Бате Бойко- I will back (допълнено)

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от MrGeek »

Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Bistra »

Избрано:
11.Прав е за материала, ама чужбинският материал не симпатизира на мутри. :sweat:
15. Абе тоя за куртоазия не е ли чувал? :lol: Демек "Congratulation, Borisov" значи точно "нищо" :sweat:
19. Това и аз го помня. Затова и лекарите са ни на "световно ниво" :rofl:
23. Е, хубаво е да си суеверен, ама нас какво ли ни засяга това? Съпругът ми например си дава почивка събота и неделя. Ако и в понеделник пропусне...става: Лелей-малей!, въпреки че не е бил министър- председател и няма намерение да става такъв. :lol:
31. Всички IT-специалисти...овчари!!! :rofl:
33. Не на цивилизацията! Станете амиши! :rock: Хехехе, да намерим поне една опорна точка.:rofl:
42. При такъв народ се чудя, как не са провъзгласили някое магаре за Исус? :lol:
Ох, ох, ох...Най-знаковият...Горката България! ;(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Ivan1007 »

... съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.

Някой друг да го е съобщил?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от MrGeek »

Това заяви световноизвестният политолог Збигнев Бжежински при срещата си с председателя на ГЕРБ Бойко Борисов във Вашингтон, съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.
Изображение

Изображение

Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

Да, бе, да...от пресцентъра на ГЕРБ са си измислили всичко, надявайки се, че Збигнев не разбира български. Сигурно на това се надяват и издателите на Туд и всички останали медии, публикували съобщението.
Ама гадовете от Фокус са го публикували и на английски - You are most prominent Bulgarian politician in past 25 years: Zbigniew Brzezinski to CEDB chair
Те пък, сигурно, се надяват, че Збигнев никога няма да види съобщението и да го опровергае. И че няма кой да му каже. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от optics »

Е как да не е най-знаковият при толкова бисери... той удари в земята и бай Тошо !
ДЕт се вика - ученика задмина учителя си :D
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Bistra »

Вярно е! Нали трябва да конкурира с нещо чалга певиците по популярност. Баси!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Ivan1007 »

Дреме му на Бжежински какво пише в българските вестници - той си е взел парите. Пък и не е уточ явал знака дали е + или -. Боко определено е скица и наистина най-голямата след Тошо.
http://afera.bg/reporter/16018.html"
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Mielle »

Крилата фраза на ББ от днес:

В тази ситуация трябва да се избира – така, както през зимно време не дават на жена да кара кола, а се качва този, който е най-добър шофьор. Тук въпросът е дали от катастрофата, в която сме в момента, за една-две години ще успеем да я изкараме, за да не стигне до бедствие и да отиваме надолу както Гърция. Но на Гърция имаше кой да помогне. Тук ще стане въпрос и за излизане от НАТО в един момент”, посочи той.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от myhata II »

Днес констатирах нещо във връзка с бат ви Бой, хората които му симпатизират са от 55 години нагоре .... 8)
Факт ! :!:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от optics »

Майка ми мажеше мас от прасето и поръсваше малко със захар. С едната ръка ям, с другата тичам по ливадата да ритам топка. Половината махала гони тоя с филията.
Прайслесс !
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от спиро »

най- готеното е, че сите сме разбирачи. и тия дето ни еат следователно еат разбирачи. та така.
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от optics »

спиро написа:най- готеното е, че сите сме разбирачи. и тия дето ни еат следователно еат разбирачи. та така.
На тва в гимназията му викахме - доказателство чрез опровергаване на противното.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от 7George »

В България има много способни и достойни хора, но няма да ги допуснат до властта, узурпирана от мафията. А и на тях не им се занимава с тоя разбирачески матрял.

Затова промиват мозъка на масите с такива крилати фрази..
Embrace your climate change!
Публикувай отговор