставя Alliance - собствен опит (от 5 години чакам да ми възстановят средства за лечение в Канада).
Публикувай отговор