Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Guinness »

ivandaman написа:Кой каквото иска да си говори, днес купона е в Риджайна.. :y:
Да,имаше надяждане с хот-дог,замеряне с хамбургери,женска борба в калта,родео и много още весели и изтънчени реднешки забавления :party: :party: :party:
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от никой »

Guinness написа:
ivandaman написа:Кой каквото иска да си говори, днес купона е в Риджайна.. :y:
Да,имаше надяждане с хот-дог,замеряне с хамбургери,женска борба в калта,родео и много още весели и изтънчени реднешки забавления :party: :party: :party:
http://www.ryot.org/a-very-drunken-brit ... nd-ireland"
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... itain.html"
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Koko »

Все пак не е лошо като пускаш линкове да пишеш и поне някакъв кратък коментар към тях - за какво ставо дума в линка или пък защо смяташ че написаното в него е релевантно към темата.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Guinness »

никой написа:
Guinness написа:
ivandaman написа:Кой каквото иска да си говори, днес купона е в Риджайна.. :y:
Да,имаше надяждане с хот-дог,замеряне с хамбургери,женска борба в калта,родео и много още весели и изтънчени реднешки забавления :party: :party: :party:
http://www.ryot.org/a-very-drunken-brit ... nd-ireland"
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... itain.html"
Който пие ,зло не мисли,mate! :party: :party: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

Guinness написа:Който пие ,зло не мисли,mate! :party: :party: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
О, хич не съм съгласна с това! Немалък процент от престъпленията се извършват под алкохолно опиянение.
Или викаш те са непредумишлени и затова им прощаваме, щото са били без умисъл? :D
Да не говорим, че след няколко чашки падат задръжките и ти се проявява истинската същност, която дотогава може умело да си прикривал. ;)
Та, ако си зададем въпроса: От къде са дошли горните реднеци, от които толкова се гнусиш?...То тези 2 линка показват "цивилизованият" им произход. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Guinness »

Bistra написа:
Guinness написа:Който пие ,зло не мисли,mate! :party: :party: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
О, хич не съм съгласна с това! Немалък процент от престъпленията се извършват под алкохолно опиянение.
Или викаш те са непредумишлени и затова им прощаваме, щото са били без умисъл? :D
Да не говорим, че след няколко чашки падат задръжките и ти се проявява истинската същност, която дотогава може умело да си прикривал. ;)
Та, ако си зададем въпроса: От къде са дошли горните реднеци, от които толкова се гнусиш?...То тези 2 линка показват "цивилизованият" им произход. ;)
Уфффф,та'я досада пак се разписа с нравоученията си.Може ли човек да напише един постинг и да не вървиш и да джавкаш като пале.
И ако обичаш не ми отговаряй,че не ми се четат псевдо инелектуалнитети напъни.
Сложих те в игнор-листа,че ми писна от селските ти изцепки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

Хе, какъв кеф! :party: :party: :party:
Често котаракът на баба довличаше на стълбите нещо като трофей един вид. Да покаже , че се е справил с вредителя.
Баба изпитваше ужас от нещото, а аз само го подритвах и потупвах насърчително котето. А нещото не беше нищо особено...Само една опашка от плъх. :rock: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от tanyatais »

Bistra написа:
Guinness написа:Който пие ,зло не мисли,mate! :party: :party: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
О, хич не съм съгласна с това!.......
Та, ако си зададем въпроса: От къде са дошли горните реднеци, от които толкова се гнусиш?...То тези 2 линка показват "цивилизованият" им произход. ;)
Абсолютно. Потомците на тукашните са от същия калибър на нашите си англичани, шотландци ирландци. :y:
Guinness написа:
ivandaman написа:Кой каквото иска да си говори, днес купона е в Риджайна.. :y:
Да,имаше надяждане с хот-дог,замеряне с хамбургери,женска борба в калта,родео и много още весели и изтънчени реднешки забавления :party: :party: :party:
А ти какво прави тези дни ? Някое по културно мероприятие ли отрази или денят се изчерпва със стоянето пред БГ Канада форума и някоя бира след работа ? :drunk:
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от ivanko13 »

Marto написа:
Чудя се за кого ще викаш ;)

Радвам се за Пейтън, въпреки боя, който редовно отнасяхме от Тенеси по негово време, но тази година късметът му ще свърши срещу моите Bengals в AFC чемпиъншип мача :rock:
Марто, в случая думата бой трябва да я заменим с една друга по-подходяща :D Пейтън няма спиране. Той и Дрю Брииз са зверове, след тях е Анди Далтън ;)
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от никой »

Koko написа:
Все пак не е лошо като пускаш линкове да пишеш и поне някакъв кратък коментар към тях - за какво ставо дума в линка или пък защо смяташ че написаното в него е релевантно към темата.
Съгласен,така е и досега съм го правел.В случая си мисля че просто нямаше нужда от коментар.Показвам другата страна на медала ;) Линковете сами говорт за себе си.Но ако е задължително,ОК!Let it be :handshake:
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Павел »

Bistra написа:Значи! :!: Прегъваш си езика зад небцето и издаваш конски звук, обикаляйки стаята, всеки път като си помислиш да ми споменеш ника. В зависимост от темпото можеш да смениш звуково от тръс в галоп. Пробвай! Забавно е. :D
Въртиш, с(м)учеш, все за расови животни мислиш, което само затвърдява съмнението, че си силно недоклатена.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Заключено