Бате Бойко- I will back (допълнено)

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Koko »

Mielle написа:А още по-позорно е как Боко заряза българският народ и интерес февруари месец 2013,буквално абдикира.
И сега след европобедата си навири глава и цял протест е организирал с медиите за един ден и хората му вярват и пак ще излязат днес от работа за да са с него на площада.
Наистина са прави като казват,че бързо се забравя и прощава всичко.
Думи нямам!
Мандата му беше към края си, ако се беше заинатил да седи още 2-3 месеца като премиер в момент в който се разгаряха улични протести и така или иначе започваше предизборна кампания ГЕРБ щеше да се провали на парламентарните избори, затова и хвърлената през февруари оставка беше по-добрият стратегически избор.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Mielle »

Това въобще не е вярно!
Аз бях февруари месец в София,офисът ни беше на ръка разстояние от събитията и беше смешно.
Защото бате Бойко се наложи да го поскрият в Правителствена Болница с опаснот от инфаркт.
Бяха наистина изплашени.
И най-безотговорно хвърли мандата на БСП.
Казвам "безотговорно".Но паметта на българина наистина трае само до поредните избори и ако не се промени този фарс с изборният закон това ще се наблюдава до 2215 поне.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от MrGeek »

Защо никой не коментира разгрома, който получи на изборите кремълския агент Сидеров, благодарение единствено на който се дължи съществуването на настоящото недоразумение, наречено правителство?

На снимката - Сидеров закрива предизборната кампания с Йосиф Кобзон и група "Любэ". :lol:

Изображение


Ето и още интересни факти за вота в чужбина:
ГЕРБ е получила 38.4% от гласовете на избирателите от чужбина, сочат 100% от обработените протоколи на Централната избирателна комисия, съобщи Би Ти Ви.
На второ място с 15.6% подкрепа е ДПС.
Трета по популярност сред гласувалите в чужбина български граждани е Реформаторският блок, за който са дали гласа си 14.3%. "България без цензура" получава около 8% подкрепа от чужбина.
"Коалиция за България" не успява да мине изборния праг. С 5.4% от гласовете избирателите от чужбина не подкрепят левицата да има евродепутат.
По данни на Министерството на външните работи в 35 държави са гласували 25 353 български граждани.
В "Рассия са сила" няма ли кой да гласува за тия? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

Koko написа:
agent Ozo написа:
Така че не ми трябваше много време да осъзная, че Бойко всъщност не е най-голямото зло, а напротив - най-малкото. Това си го казват май все по-голям брой хора, както се вижда резултатите на тези избори.
Интересно колко време ли ще ти трябва за да осъзнаеш какво зло е за собственият си народ президента Путин, като нямам предвид случващото се в Украйна, а това по какъв диктаторски начин управлява Русия вече към 15 години. (Да не могат една нова Лада да измислят, върна ги на нивото от времената на застоя по Брежново време.)
Tемата дали Путин е вреден за руския народ или не, не ме вълнува особено. Всеки народ си заслужава управниците.
Аз коментирам само действията му в украинската криза и нищо повече.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Koko »

agent Ozo написа:Tемата дали Путин е вреден за руския народ или не, не ме вълнува особено. Всеки народ си заслужава управниците.
Аз коментирам само действията му в украинската криза и нищо повече.
То и развенчаването на култа към Сталин е отнело три години, явно и за Путин ще е нужно време.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от ablood »

Преди месец разходихме децата до Куба и една вечер в бара на лобито един руснак на всеослушание споделяше гордостта си от могъщия руски лидер.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Павел »

ablood написа:Преди месец разходихме децата до Куба и една вечер в бара на лобито един руснак на всеослушание споделяше гордостта си от могъщия руски лидер.
И кое е новината, че отидохте пак до Куба?
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Mielle »

А разбрахте ли за прословутият номер 15 в бюлетината на БСП?
Велико!Евала на измислилият го.Вече е известен с кодовото име"миньора".
Но май няма да се окаже единствен.
Ето цитат на един добър познат отпреди малко:

"Странно нещо е съдбата. Слагат те на абсолютно неизбираемо място, което по силата на случаен жребий съвпада с това на партията в интегралната бюлетина. След това се намират едни 35,000 неграмотници (пардон, гласоподаватели на БСП), които за по-сигурно зачертават всичко, върху което има заветния номер и ти ставаш евродепутат с едни 7,000 евро заплата, доста пари за представителни разходи и след това европенсия.
Как да не вярваш, че има някаква по-висша сила. България, а не САЩ, е страната на неограничените възможности."
"
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от ablood »

Павел написа:
ablood написа:Преди месец разходихме децата до Куба и една вечер в бара на лобито един руснак на всеослушание споделяше гордостта си от могъщия руски лидер.
И кое е новината, че отидохте пак до Куба?
Да бях споделил отскачане до Хаваите, или Испания да го приемеш за хвалба, ама чипа почивка в Куба струва 1/4 от черноморието.

