Сбирка в Русе

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Desy
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 11:55 am
Местоположение: Montreal -Cote saint luc
Обратна връзка:

Сбирка в Русе

Мнение от Desy »

Интересува ме в Русе ,правят ли се сбирки на всички ,които се готвят и им престои заминаване в Канада ?Мисля ,че за всички ,които сме в това положение ще е много лесно да се събираме ,обменяме идеи и си помагаме ,това никога не е излишно :))В София ,Варна ,Бургас има такива сбирки ,защо да няма и в Русе.Знам ,че има много хора ,които са поели пътя към Канада ,нека се обединим ,пишете :))
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

.

Мнение от Optimist Creed »

Има, имааа такива срещи и във вашия град.
Събирали се на някакво място маречено "Лайното". :D :D :lol:

Доста се смях като го прочетох.
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
milena&romi
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Фев 14, 2004 1:08 pm
Местоположение: Rousse

Сбирка в Русе

Мнение от milena&romi »

Ее, от кога сме писали,4е сме от Русе, ама никой не се обажда.Аз в Русе знам само едно лайно и то е на центъра на площада.Ами хайде да се съберем най-после.Дайте предложение кога и къде, ние сме "за".
Desy
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 11:55 am
Местоположение: Montreal -Cote saint luc
Обратна връзка:

Мнение от Desy »

Останах изненадана от осведомеността на Оптимист-а :lol: ,както и да е ,нека всички които са за ми пратят лични съобщения и да се уговорим къде и кога ,че ми е нужно да поговоря и обменя опит с хора в моето съсътояние :D :D :D
sabian
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 8:26 am
Обратна връзка:

:)

Мнение от sabian »

Sa6to o4akvam predlozenie za 4as i data na sre6tata -> pone miastoto go uto4nihme :lol:
Историята се прави от хората, които открито и смело излизат на сцената на живота. Тя не говори нищо за тези, които са мълчали, когато е трябвало да говорят.
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

да ви дам съвет не се оговаряйте със лични съобщения, наидобре напишете едно съобщение да може всеки които иска да дойде :) ето например аз ако не съм на работа с удоболствие бих прескочил до Русе :) И състо си мисля че на прословутото "Лайно" е голяма навалица! защо не си харесате барче в парка :)

Не съм от Русе но съм учил 5 години в РУ :) и много ми се ще да дойда някои път на русенска среща ;)

Успех на всички
Desy
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 11:55 am
Местоположение: Montreal -Cote saint luc
Обратна връзка:

Мнение от Desy »

Eh ,Sve ,6tom si u4il 5 godini v RU ,predpolagam znae6 po tova vreme kak e v parka :D osven ako ne jelae6 da bade6 mi6ena na kupi6ta komari .A i az li4no neznam ,otkade doide tazi ideq s lainoto :o ne go predpo4itam ,no 6tom e tolkova izvestno .....
svilen_m
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Сеп 07, 2003 6:45 pm
Местоположение: ruse

Мнение от svilen_m »

i az sum za sresta pishete koga i kade :beer: :beer:
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

ako sluchaino minavate kum varna chuvstvaite se surdechno pokaneni na nashite sresti :)

p.s. :) za komarite bqh zabravil ;)
Desy
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 11:55 am
Местоположение: Montreal -Cote saint luc
Обратна връзка:

Мнение от Desy »

кой знае ,може да се възползваме от вашите срещи :D ,ако не успеем да го направим в Русе .Но все пак София ми е по на път .Благодаря все пак
Заключено