Все пак благодаря за вниманието.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

Естествено, че е хвалба казаното от Аблъда. Нямаше да е, ако бе поднесена само информацията свързана с темата т.е. поведението на руснака.
Нещо от сорта: "Наскоро, на обществено място (или пък конкретно - в лоби-бара на един хотел, в един ресторант и т.н.) чух един руснак да споделя на всеослушание...и т.н."
Въведението "преди месец разходихме децата до Куба" е излишно, не на място и няма никаква друга цел, освен аудиторията да разбере, че семейството на Аблъда се е разходило за пореден път до Куба само преди месец.
Ами, съвсем естествено, едни ще са впечтлени от този факт от личния живот на Аблъд, други ще му се присмеят, а трети просто ще го подминат.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
joro
Мнения: 6479
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от joro »

ablood написа:Преди месец разходихме децата до Куба и една вечер в бара на лобито един руснак на всеослушание споделяше гордостта си от могъщия руски лидер.
То и в Банско през зимата такива руснаци бол. Чудно ми е какво толкова го харесват тоя бандит-олигарх? Все пак Русия действително са сила- никой друг народ не може да живее на хляб и водка години наред и да се чувства толкова велик :clap:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Павел »

agent Ozo написа:Естествено, че е хвалба казаното от Аблъда. Нямаше да е, ако бе поднесена само информацията свързана с темата т.е. поведението на руснака.
Нещо от сорта: "Наскоро, на обществено място (или пък конкретно - в лоби-бара на един хотел, в един ресторант и т.н.) чух един руснак да споделя на всеослушание...и т.н."
Въведението "преди месец разходихме децата до Куба" е излишно, не на място и няма никаква друга цел, освен аудиторията да разбере, че семейството на Аблъда се е разходило за пореден път до Куба само преди месец.
Ами, съвсем естествено, едни ще са впечтлени от този факт от личния живот на Аблъд, други ще му се присмеят, а трети просто ще го подминат.
Ако Блъда беше в Куба когато чейни-буш удариха Ирак, сигурно хич нямаше да чува янки, възхищаващи се от решителността на олигофрена (еуфорията в САЩ беше неописуема). Само че, аз не си спомням кога за последно Ирак е бил част от САЩ, но си спомням кога Крим е бил част от Русия.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от спиро »

Павел написа: ........ Само че, аз не си спомням кога за последно Ирак е бил част от САЩ, но си спомням кога Крим е бил част от Русия.
:) :) , факт :D :D
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от MrGeek »

Отново да задам въпрос към запалените путлеристи по-горе, понеже все пак темата е за евроизборите в България. Видяхте ли колко процента хвана най-яростния путлерист и открит кремълски агент Болен Сидеров с дивата си анти-ЕС, анти-НАТО и анти-нормална пропаганда плюс обилно представената про-путинска и про-кремълска политика на един истински рублофил (и антибългарин)? Къде се скри този мишок, някой може ли да каже? Нали щеше да ни вади от ЕС и НАТО? Ако някой има някаква информация за въпросния елемент, моля да сподели. Да не се е скрил пак под някаква маса? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
joro
Мнения: 6479
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от joro »

MrGeek написа:Отново да задам въпрос към запалените путлеристи по-горе, понеже все пак темата е за евроизборите в България. Видяхте ли колко процента хвана най-яростния путлерист и открит кремълски агент Болен Сидеров с дивата си анти-ЕС, анти-НАТО и анти-нормална пропаганда плюс обилно представената про-путинска и про-кремълска политика на един истински рублофил (и антибългарин)? Къде се скри този мишок, някой може ли да каже? Нали щеше да ни вади от ЕС и НАТО? Ако някой има някаква информация за въпросния елемент, моля да сподели. Да не се е скрил пак под някаква маса? :D :rofl:
Ми то трябва да си наистина психично болен, за да сътвориш толкова глупости за толкова кратко време. Иначе няма нищо лошо в БГ да идват руски туристи и да имаме икономически връзки като внос и износ между нос и Русия. Но всичко това да се извършва по нормален начин без политически натиск и изнудване.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор